Įsigykite naująją legendą: galingiausių parametrų „POCO F2 Pro” - vos už 465,07 euro

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-16
Įsigykite naująją legendą: galingiausių parametrų „POCO F2 Pro” - vos už 465,07 euro
0 Pasidalinimai
516 Peržiūros

Banggood

Prieš kelias dienas pristatytas „POCO F2 Pro” po beveik dvejų metų pertraukos grįžo sudrebinti rinkos ir vėl pasiglemžti geriausią kainos/kokybės santykį turinčio telefono titulą. Oficiali naujojo telefono kaina Europoje turėtų prasidėti nuo 499 eurų, tačiau patirtis byloja, jog Lietuvoje ši suma dėl įvairių priežasčių smarkiai išaugs. Taigi, savo skaitytojams norėtume pasiūlyti „POCO F2 Pro” ne tik įsigyti jau dabar, bet ir už kur kas mažesnę kainą, nei oficiali.

Paspaudę šią nuorodą, 6GB/128GB „POCO F2 Pro” galite nusipirkti vos už 465,07 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas pristatymas.

Daugiau apie „POCO F2 Pro”

„Xiaomi”, kitaip nei „POCO F1” atveju, šiemet nusprendė neišradinėti dviračio ir „POCO F2 Pro” donoru parinko jau kurį laiką pardavinėjamą „Redmi K30 Pro”. Tiesa, tai – geras dalykas, kadangi telefonas tapo kur kas solidesnis.

Visų pirma, „POCO F2 Pro” išaugo plastikinius pirmtako rūbus ir apsivilko prabangesnį metalo ir stiklo drabužį. Ekranas taip pat žengė didelį žingsnį į priekį – senstelėjusią IPS matricą pakeitė 6,67 colio įstrižainės OLED ekranas, galintis pasigirti net 500000:1 siekiančiu kontrasto lygiu ir net 1200 nitų šviesumu. Be to, buvo atsikratyta išpjovos – tai pavyko padaryti pasitelkus „Xiaomi Mi 9T Pro” panaudotą iš viršutinės briaunos pakylantį priekinės kameros mechanizmą.

Deja, „Xiaomi” nepavyko įdiegti šiuo metu madingo 90Hz ar didesnio ekrano atsinaujinimo dažnio. Kompanija jau po „Redmi K30 Pro” debiuto teisinosi negalinti sau leisti tokios prabangos, parduodant modelį už tokią patrauklią kainą. Tiesa, paguosti turėtų 180Hz lietimų registrvimo dažnis, kuris pasitarnaus žaidimuose ir minimaliai padidins slankiojimo sklandumą.

Viduje, kaip ir galima tikėtis, randame viską, kas šiuo metu geriausia. Galingiausias „Snapdragon 865” procesorius ir „Adreno 650” grafikos plokštė, kurios tvarkyklės (angl. drivers) pirmąkart istorijoje bus atnaujinimos – tai turėtų užtikrinti dar geresnį telefono ilgaamžiškumą ir spartų veikimą net po kelerių naudojimo metų. Kalbant apie ateitį, „POCO F2 Pro” palaiko ir 5G ryšį, tad galėsite būti vienais pirmųjų, kurie jį išbandys Lietuvoje (diegimas numatomas kitąmet).

Patobulinimų sulaukė ir vidinė atmintis. Nuo šiol standartiškai siūlomi nebe 64GB, o 128GB. Taip pat pagerinta atmintinė sparta – seną UFS 2.1 standartą pakeitė naujausias UFS 3.1. Tai padės programėles atsidaryti dar sparčiau ir džiaugtis dar sklandesniu veikimu. Deja, šiemet atsisakyta MicroSD kortelės lizdo.

Galinėje dalyje atsidūrė ir visiškai naujas 4 kamerų komplektas. Jį sudaro 64MP pagrindinis, 13MP itin plataus kampo, 5MP priartinimo/makro ir 2MP gylio sensoriai. Priekinė kamera, montuojama iškylančiame mechanizme, pasižymi 20MP raiška.

Išvermingą veikimą užtikrins didelė 4700mAh baterija, palaikanti 33W greitą laidinį įkrovimą.

Paspaudę šią nuorodą, 6GB/128GB „POCO F2 Pro” galite nusipirkti vos už 465,07 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas pristatymas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 100 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga