Ieškantiems naujo laikrodžio – trys dėmesio verti pasiūlymai iš Kinijos

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-03
Ieškantiems naujo laikrodžio – trys dėmesio verti pasiūlymai iš Kinijos
0 Pasidalinimai
153 Peržiūros

Prasidėjus naujiems mokslo metams labai svarbu pasirūpinti viskuo ko tik Jums gali prireikti. Sąsiuvinius, pratybas ar kitas kasdienes mokyklines prekes turi jau turbūt kiekvienas. Tačiau ar pasirūpinote visa reikiama technika?

Internetinėje parduotuvėje „GeekBuying“ dabar puikus metas įsigyti išmaniuosius laikrodžius ar apyrankes, o šiandien siūlome atkreipti dėmesį į tris produktus, kuriems taikomos nuolaidos.

Dukterinė „Huawei“ kompanija išleido naują išmaniąją apyrankę, dabar ją galima įsigyti už itin patrauklią kainą

Huawei Honor Band 5

„Huawei Honor Band 5“ pasižymi 0,95 colių įstrižainės AMOLED ekranu, o didžiausias privalumas – puikus matomumas tiek saulėtą dieną, tiek ir tamsiu paros matu. Skelbiama, jog „Band 5“ modelis savo ekrane gali atvaizduoti iki 45 simbolių. Verta paminėti ir tai, kad ši apyrankė yra atspari vandeniui iki 50 metrų gylyje.

Išmanioji apyrankė pasižymi 100 mAh talpos baterija ir, kaip teigia pats gamintojas, jos turėtų pakakti maždaug 14 dienų naudojimosi.  Žinoma, rezultatai gali būti ir kiek prastesnis, o gal ir geresni, tačiau viskas priklauso nuo to kokiomis funkcijomis yra naudojamasi.

Naująją „Honor Band 5“ galite įsigyti už 42,08 euro, o tam Jums reikia panaudoti nuolaidos kodą 3NF0LMDH. Šis įrenginys yra siunčiamas iš Italijoje esančio sandėlio su DHL kurjeriais, todėl jo pristatymo terminas – vos 1-2 darbo dienos.

Xiaomi Huami Verge Lite

Kiek brangesnis variantas ir šįsyk iš „Xiaomi“ stovyklos. „Huami Verge Lite“ išmanusis laikrodis pasižymi 1,3 colių įstrižainės AMOLED ekranu. Jeigu aukščiau minėta apyrankė gali išgyventi maždaug 14 dienų, tai šis laikrodis turėtų sėkmingai tarnauti iki 20 dienų.

Kaip ir dauguma, „Verge Lite“ modelis puikiai tinkamas aktyviai sportuojantiems ir palaiko 7 sporto režimus. Verta paminėti, jog šis laikrodis taip pat veikia su „Bluetooth 5.0“ technologija, turi širdies ritmo sensorių, o taip pat leidžia ir valdymo muzikos grotuvą, kurį naudojate.

Dabar šį išmanųjį laikrodį, su pasaulinei rinkai skirta operacinės sistemos versija, galite įsigyti už 81,62 euro, o tam Jums reikėtų panaudoti nuolaidos kodą 3NWNIBG5. „Huami Verge Lite“ siunčiamas iš Europoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

Xiaomi Huami AMAZFIT Verge 3

Brangiausias, tačiau tuo pačiu ir funkcionaliausias variantas – „Xiaomi Huami AMAZFIT Verge 3“ išmanusis laikrodis. Jis pasižymi 1,3 colių įstrižainės AMOLED ekranu, IP68 saugumo sertifikatu bei veikia su 390 mAh talpos baterija.

„AMAZFIT Verge 3“ palaiko net 11 skirtingų sporto režimų, naudojant šį laikrodį galima atsiliepti į skambutį ar paskambinti savo draugui, o kaip didžiausią privalumą būtų galima paminėti dvigubą GPS sensorių. Pastarasis leis gerokai tiksliau nei įprasta fiksuoti Jūsų maršrutą ar dabartinę lokaciją ir turėtų patikti daugumai.

Dabar šį išmanųjį laikrodį, su pasaulinei rinkai skirta operacinės sistemos versija, galite įsigyti už 117,90 euro, o tam Jums reikėtų panaudoti nuolaidos kodą 3LZS6C8. Tiesa, „Huami AMAZFIT Verge 3“ yra siunčiamas iš Honkonge esančio sandėlio, kai kiti du produktai atkeliauja iš Europos sandėlių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga