Idealus variantas nenorintiems daug išlaidauti: „Xiaomi“ robotas siurblys už 150 eurų su itin greitu pristatymu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-11
Idealus variantas nenorintiems daug išlaidauti: „Xiaomi“ robotas siurblys už 150 eurų su itin greitu pristatymu
0 Pasidalinimai
2286 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ kasmet pristato gausybę įvairiausių produktų. Neabejotinai didžiausias gamintojo asortimentas yra susijęs su išmaniaisiais telefonais, tačiau ir be to kinai turi ką pasiūlyti. „Xiaomi“ yra gerai žinoma ir dėl savo kuriamų robotų dulkių siurblių, o šiandien turime Jums pasiūlyti nebrangų ir dėmesio vertą variantą.

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galite įsigyti „Xiaomi Mijia G1“ robotą siurblį, kurio kaina siekia vos 149,99 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą CC0441. Verta pastebėti ir tai, jog produktas atkeliauja iš Vokietijos sandėlio, o pardavėjas žada jį išsiųsti Jums per 24 valandas bei pristatyti vos per keletą dienų. Tai išties viliojantis pasiūlymas, o norėdami juo pasinaudoti – spauskite čia.

Iš pirmo žvilgsnio „Mijia G1” atrodo kaip ir bet kuris kitas tokio tipo produktas. Baltas, apvalus, galbūt šiek tiek kompaktiškesnis. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tai sąlyginai labai pigus produktas, tačiau tai nereiškia, kad jis yra prastas. Visų pirma, šis robotas dulkių siurblys aprūpintas „NIDEC“ varikliu, kurio siurbimo galia siekia 2200 Pa. Įdomu ir tai, jog nepaisant žemos kainos, šis produktas gali būti naudojamas tiek siurbimui, tiek ir šlapiam valymui.

„Xiaomi“ šiame savo produkte panaudojo ir trijų sluoksnių filtrus, kuri padės žymiai efektyviau filtruoti dulkes. Verta paminėti ir tai, jog „Mijia G1“ turi keturi skirtingus galios režimus – nuo tyliojo, kuris skirtas nedideliam nešvarumų kiekiui pašalinti, iki itin pajėgaus, kuris pravers esant didelei netvarkai namuose, ofise ar kitoje patalpoje. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog šis siurblys yra pakankamai kompaktiškas, o jo aukštis siekia vos 82 mm. Tai leis Jums be problemų pasirūpinti švara po įvairiais baldais, kaip, pavyzdžiui, lova ar sofa.

Robotas dulkių siurblys naudoja 2500 mAh talpos bateriją, kurios turėtų pakakti maždaug 90 minučių siurbimo. Kaip ir įprasta, šis „Xiaomi“ produktas pilnai valdomas su „Mi Home“ programėle. Čia Jūs rasite ne tik visus reikiamus nustatymus, tačiau ir galėsite suplanuoti savo siurbimus ir pan.

Kaip jau minėjome, dabar internetinėje parduotuvėje „Cafago“ šis robotas dulkių siurblys parduodamas vos už 149,99 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą CC0441. Verta pastebėti ir tai, jog produktas atkeliauja iš Vokietijos sandėlio, o pardavėjas žada jį išsiųsti Jums per 24 valandas bei pristatyti vos per keletą dienų. Tai išties viliojantis pasiūlymas, o norėdami juo pasinaudoti – spauskite čia.


Parašyti komentarą