Grįžkite į mokyklą su vėjeliu: nepraleiskite progos įsigyti „Xiaomi“ elektrinį paspirtuką už ypatingą kainą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-30
Grįžkite į mokyklą su vėjeliu: nepraleiskite progos įsigyti „Xiaomi“ elektrinį paspirtuką už ypatingą kainą
0 Pasidalinimai
2044 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ dar visai neseniai surengė naujų produktų pristatymą, kurio metu buvo pademonstruota ne tik Europos rinkai skirta „Mi Band 5“ išmanioji apyrankė, tačiau ir atnaujintas elektrinio paspirtuko modelis. Kaip žinia, tokia transporto priemonė jau antra vasara iš eilės yra vienas populiariausių pirkinių, o šiandien yra puiki galimybė įsigyti ir naująjį „Mijia Electric Scooter 1S“ paspirtuką.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ naujasis „Xiaomi“ paspirtukas dabar parduodamas tik už 378 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKB488S. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia, tačiau taip pat norėtumėme pastebėti, jog šiuo metu vyksta išankstiniai pardavimai, todėl tai gali būti puiki dovana artėjančių mokslo metų proga. Svarstote ar verta įsigyti? Siūlome skaityti toliau ir sužinoti daugiau apie „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S“ elektrinį paspirtuką.

Nors tai naujausias gamintojo produktas, jo dizainas beveik nesiskiria nuo pirmtako. Tačiau tai yra geras dalykas, nes senasis „M365” tapo rinkos standartu, kurį dar tik bando nukopijuoti konkurentai. Stilinga forma, modernūs raudoni akcentai ir tas pats kompaktiškas bei tvirtas, 100kg sveriantį žmogų atlaikantis korpusas. Beje, jis labai lengvai susilanksto, todėl paspirtuką lengvai galėsite transportuoti automobiliu ir ar neštis į biurą (jei tai darysite, džiaugsitės vos 12,5kg siekiančiu svoriu).

Maloni „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” naujovė - patobulintas LED ekranas ant vairo, kuris yra kur kas greitesnis ir gali parodyti klaidas, jei kuri nors paspirtuko dalis funkcionuoja netinkamai. Jame taip pat atvaizduojamas įkrovos lygis, greitis ir kiti parametrai. Priekinėje vairo kolonėlės dalyje montuojamas didelis šviestuvas, sudarytas iš mažų LED lempučių. Jis tamsoje apšviečia 6m atstumu esantį kelią, tad „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” galėsite važinėti net ir naktimis.

Naujasis modelis siūlo ir patobulintą elektrinį variklį. Jis yra 500W galios ir gali pasiekti didesnį 25km/h greitį. Dėl šios priežasties pagerėjo ir važiavimas į įkalnes, todėl važiavimas kalnuotose vietovėse bus kur kas sklandesnis ir malonesnis. Gamintojas deklaruoja, kad naujasis variklis yra itin patikimas - be jokio remonto gali veikti mažiausiai 3000 važiavimo valandų.

„Xiaomi” nusprendė pakeitimų atlikti ir baterijos fronte. Nuvažiuojamas 30km atstumas vienu įkrovimu beveik nesiskiria nuo senesnio modelio, tačiau baterijos nuo šiol yra kur kas saugesnės ir patikimesnės. Beje, jas įkrauti galima ne tik iš elektros lizdo, bet ir stabdant kinetinės energijos regeneracijos stabdžiu. Na, o jei nusprendėte vykti į ilgesnę išvyką ir jums itin svarbi akumuliatoriaus ištvermė, siūlomas „ECO” režimas, perpus sumažinantis maksimalų greitį, bet veiksmingai pailginantis nuvažiuojamą atstumą.

Saugią ir malonią kelionę užtikrina 8,5 colio pripučiamos padangos. Kiti gamintojai renkasi beores padangas, kurios nebus pradurtos mieste pasitaikančiomis butelių šukėmis ar vinimis, tačiau paspirtuko savininkas, kiekvienąkart važiuodamas akmenuotu grindiniu, rizikuos pamesti dantis. Užpakalinį paspirtuko ratą stabdo mechaninis diskinis stabdis, o priekinį - minėtoji regeneracinė E-ABS sistema.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ naujasis „Xiaomi“ paspirtukas dabar parduodamas tik už 378 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKB488S. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia.


Parašyti komentarą