Idealus variantas ieškantiems kokybiško siurblio: kokybiškas rankinis dulkių siurblys su greitu pristatymu ir dovanomis!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-24
Idealus variantas ieškantiems kokybiško siurblio: kokybiškas rankinis dulkių siurblys su greitu pristatymu ir dovanomis!
0 Pasidalinimai
1797 Peržiūros

Per pastaruosius metus stipriai išpopuliarėjo robotai dulkių siurbliai, tačiau ne visiems toks namų priežiūros sprendimas yra priimtinas. Daugelis vis dar renkasi kitokius variantus, o vienas geriausių – rankinis dulkių siurblys. Tai suteikia daugiau patogumo, nes galima siurbti net ir sunkiai prieinamas vietas, o toks prietaisas nereikalauja ir daug vietos.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar galima įsigyti „Jimmy JV65 Plus“ rankinį dulkių siurblį, kurio kaina siekia vos 189,19 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą JMJV65PLUS. Verta paminėti ir tai, jog Jūs gausite ir dovanų – papildomą HEPA filtrą, o visi komplektas atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl Jums nereikės rūpintis papildomais mokesčiais. Pasiūlymu pasinaudoti galite paspaudę čia, o žemiau rasite daugiau informacijos apie patį produktą.

Kadangi „Xiaomi JIMMY JV65 Plus” yra nešiojamas prietaisas, jis pasižymi paprastu, bet labai kompaktišku dizainu. Jei tiksliau, jo svoris siekia vos 3,3 kg, kas yra net 15 proc. mažiau nei daugumos kitų tokio tipo siurblių. Tai leidžia „JV65 Plus” lengvai nusinešti į bet kurį namų kampelį, net ir nesilankant sporto salėje.

„Jimmy JV65 Plus“ netrūksta ir galios. Jeigu jo pirmtakas turėjo 450 W elektrinį motorą, tai naujasis modelis pasižymi net 500 W galios varikliu bei 145AW įsiurbimo pajėgumu. Tai netgi viršija segmento lyderiu laikomo „Dyson V8” , kainuojančio maždaug 400 eurų, demonstruojamus skaičius. „Xiaomi JIMMY JV65 Plus” taip pat aprūpintas kelių žingsnių filtravimo sistema, kuri ne tik padidina siurbimo efektyvumą, bet ir sulaiko net 99% atgal į aplinką patekti galinčio purvo. Be to, „Xiaomi” produktas galiu pasigirti universaliais filtrais, kurie ne tik susidoroja su dulkėmis, bet ir su plaukais, kailiu ir kitas analogiškiems produktams problemų sukeliančiais dalykais.

Pats įspūdingiausias dalykas – „Jimmy JV65“ rankinio dulkių siurblio komplektacija. Į komplektaciją įeina besisukantį elementą turintis grindų antgalis, kilimų valymo įtaisas, 2-1 apmušalams siurbti skirtas antgalis, 2-1 šepetėlio antgalis, itin naudingas automobilio salono tvarkai palaikyti bei papildoma tempimo žarna, minkštas šepetys bei papildomas jungiklis, kuris padės išsiurbti sunkiau pasiekiamas vietas.

Būtina paminėti ir „Jimmy JV65 Plus“ bateriją. Ją sudaro aštuonių baterijų komplektas, kurio bendra talpa siekia 2500 mAh. Gamintojo teigimu, to užteks net 70 minučių siurbimo. Tiesa, viskas priklauso kokį šepetį naudosite bei kurį vieną iš trijų režimų. Galingiausiu režimu su mechaniniu šepečiu galėsite siurbti maždaug 9 minutes, vidutiniu – 30 minučių, o ekonominiam variantui pilno įkrovimo, kaip jau minėjome, užteks daugiau nei valandai. Su elektriniu šepečiu šie laikai kiek trumpesni.

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga