Ieškantiems pigių ir kokybiškų ausinukų: trys belaidžiai variantai iš „Lenovo“ stovyklos už žemą kainą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-11-16
Ieškantiems pigių ir kokybiškų ausinukų: trys belaidžiai variantai iš „Lenovo“ stovyklos už žemą kainą
0 Pasidalinimai
863 Peržiūros

Jeigu domitės išmaniųjų telefonų rinka, veikiausiai pastebėjote, jog greičiausiai tobulėja ne aukščiausios klasės modeliai, o biudžetinio ir vidutinio kainų segmento atstovai, kasmet pasiūlantys revoliucinių technologijų už tą pačią mažą kainą. Panaši situacija ir audio produktų rinkoje, o geriausias to pavyzdys – „Lenovo“.

Pastarasis gamintojas yra puikiai žinomas dėl savo kuriamų kompiuterių, o dar visai neseniai Jums rašėme apie „LP“ serijos belaidžius ausinukus. Pastarieji sulaukė didelio Jūsų susidomėjimo, todėl šiandien norime pristatyti ir dar tris „Lenovo“ ausinukus, kurie yra verti Jūsų dėmesio.

  • „Lenovo XT90“ galite įsigyti už 13,84 euro, norėdami tai padaryti – spauskite čia.
  • „Lenovo XT91“ galite įsigyti už 14,70 euro, norėdami tai padaryti – spauskite čia.
  •  „Lenovo ThinkPlus TW50“ galite įsigyti už 23,35 euro, norėdami tai padaryti – spauskite čia.

„Lenovo XT90“ – pigiausias opcija iš šios trijulės

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ parduodami ausinukai daugeliui turėtų priminti vieną populiarų „Apple“ produktą. Pirkėjai šiuos „Lenovo“ ausinukus gali įsigyti dviejų skirtingų spalvų – tai juodos arba baltos. Kaip jau minėjome, šie ausinukai parduodami už 13,84 euro, o juos įsigyti galite paspaudę čia.

Ištraukę ausinukus netruksime pastebėti, jog jie turi labai neilgą ir estetiškai atrodantį kotelį ir yra įkišamo į ausis tipo - turi keičiamo dydžio gumines pagalvėlės. Tai jiems leis tvirčiau įsitaisyti jūsų ausyse ir šiek tiek prislopins aplinkos triukšmą. Gamintoją galima pagirti už tai, jog jis nepataupė naujojo Bluetooth 5.0 standarto mikroschemai, todėl ryšys su telefonu ar kompiuteriu bus dar patikimesnis bei tam bus sunaudojama mažiau energijos.

Skelbiama, kad šie „Lenovo“ ausinukai turi 35 mAh talpos baterijas, o įkrovimo dėkliukas pasižymi papildoma 300 mAh talpos baterija. Tai turėtų leisti mėgautis muzika net 20 valandų, o budėjimo režimu šie ausinukai gali išbūti iki 300 valandų! Nors šis produktas ir labai pigus, tačiau didžiulis privalumas yra ir USB-C įkrovimo lizdas, kas leis Jums atsikratyti senos kartos laidų, o įkrovimas vyks gerokai sparčiau.

„Lenovo XT91“ – dar vienas nebrangus ir stilingas pasirinkimas

„Gearbest“ šiuos ausinukus parduoda už 14,70 euro ir tai yra dar vienas puikus pasirinkimas, kurį atlikti galite paspaudę čia. Kaip galite matyti iš nuotraukų, šis „Lenovo“ produktas turi kiek kitokį dizainą nei aukščiau minimas.

Žinoma, Jūs ir šiuo atveju galite pasirinkti tarp dviejų spalvų – juodos arba baltos, tačiau į akis krinta kiek kitoks ausinukų bei įkrovimo dėkliuko dizainas. Puiku ir tai, jog „Lenovo XT91“ įkrovimo dėklas rodo ir baterijos procentų lygį, kas leis nesunkiai nuspręsti ar Jums reikalingas papildomas įkrovimas.

Kitos šių „Lenovo“ ausinukų savybės iš esmės yra tokios pačios – „Bluetooth 5.0“ technologija, 300 mAh talpos baterija, kuri integruotą į įkrovimo stotelę. Tiesa, šis produktas gali pasigirti kiek didesnėmis baterijomis pačiuose ausinukuose, nes jų talpa siekia 40 mAh.

„Lenovo ThinkPlus TW50“ – klasikinė „AirPods“ kopija už žemą kainą

Kaip galite matyti iš nuotraukų, „Lenovo“ nusprendė pasiūlyti ir produktą, kuris itin panašus į legendinius „Apple AirPods“. Tik kaina šiuo atveju gerokai žemesnė – vos 23,35 euro, o norėdami įsigyti šį variantą – spauskite čia.

Pirkėjai gali rinktis iš dviejų opcijų – juodos arba baltos, o šių „ThinkPlus TW50“ ausinukų savybės yra iš esmės identiškos pirmiems dviem variantams.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga