Ieškantiems roboto dulkių siurblio: dvi puikios opcijos iš Europos sandėlių ir vos už 263,82€, paskubėkite įsigyti!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-11-18
Ieškantiems roboto dulkių siurblio: dvi puikios opcijos iš Europos sandėlių ir vos už 263,82€, paskubėkite įsigyti!
0 Pasidalinimai
811 Peržiūros

Atėjo dar vienas savaitgalis, o jūs vis dar gulite lovoje, nė negalėdami pagalvoti, jog reikės tvarkytis? Iš spintos neštis siurblį, tąsyti jį po visus kambarius, atpainioti jo laidą, apsivijusį baldus - būtent taip atrodo daugelio švarintis sugalvojusių žmonių dienotvarkė. Tačiau šiai dienai galima rasti žymiai geresnių sprendimų ir pirmoji opcija šiuo klausimu turėtų būti robotas dulkių siurblys.

Internete galima rasti gausybę įvairiausių pasirinkimu, o šiandien mes turime Jums du pasiūlymus iš internetinės parduotuvės „Gearbest“. Abu jie kainuoja 263,82 euro, kas yra ganėtinai žema kaina, o už tai galite įsigyti labai patrauklų variantą, kuris užtikrins tvarką Jūsų namuose. Tiesa, abu šie produktai atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl prekės Jus pasieks itin greitai, o taip pat nereikės sukti galvos ir dėl papildomų mokesčių!

  • „360 S7“ robotą dulkių siurblį galite įsigyti paspaudę čia.
  • „Lenovo X1“ robotą dulkių siurblį galite įsigyti paspaudę čia.

Daugiau apie „360 S7“ robotą siurblį

Nors „360 S7“ robotui dulkių siurbliui jau yra kiek daugiau nei vieneri metai, tačiau tai vis dar labai patrauklus variantas. Visų pirma, reikėtų žinoti, jog „360“ šį produktą pristatė kaip atnaujintą „S6“ modelį. Nesunku pastebėti, kad šis siurblys pasižymi baltos spalvos dizainu su papildomu oranžiniu atspalviu kraštuose, kas sukuria papildomos vertės.

„360“ sukurtas robotas siurblys pasižymi 2000 Pa siurbimo galia, o maksimalus sukeliamas triukšmas siekia 65 dB. Būtina paminėti ir tai, jog šis produktas turi integruotus LDS ir SLAM algoritmus, kas padės atlikti lazerinį patalpų skenavimą, sudaryti patalpų žemėlapius, o taip pat ir automatiškai suplanuoti geriausią patalpų siurbimo maršrutą.

Robotas dulkių siurblys taip pat palaiko galimybę naudotis tiek siurbimo, tiek grindų plovimo funkcijomis, o tam naudojamos 570 ml dulkių surinkimo bei 150 ml vandens talpos. Pilno „360 S7“ įkrovimo pakaks net 90 minučių veikimo, o per šį laikotarpį siurblys gali išsiurbti iki 180 kv. metrų plotą.

Daugiau apie „Lenovo X1“ robotą siurblį

„Lenovo“ pristatė robotą dulkių siurblį – dabar parduodamas už puikią kainą, o pirmieji pirkėjai gaus ir puikių dovanų!

Visų pirma, „Lenovo X1“ dulkių siurblys pasižymi labai stilingu dizainu. Šio roboto korpusas padengtas juoda spalva su auksinės spalvos apipavidalinimu. „Lenovo“ produktas atrodo išties solidžiai, tačiau pasižymi ne tik puikiu dizainu, bet ir dar geresniu funkcionalumu.

Vienas didžiausių „Lenovo“ dulkių siurblio privalumų – trys valymo režimai, kurie padės ne tik pasirūpinti švara, bet ir sutaupys daugybę Jūsų laiko. Su šiuo robotu dulkių siurbliu Jūs galite ne tik siurbti ar atlikti šlapią valymą, bet ir nustatyti šiuos abu valymo būdus vienu metu. Daugumai kitų robotų gali atlikti tik vieną iš šių veiksmų, tačiau „X1“ tai padarys be papildomos Jūsų pagalbos.

Žinoma, kaip ir dauguma tokių produktų, taip ir šis valdomas per specialią programėlę, kurioje galėsite nustatyti kurias erdves norite valyti, o kurias palikti nenuvalytas. Verta paminėti ir tai, jog galėsite ne tik nustatyti norimas valyti patalpas, tačiau ir pasirinkti plotus, kuriuos reikėtų išvalyti kelis kartus, nustatyti virtualias sienas ar sudaryti siurbimo planą per kelis aukštus.

Naujojo „Lenovo X1“ siurbimo galia siekia 2200 Pa, tačiau nepaisant daug galios – jis yra pakankamai tylus. Šio dulkių siurblio triukšmo lygis siekia tik 55 dB, todėl netrukdys Jums užsiimti kasdiene veikla. Verta paminėti ir tai, jog dulkių talpa siekia 585 ml, o vandens talpykla – 170 ml.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga