Ieškantiems labai pigios barzdaskutės – puikus „Xiaomi“ produktas už kiek daugiau nei 10€

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-26
Ieškantiems labai pigios barzdaskutės – puikus „Xiaomi“ produktas už kiek daugiau nei 10€
0 Pasidalinimai
218 Peržiūros

Daugumai prekės iš Kinijos asocijuojasi su prastos kokybės produkcija, ypatingai kai kalbame apie pigius įrenginius. Tačiau tokie laikai jau praėjo ir dabar yra žinoma ne viena kompanija, kuri gali pasiūlyti ne tik labai kokybišką produktą, tačiau ir labai žemą kainą. Puikiausias tokių gamintojų pavyzdys – „Xiaomi“.

Nors įmonės atstovai prieš keletą dienų pristatė išmanųjį telefoną, kurio kaina yra neįtikėtinai didelė, tačiau tai tik išimtis iš „Xiaomi“ siūlomų produktų sąrašo. Pavyzdžiui, dabar kompanijos sukurtą „Xiaomi Youpin Enchen“ barzdaskutę galima įsigyti vos už 11,83 euro, o tai padaryti galite paspaudę čia. Tai kiekvienam vyrui reikalingas produktas, o jo kaina tokia žema, jog įsigijus ją iš Kinijos, Jums neteks sukti galvos apie papildomus mokesčius ar muitinės tarpininkų paslaugas. Ir nors prekė yra labai pigi, tačiau jos galimybės – aukščiausios klasės.

Pereikime prie skutimosi galimybių. „Xiaomi Youpin Enchen“ barzdos skustuvas turi tris skutimosi galvutes, kurios gali pasisukti 360 laipsnių kampu. Skustukas taip pat palaiko du skutimosi režimus, turi drėgno barzdos skutimo galimybę. Svarbu žinoti ir tai, jog nors ši barzdaskutė yra pakankamai pigi, tačiau tikrai ne prasta.

„Xiaomi Youpin Enchen“ turi 600 mAh talpos bateriją, kurią pilnai įkrauti galima per vos 90 minučių, o tai Jums leis naudotis šia barzdaskute maždaug 60 minučių. Gamintojo teigimu, jeigu šiuo įrenginiu naudotumėmės po 1,5 minutės per dieną, tai pilno įkrovimo galėtų pakakti net dviem mėnesiams. Dar vienas šios nebrangios barzdaskutės privalumas – lengvas jos valymas.

Barzdaskutės galvutė ir fiuzeliažas naudoja suskaidytą dizainą. Tai reiškia, jog valant galvutę, ją galite tiesiog nuimti, išplauti ir vėliau vėl įstatyti atgal. Tokiu būdu Jums nekils jokių problemų dėl tinkamo valymo ir taip pat išnyksta rizika sugadinti pačią elektrinę barzdaskutę, kuri nėra visiškai atspari vandeniui. Grįžtant dar prie baterijos, reikėtų pridurti, jog įkrovimas vyksta per C tipo USB jungtį, o taip pat yra funkcija kuri apsaugo skustuvą nuo perkrovos.

Rasti geresnį pasiūlymą už tokią žemą kainą tikriausiai būtų labai sunku. Kaip jau minėjome, „Xiaomi Youpin Enchen“ šiuo metu kainuoja vos 11,83 euro, o ją įsigyti galite paspaudę čia. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, jog už šią kainą yra siūlomas įsigyti labai ribotas kiekis įrenginių, todėl reikėtų paskubėti. Verta paminėti ir tai, jog dėl labai žemos kainos Jums nereikės rūpinti, jog gali tekti mokėti papildomus mokesčius, nes šis prietaisas yra pigesnis nei leistina suma.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga