Ieškantiems pigios ir kokybiškos garso kolonėlės – kelios opcijos iš „Tronsmart“ stovyklos

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-08
Ieškantiems pigios ir kokybiškos garso kolonėlės – kelios opcijos iš „Tronsmart“ stovyklos
0 Pasidalinimai
172 Peržiūros

Šiai dienai rinkoje turime tokią didžiulę konkurenciją, jog paprastam vartotojui renkantis bet kokios kategorijos produktą – gali kilti tikras galvos skausmas. Šimtai, o gal net ir tūkstančiai galimų pasirinkimo variantų apsunkina kiekvieno iš mūsų pasirinkimus.

Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į keletą „Tronsmart“ produktų, kuriuos visus dabar galima įsigyti už žemesnę nei įprasta kainą. Žinoma, visi garso įrenginiai atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl Jūsų įsigytos prekės bus pristatytos itin greitai ir be jokių papildomų mokesčių.

„Tronsmart Element T6 Plus” – prašmatnus variantas

Smėlis ir vanduo – mirties nuosprendis daugumai elektronikos prietaisų, bet tik ne šiam garsiakalbiui. Dabar šią kolonėle su 3JXIZKQ1 kuponu galima įsigyti už 60,76 euro. Žinoma, ji pristatoma iš Europoje esančių sandėlių, todėl pardavėjas garantuoja ir greitą pristatymą.

Kaip jau tikriausiai supratote, „Tronsmart Element T6 Plus“ pagrindinis privalumas yra atsparumo savybės, o jas nulemia IP6X. Be to, čia rasime ir USB jungtį, kuri leis įkrauti telefoną ar prijungti USB atmintinę su Jūsų muzikos failais ir 3 režimų („Vokalo”, „3D žemų dažnių”, „Papildomų žemų dažnių”) ekvalaizerį – jis turėtų muzikai suteikti daugiau charakterio ir sukurti malonesnę klausymosi patirtį.

Kalbant apie garsą, jis skiriasi nuo pigesnio modelio. Beveik dvigubai didesnė 40W galia ir „SoundPulse” technologija leis džiaugtis širdį stipriau plakti skatinančiais žemais dažniais. 15h vienu įkrovimu tarnaujanti baterija, galimybė sujungti 2 garsiakalbius kartu bei „MicroSD” kortelių skaitytuvas taip pat smagus bonusas.

Kaip jau minėjome, vieną šią kolonėlę galima įsigyti už 60,76 euro su 3JXIZKQ1 kuponu. Tačiau kur kas geresnis variantas – pirkti dviejų „Tronsmart Element T6 Plus“ rinkinį, kuris su nuolaidos kodu SEP001 kainuos vos 115,17, o priedo gausite „Tronsmart Element Blaze“ kolonėlę dovanų!

„Tronsmart Force SoundPulse™ 40W” – aukso viduriukas

Norintiems muzikos klausytis paplūdimyje ir nepageidaujantiems mokėti didelės sumos, dėmesį atkreipti reikėtų į „Tronsmart Force SoundPulse™ 40W”. Dabar ši kolonėlė kainuoja 43,27 euro, o tam reikia panaudoti nuolaidos kodą DEALPLANET5.

Kodėl tai aukso viduriukas? Jo kaina įsiterpia tarp aukščiau paminėtų modelių ir jis sujungia geriausias abiejų garsiakalbių funkcijas. Paminėti galima itin aukštą IPX7 atsparumą vandeniui, fizinius mygtukus, NFC, 3 padėčių ekvalaizerį ir „Bluetooth 5”.

Garso fronte rasime tuos pačius 40W bei itin galingus žemuosius dažnius. 15h grojimas vienu įkrovimu, „USB-C” ir „MicroSD” jungtys – tas pats kaip ir aukščiau aprašytuose broliuose. Tiesa, šis modelis neturi galimybė prijungti USB atmintinės ir įkrauti nusėdusio telefono baterijos, kaip tai atlikti geba „Tronsmart Element T6 Plus”.

„Tronsmart Force SoundPulse“ dar yra žinoma kaip „Element Force“ , o šį modelį mes visai neseniai išbandėme ir patys. Video apžvalgą apie šią kolonėlę galite rasti paspaudę čia. Jeigu nuspręsite įsigyti, tai primename, jog ji dabar kainuoja 43,27 euro su nuolaidos kodu DEALPLANET5.

„Tronsmart Spunky Pro“ – ieškantiems ausinukų

Kinijos kompanija gali pasiūlyti ne tik labai kokybiškas garso kolonėles, tačiau ir belaidžius ausinukus. Gamintojas yra išleidęs „Spunky Pro“ ausinukus, kurie šiuo metu kainuoja 27,20 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 3NVR0ELR.

Visa „Tronsmart“ produkcija pasižymėti ganėtinai aukšta kokybe, o šie belaidžiai ausinukai yra ne išimtis. Juose naudojami 6 mm garsiakalbiai, kurie užtikrina labai kokybišką garsą be jokių papildomų trukdžių. Verta paminėti ir tai, jog „Spunky Pro“ turi ir du integruotus mikrofonus, kurie užtikrins ir kokybiškus pokalbius.

Kiekvienas ausinukas turi 35 mAh talpos baterijas, o įkrovimo stotelė pasižymi papildomais 400 mAh. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog „Tronsmart Spunky Pro“ įkrovimo dėžutė palaiko ir belaidį įkrovimą. Standartinis viso komplekto įkrovimas užtrunka maždaug 1,5 – 2 valandas.

Kaip jau minėjome, dabar „Tronsmart Spunky Pro“ ausinukai kainuoja tik 27,20 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 3NVR0ELR. Kaip ir įprasta, šis produktas atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl tai Jums garantuoja greitą pristatymą ir jokių papildomų mokesčių!


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga