Įsigykite inovaciją: belaidės ausinės su automatinės dezinfekcijos funkcija už juokingą sumą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-25
Įsigykite inovaciją: belaidės ausinės su automatinės dezinfekcijos funkcija už juokingą sumą
0 Pasidalinimai
1007 Peržiūros

Banggood

Pasaulį supurčius koronaviruso pandemijai, žmonės akimirksniu pradėjo kur kas daugiau dėmesio kreipti higienai - rankų plovimas ir kaukių dėvėjimas tapo norma, tačiau akivaizdu, kad viskas tuo nesibaigia. Pavojingos infekcijos gali mūsų tykoti ant bet kokių paviršių, kuriuos liečiame. Tai ypač pavojinga, jei kalba pasisuka apie daiktus, kurie liečia mūsų kūną ar netgi yra įstatomi į tam tikras ertmes. Į šią problemą dėmesį atkreipė mūsų skaitytojams puikiai žinomas audio produktų gamintojas „Tronsmart”, sukūręs pirmąsias pasaulyje automatinės UV sterilizacijos funkciją turinčias visiškai belaides ausines, kurias už ypatingą kainą ir siūlome įsigyti. 

Paspaudę šią nuorodą ir prieš mokėjimą suvedę nuolaidos kodą ONYXFREE, inovatyvias „Tronsmart Onyx Free” visiškai belaides ausines nusipirksite vos už 32,08 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas. Beje, jei norite šio produkto, pernelyg nedelskite, nes akcija yra momentinė, o vienetų kiekis ribotas.

Daugiau apie „Tronsmart Onyx Free”

Taigi, kaip vykdoma minėta sterilizacija? Akivaizdu, jog tokio tipo gaminyje nerasime dezinfekcinio skysčio bakelio ar kokio kito tradicinio dezinfekcijos būdo - čia naudojami UV spinduliai. Pakanka tiesiog įdėti ausinukus atgal į dėklą ir po 60 sekundžių jie bus visiškai dezinfekuoti ir saugūs naudoti.

Tačiau „Tronsmart Onyx Free” yra kur kas daugiau nei tik vidutiniškos ausinės su viena ypatinga funkcija - tai labai visapusiškas produktas. Visų pirma, jos turi IPX7 atsparumo vandeniui sertifikatą, todėl gali atlaikyti net 1m gylio panardinimą į vandenį. Be to, ant kiekvienas ausinukas aprūpintas aukštos kokybės „Panasonic” mygtukais, kurias galėsite kontroliuoti muzikos grojimą, neištraukę telefono iš kišenės.

Kitas privalumas - „Qualcomm” mikroschemos. Šis gamintojas laikomas Android telefonuose montuojamų procesorių lyderiu ir garsėja pažangiais bei patikimais techniniais sprendimais. Vienas tokių - aptX garso perdavimo kodekas, kuris užtikrina, kad garsas neatsiliks nuo vaizdo žiūrint filmus ar „YouTube” vaizdo įrašus, bet ir studijinės kokybės garsą.

Paminėti galima ir didelius ausinėse montuojamus 6mm garsiakalbius, kurie atkurs sodrų, detalų ir iškraipymų neturintį garsą. Taip pat pabrėžiama, jog „Onyx Free” puikiai tiks hiphopo ar elektroninės muzikos gerbėjams, nes pasižymi kokybišku žemų dažnių atkūrimu. Kokybiški bus ir skambučiai - įdiegtas triukšmo slopinimas leis pašnekovui jus geriau ir kokybiškiau girdėti, kas labai aktualu dabartinėje nuotolinio darbo situacijoje.

Na ir svarbiausia - „Tronsmart Onyx Free” yra itin ištvermingos. Vienu įkrovimu jos gali groti net 7 valandas, o baterijai išsekus - vos po 5 minučių praleistų dėkle ausinės vėl galės groti net 2 valandas. Beje, dėkle esančio akumuliatoriaus pakaks net 35h grojimo. Dėklo įkrovimas vykdomas per naująją USB-C jungtį, tad neteks nešiotis atskiro laido - greičiausiai tiks tas, su kuriuo kraunate savo išmanųjį.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš mokėjimą suvedę nuolaidos kodą ONYXFREE, inovatyvias „Tronsmart Onyx Free” visiškai belaides ausines nusipirksite vos už 32,08 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas. Beje, jei norite šio produkto, pernelyg nedelskite, nes akcija yra momentinė, o vienetų kiekis ribotas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga