Ieškote belaidžių ausinių? Siūlome „Xiaomi” variantą už €23, kurio negalite praleisti

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-18
Ieškote belaidžių ausinių? Siūlome „Xiaomi” variantą už €23, kurio negalite praleisti
0 Pasidalinimai
1146 Peržiūros

Jei anksčiau į žmogų, su iš ausų styrančiomis dantų šepetėlio galvutėmis praeiviai atkreipdavo dėmesį, tai šiandien jie greičiausiai patys klausosi muzikos naudodami panašų įrenginį. Kitaip tariant, visiškai belaidės ausinės pastaruoju metu tapo tokiu įprastu reiškiniu kaip išmanieji laikrodžiai ar planšetės. Tačiau ką daryti, jei norite neatsilikti nuo šios mados, o piniginėje po vasaros švilpauja vėjai? Pataikėtte ten, kur reikia - turime sprendimą.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti visiškai belaides „Xiaomi Mi Air 2 SE”, dar žinomas „AirDots Pro 2 SE” pavadinimu, vos už 23,21 euro. Papildomai dar reikės atseikėti 2,33 euro už mokesčių išvengiantį siuntimą, tačiau tai nė kiek nesuprastina pasiūlymo - įprastai šis produktas kainuoja mažiausiai 10 eurų daugiau.

Daugiau apie „Xiaomi Mi Air 2 SE”

Pagrindinis „Xiaomi Mi Air 2 SE” privalumas - dailus ir praktiškas dizainas. Ausinių dėklas ne ritinio ar dantų siūlo dėžutės formos, o plokščio stačiakampio, kuris atidaromas per plačiąją sieną. Tai reiškia, kad ausinės puikiai tilps į kiekvieną kišenę, krepšį ar netgi didesnę piniginę. Taip pat jas bus lengva išimti ir įdėti.

Patys ausinukai yra ausis įstatomo tipo, tad greičiausiai tiks didesnei daliai žmonių nei jų analogai su guminėmis pagalvėlėmis. Be to, tai leis girdėti, kas dedasi aplink jus esančioje aplinkoje, bei nejausti diskomforto ilgesnėmis klausymo sesijomis. Džiugu, kad ausinės atrodo šiek tiek kitaip nei visų pamėgti „Apple AirPods”, tad nesijausite dėvėdami tarsi pigią jų kopiją.

Kalbant apie garsą, verta paminėti didelę 14,2 mm judančią ritę, kuri garantuos geros kokybės aukštus, vidutinius ir žemus dažnius. Su telefonu ausinės kontaktuoja naujausiu Bluetooth 5.0, kas užtikrina stabilesnį ryšį ir sumažina energijos sąnaudas. Labai svarbus faktas, kad „Xiaomi Mi Air 2 SE” priklauso naujai visiškai belaidžių ausinių kartai, kurioje garsas į kiekvieną ausinę perduodamas atskirai, o ne iš pradžių į vieną, o iš jo į kitą. Tai padeda panaikinti trukdžius ir sumažinti vėlavimą. Beje, „Xiaomi Mi Air 2 SE” naudoja AAC garso perdavimo kodeką, tad jūsų ausis pasiekianti muzika bus neiškraipyta ne tik Android, bet ir „iPhone” telefonuose.

Nors produkto kaina sukasi tik apie 20 eurų, tai tikrai nereiškia, kad jos geba tik groti muziką - čia yra ir visokių malonių smulkmenų. Geriausia iš jų - IR sensorius kiekviename iš ausinukų, kuris geba nustatyti, kada ausinė yra jūsų ausyje, o kada išimta ir pagal tai sustabdyti ar paleisti muziką. Įsivaizduokite - klausote savo mėgstamos dainos ir staiga prie jūsų prieina bendradarbis. Pakaks ištraukti vieną ausinukų iš ausies, muzika automatiškai sustos ir galėsite su juo akimirksniu pradėti pokalbį.

Ausinių koteliuose yra integruotos lietimui jautrios aikštelės, tad neištraukdami telefono iš kišenės galėsite perjungti dainą, atsiliepti į skambutį ar iškviesti balso asistentą. „Xiaomi Mi Air 2 SE” puikiai tiks ir telefoniniams pokalbiams, kadangi kiekviena iš ausinukų turi po du mikrofonus, kurių vienas skirtas aplinkos triukšmui aptikti ir nuslopinti. Taip su pašnekovu susikalbėsite net ir senesniame dyzeliniame automobilyje.

Šis ausinių modelis turėtų būti jūsų sąrašo viršuje ir tokiu atveju, jei turite „Xiaomi” telefoną. „MIUI” vartotojo sąsajoje integruota greita suporavimo funkcija ir kiti reikaliingi nustatymai, kad naudojimo patogumas prilygtų „iPhone” ir „AirPods” duetui.

Gero įvertinimo nusipelno ir „Xiaomi Mi Air 2 SE” baterija. Vienas įkrovimas turėtų leisti muzikos klausytis 5h, tačiau dėkle integruota baterija leis prie elektros tinklo negrįžti mažiausiai 20h. Na, o vyšnaite ant torto tampa USB-C jungtis, kurią greičiausiai naudojate ir savo išmaniojo baterijos papildymui, taigi, nebereikės nešiotis kelių laidų - pakaks vieno.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą galite įsigyti visiškai belaides „Xiaomi Mi Air 2 SE”, dar žinomas „AirDots Pro 2 SE” pavadinimu, vos už 23,21 euro. Papildomai dar reikės atseikėti 2,33 euro už mokesčių išvengiantį siuntimą, tačiau tai nė kiek nesuprastina pasiūlymo - įprastai šis produktas kainuoja mažiausiai 10 eurų daugiau.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„iPhone 6 Plus“ baterijos pakeitimo už 29 JAV dolerius teks laukti iki balandžio Autorius: Redakcija
Naujiena
„Samsung“ užpatentavo „Galaxy“ serijos įrenginių dizaino šabloną su „išpjova“ Autorius: Admin
Patarimas
Sužinokite kaip klausytis „Youtube“ vaizdo reportažo neatrakinus išmaniojo telefono! Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Už „Spotify“ paslaugas „Tele2“ klientai galės atsiskaityti paprasčiau Autorius: Pranešimas spaudai
Patarimas
Kaip sužinoti ar nusipirkote naują „iPhone“ ar „refurbished“? Autorius: ramunas

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga