Ieškantiems kokybiško ir nebrangaus roboto dulkių siurblio: puikus pasirinkimas iš „Xiaomi“ stovyklos su nemokamu ir greitu pristatymu!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-18
Ieškantiems kokybiško ir nebrangaus roboto dulkių siurblio: puikus pasirinkimas iš „Xiaomi“ stovyklos su nemokamu ir greitu pristatymu!
0 Pasidalinimai
323 Peržiūros

Įvairiausi išmanieji produktai tampa neatsiejama mūsų namų dalis. Jeigu dar visai neseniai namuose be telefono, kitų išmaniųjų produktų buvo nedaug, tai dabar visus namus galima paversti itin išmaniais. Išmanūs televizoriai, šaldytuvai ir daugybė įvairių produktų, o tarp jų – ir robotai dulkių siurbliai, kurie tikrai smarkiai gali palengvinti Jūsų kasdienybę.

Ieškantiems kokybiško ir gera kaina pasižyminčio produkto – Jums reikėtų atkreipti dėmesį į „Xiaomi Viomi V3“ robotą. Internetinėje parduotuvėje šį robotą siurblį galima įsigyti vos už 404,53 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKB8TH11. Verta paminėti, jog produktas atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, todėl naująjį savo pirkinį gausite ne tik labai greitai, tačiau tuo pačiu nereikės mokėti ir jokių papildomų mokesčių. Norėdami jį įsigyti – spauskite čia.

„Viomi” yra dukterinė „Xiaomi” įmonė, todėl produkto kokybė jaučiama vien į jį žiūrint. Juoda spalva, elektrinės spalvos akcentai ir plonas korpusas signalizuoja, jog tai - lyg koks robotų siurblių „Mercedes”.

Viršutinėje dalyje matomas „LDS” modulis, naudojantis lazerio šviesą erdvės skanavimui ir virtualių žemėlapių kūrimui. Taip, panašius įrengimus turi ir kur kas pigesni robotai, bet „Viomi” nebūtų „Viomi”, jei viską taip ir paliktų - šiam sensoriui talkina dar 11 jutiklių, užtikrinančių, kad siurblys orientuosis ir savo darbą atliks net ir sunkiausiomis sąlygomis. „V3” geba sukurti net 5 skirtingus žemėlapius, automatiškai identifikuoti kambarį ir netgi naudodamas dirbtinį intelektą parinkti efektyviausią valymo režimą, kad tai truktų kuo trumpiau.

Išmaniojo telefono aplikacijoje taip pat galėsite nustatyti valymo grafiką (pavyzdžiui, kad taip būtų daroma, kai esate darbe), taip pat sukurti virtualias sienas, jei nenorite, kad siurblys apsilankytų tam tikroje patalpos dalyje ar kambaryje. Programėlė galės priminti, jei buto valymas buvo atliktas seniai.

Be to, kad „Viomi V3” turi neslystančius ir per nedidelius slenksčius galinčius perlipti ratukus, jis gali pasigirti ir itin didele 2600pa siurbimo galia - didžiausia rinkoje ir maždaug 30% didesne nei kitų analogiškų produktų. Tai garantuos efektyvesnį nešvarumų siurbimą. Dviguba filtracijos sistema pasirūpins, jog į aplinką nepatektų jokie mikrobai, įskaitant šiuo metu baimę keliančius virusus.

Kita vertus, mokėti tokius pinigus vien tik už siurbimo funkciją, būtų pernelyg didelė prabanga. „Viomi” įdiegė ir šlapio grindų valymo funkciją, todėl grindys namuose visada blizgės. Tai atlieka speciali keičiama siurblio dugne montuojama šluostė ir 3 lygių išmani vandens kontrolės sistema. Naudodami dirbtinį intelektą ji šluostę sušlapins tiek, kad nebūtų palikta lašų, o grindys būtų išvalytos. Taip pat bus išvengta pigesnius siurblius kamuojančio vandens lašėjimo įrenginiui kraunantis.

Vėlgi telefono aplikacijoje galite rinktis, kuriuos kambarius tik siurbti, o kuriuos ir valyti. Gamintojas didžiuojasi ir net 500ml bendra dulkių ir vandens talpa (300ml tenka nešvarumams, o 200ml - vandeniui). Siurblys pasirūpins, kad tuštinti dulkes ir pildyti bakelį vandeniu tektų tuo pačiu metu, todėl išvengsite nuolatinio šokinėjimo tenkinant roboto poreikius.

Didelė 4900mAh baterija ir talpūs bakai užtikrina, jog vienu įkrovimu „Viomi V3” gali išvalyti net 250 kvadratinių metrų plotą. Be to, kompanija nepabijojo teigti, kad siurblys visada ras kelią atgal iki įkrovimo stotelės, todėl grįžus iš darbo nereikės susierzinti, pamačius, jog robotas nieko neišvalė, liko viduryje kambario ir išsikrovė, neradęs, kaip grįžti iki įkroviklio.

Kaip jau minėjome, šį robotą siurblį dabar galima įsigyti vos už 404,53 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKB8TH11. Verta paminėti, jog produktas atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, todėl naująjį savo pirkinį gausite ne tik labai greitai, tačiau tuo pačiu nereikės mokėti ir jokių papildomų mokesčių. Norėdami jį įsigyti – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga