Įsigykite „Doogee X95”: 6,52 colio ekranas, 4350mAh baterija, Android 10 ir vos 65 eurų kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-04-30
Įsigykite „Doogee X95”: 6,52 colio ekranas, 4350mAh baterija, Android 10 ir vos 65 eurų kaina
0 Pasidalinimai
311 Peržiūros

Šiandien jau nieko nebestebina, kad rinkoje galima rasti padorių išmaniųjų telefonų, kurių kaina nesiekia 200 eurų. Tačiau passaulyje yra kompanijų, kurių tokia nusistovėjusi riba netenkina, ir jos siekia padoriaus išmaniojo kainos kartelę nuleisti dar žemiau. Prieš keletą dienų Kinijos gamintojas „Doogee” pristatė „Doogee X95” modelį, kuris yra puikus šio tikslo pavyzdžių.

Paspaudę šią nuorodą, „Doogee X95” galite įsigyti vos už 65,45 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas.

Daugiau apie „Doogee X95”

Visų pirma, stebina tai, kad „X95” dizainas atrodo labai moderniai. Lenkti nugarės kraštai, apvalus kameros modulis, siauri ekrano rėmai ir lašo formos išpjova. Pirkėjams siūloma rinktis iš juodos, mėlynos ir madingosios žalios korpuso spalvų. Vargu, ar žiūrint į šį prietaisą būtų galima atspėti jo kainą.

Kalbant apie ekraną, būtina paminėti, kad jo įstrižainė pakankamai didelė – siekia 6,52 colio. Kaip ir buvo galima tikėtis, rezoliucija siekia šiek tiek mažesnį, nei šiuo metu įprasta, HD+ standartą, o matricos technologija yra LCD tipo. Užtat ekranas gali pasiekti ganėtinai didelį 600 nitų šviesumą, o nuo įbrėžimų jį saugo „Gorilla Glass” stiklas.

Kameros komplektą nugarėlėje sudaro 3 jutikliai: 13MP pagrindinis, 2MP gylio ir 2MP teleobjektyvas, vaizdą galintis didinti 2 kartus. Asmenukių kameros rezoliucija siekia 5MP. Telefone veikia „MediaTek MT6737” procesorius, o standartiškai „Doogee X95” montuojami 2GB operatyviosios ir 32GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti atminties kortele. Įrenginyje randamas hibridinis SIM stalčius, talpinantis arba 2 SIM korteles, arba SIM kortelę ir „MicroSD”. Gamintojas pabrėžia, jog telefone jau įdiegta naujausia Android 10 versija.

Ganėtinai dideliu įsigijimo argumentu galėtų tapti ir nemaža 4350mAh baterija, palaikanti 10W greitąjį įkrovimą. Beje, įdomus faktas – „X95” neturi pirštų antspaudų skaitytuvo, tačiau tai kompensuoti turėtų greitas atrakinimas veidu.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą, „Doogee X95” galite įsigyti vos už 65,45 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee S60“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Apžvalga
„Doogee Mix“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga