Geriausias pasiūlymas rinkoje tapo dar geresnis: naujausias „Xiaomi” laikrodis dabar vos €27

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-24
Geriausias pasiūlymas rinkoje tapo dar geresnis: naujausias „Xiaomi” laikrodis dabar vos €27
0 Pasidalinimai
2873 Peržiūros

Praėjusį mėnesį rašėme apie bene geriausią pasiūlymą išmaniųjų laikrodžių - apvalų „Xiaomi” dukterinės kompanijos kūrinį „Haylou LS05 Solar”, kainavusį mažiau nei 40 eurų. Tačiau kinai pranoko patys save ir sugebėjo rinkai pateikti dar geresnį pasiūlymą - patobulintą „Haylou LS02” už dar mažesnę kainą.

Paspaudę šią nuorodą neseniai pristatytą „Haylou LS02” galite įsigyti vos už 26,96 eurų. Į kainą taip pat įskaičiuotas siuntimas.

Daugiau apie „Haylou LS02”

„Xiaomi” jau senokai baigė kepti pigius ir beveidžius išmaniuosius laikrodžius, sukoncentruotus tik į tam tikros funkcijos atlikimą. „Haylou LS02” išlaiko klasikinę stačiakampę formą, bet pasižymi madingais užapvalintais kampais ir tvirtu aliuminio rėmu. Nuimama silikoninė apyrankė bus komfortiška ir atspari. Beje, kalbant apie patvarumą, „Haylou LS02” pasižymi atsparumą vandeniui garantuojančiu IP68 sertifikatu.

Didžiausias pasikeitimas lyginant su pirmtaku yra didesnis 1,4 colio įstrižainės spalvotas ekranas. Jis yra aukštos 320 x 320 piskelių rezoliucijos, kuri padėjo pasiekti net 320ppi rodiklį. Tai reiškia, kad vaizdo kokybė praktiškai nesiskirs nuo tos, kurią siūlo jūsų telefono ekranas. Žodžiu, pranešimų tekstas, laikrodžio ciferblatai ir visi kiti rodmenys atrodys tiesiog puikiai.  Be to, priekinė dalis padengta švelniai lenktu 2,5D apsauginiu stiklu, tad taip lengvai neusibraižys.

„Haylou LS02” puikiai tiks sportinės veiklos sekimui. Gali būti registruojami net 12 judėjimo rūšių duomenys - bėgimo, spartaus ėjimo, važiavimo dviračiu, bendrųjų pratimų, krepšinio, futbolo, irklavimo ir dar kelių sporto šakų. Kalorijos ir krūvis bus skaičiuojamas itin tiksliai dėl integruoto pulso matuoklio.

Su telefonu „Haylou LS02” komunikuoja naujuoju Bluetooth 5.0 ryšiu, per specialią programėlę, kuri suderinama tiek su „iPhone”, tiek Android įrenginiais. Vos prijungę galėsite džiaugtis patogiai ant riešo matomais pranešimais, orų prognoze, taip pat pernelyg ilgai sėdint laikrodis pasiūlys pajudėti.

Vis dėlto neabejotinai geriausia dalis yra 20 dienų įprastu naudojimu režimu tarnaujanti baterija - smagu žiūrėti, kaip „Xiaomi” su kiekviena laikrodžių karta kelia baterijos kartelę. Dar visai neseniai 14 dienų vienu įkrovimo atrodė kaip nedidelis kosmosas. Pakuotėje taip pat pridedamas patogus magnetinis įkroviklis.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą neseniai pristatytą „Haylou LS02” galite įsigyti vos už 26,96 eurų. Į kainą taip pat įskaičiuotas siuntimas. Pasiūlymo laikas ribotas, tad pernelyg nedelskite. 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
Gavote dovanų išmanųjį telefoną? 10 patarimų, ką su juo daryti pirmiausia Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija vis dar sunkiai randama išmaniuose įrenginiuose Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Dar vienas išmanusis telefonas su „išpjova“ – „Oukitel U18“ pasirodys mėnesio pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga