Ieškantiems pigių ir kokybiškų garso kolonėlių: „Tronsmart“ dviejų garsiakalbių pasiūlymas, kurio tiesiog negalima praleisti!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-14
Ieškantiems pigių ir kokybiškų garso kolonėlių: „Tronsmart“ dviejų garsiakalbių pasiūlymas, kurio tiesiog negalima praleisti!
0 Pasidalinimai
461 Peržiūros

Banggood

Kiniškose internetinėse parduotuvėse dažnai galima rasti nebrangių, tačiau labai kokybiškų produktų. Per pastaruosius metus kinai stengiasi pasiūlyti ir daugiau produktų, kurie būtų siunčiami ne iš pačios Kinijos ir Honkongo, tačiau iš Europos. Būtent tokį pasiūlymą šiandien turime tiems, kurie ieško kokybiškų garso kolonėlių.

Internetinėje parduotuvėje „GeekBuying“ dabar galima įsigyti „Tronsmart Element Force“ garso kolonėlių rinkinį, kurių kaina siekia vos 72,93 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 4AWZVOAN. Šias kolonėles esame išbandę ir mes, o žemiau rasite trumpą video apžvalgą apie šį produktą, o taip pat ir jų aprašymą. Norėdami įsigyti šį „Tronsmart“ kolonėlių rinkinį – spauskite čia.

Visų pirma smagu, jog gamintojas „Element Force“ modelyje panaudojo naujos kartos USB jungtį, kas leis išvengti papildomų laidų naudojimą jeigu turite naują ar apynaujį telefoną. Antras džiuginantis dalykas – atsparumas vandeniui. Jeigu dažnai keliaujate ar tiesiog esate suplanavę šeimos pikniką – lietus netaps problema mėgautis mėgiama muzika. Be abejo, reikėtų nepamiršti tinkamai uždaryti jungčių skyrelį.

Trumpai apibendrinant tai ką girdėjau pastarąsias kelias savaites, tai galiu pasakyti, jog garso lygis yra labai aukštas, kokybė taip pat nenuvils, o susisiejimas su kitais įrenginiais taip pat itin paprastas. „Tronsmart Element Force“ naudoja „Bluetooth 5.0“ technologija, kas iš esmės užtikrina geriausią ryšio kokybę su Jūsų telefonu ar kitu prietaisu iš kurio norėsite transliuoti muziką.

Dar norėčiau pastebėti, jog viršutinėje kolonėlės dalyje rasime ne tik standartinius valdymo mygtukus, tačiau ir papildomą ekvalaizerio mygtuko, o jo dėka galėsime pasirinkti iš trijų skirtingų režimų, o kiekvienam jų identifikuoti pastebėsime nedidelę LED švieselę virš mygtuko. Dar vienas ne ką mažiau svarbus aspektas – tai baterija.

Pats gamintojas skelbia, jog „Element Force“ baterijos turėtų pakakti maždaug 15 valandų. Tai iš esmės yra arti tiesos, tačiau viskas priklauso nuo to ką klausote ir kaip garsiai klausote. Aš dažniausiai naudoju maždaug pusę garso ir mėgstu ganėtinai sunkią muziką, todėl man pilno pakrovimo pakanka maždaug 10 valandų. Žinoma, jeigu visuomet garsiakalbį naudoti nustačius maksimalų garsą – baterijos laikas gali dar sutrumpėti.

Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog mes testavimo tik vieną „Tronsmart Element Force“ garso kolonėlę, o susiejus jas dvi – Jus turėtų nustebinti ne tik įspūdingas garsas, tačiau ir labai gera kokybė. Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „GeekBuying“, dviejų „Element Force“ kolonėlių rinkinį galima įsigyti vos už 72,93 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 4AWZVOAN. Produktas atkeliauja iš Vokietijos, o tai Jums užtikrina ne tik greitą pristatymą, bet ir tai, jog nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių. Norėdami įsigyti – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga