Įsigykite naująsias patobulintas „Redmi AirDots S” ausines iš Vokietijos sandėlio vos už €28,81

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-03
Įsigykite naująsias patobulintas „Redmi AirDots S” ausines iš Vokietijos sandėlio vos už €28,81
0 Pasidalinimai
186 Peržiūros

„Redmi AirDots” dėl savo 20 eurų nesiekiančios kainos tiesiog užkariavo visą Rytų pasaulį; jas pirko dideli ir maži, „Xiaomi” fanai ir priešininkai, mūsų skaitytojai ir technologijomis nesidomintys. Produkto sėkmės priežastis labiau nei akivaizdi – rinkoje nedaug padoriai veikiančių visiškai belaidžių ausinių, kurios kainuotų tiek pat, kiek analogiškos kokybės laidiniai atitikmenys. Maždaug prieš dvi savaites gamintojas žengė dar vieną žingsnį į priekį – anonsavo atnaujintas „Redmi AirDots S”, kurias savo skaitytojams šiandien ir siūlome įsigyti.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą AIRDOTSDE „Redmi AirDots S” įsigysite vos už 28,81 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad ausinės jus pasieks ne tik be papildomų mokesčių, bet ir labai greitai.

Daugiau apie „Redmi AirDots S”

Dizaino ir išvaizdos prasme ausinukai liko identiški pirmtakams – tas pats pilkas korpusas, forma ir keičiamos guminės pagalvėlės. Visi patobulinimai nėra pastebimi plika akimi. Pats svarbiausias iš jų – naujas mono režimas, leidžiantis kiekvienai ausinei veikti nepriklausomai vienai nuo kitos ir suteikiantis galimybę vartotojui jas naudoti po vieną.

Kita naujovė – kur kas stabilesnis ryšys su telefonu. Dauguma „Redmi AirDots” savininku skundėsi trūkčiojančiu ir kartas nuo karto pradingstančiu garsu, todėl gamintojas ėmėsi priemonių ir šią problemą išsprendė. Be to, atsirado ir specialus žaidimų režimas, iki minimumo sumažinantis garso atsilikimą nuo vaizdo. Galbūt dabar nebūsite nušauti „PUBG” žaidime, kol ausyse girdėsite tolimus priešininko žingsnius?

Apart poros šių reikalingų pataisymų, „Redmi AirDots” iš techninės dalies nepasikeitė. Ryšys su išmaniuoju palaikomas per Bluetooth 5.0, muziką atkuria 7,2mm garsiakalbiai, o sklandžius pokalbius užtikrina DSP triukšmo slopinimo technologija. Dainas perjungti ir atsiliepti į skambučius galima ant ausinių esančiais lietimui jautriais mygtukais.

Ausinės be pertraukos gali groti 4h, tačiau įmontuotą bateriją turintis dėklas grojimo trukmę padidina iki 12h. „Redmi AirDots S” taip pat turi IPX4 atsparumo aptaškymui sertifikatą.

Apibendrinant gamintojas šįkart sužaidė saugiai – paėmė vykusį produktą ir ištaisė tai, kuo labiausiai skundėsi vartotojai. Kitaip tariant, skanus pyragas tapo dar skanesnis, o jo kaina beveik nepakilo.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą AIRDOTSDE „Redmi AirDots S” įsigysite vos už 28,81 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad ausinės jus pasieks ne tik be papildomų mokesčių, bet ir labai greitai.


Parašyti komentarą