Įsigykite „Redmi Note 9s” ir pigiau, ir su daugiau atminties nei Lietuvoje

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-09
Įsigykite „Redmi Note 9s” ir pigiau, ir su daugiau atminties nei Lietuvoje
0 Pasidalinimai
1344 Peržiūros

Banggood

Neseniai publikavome „Redmi Note 9s” apžvalgą (ją rasite čia), kurioje konstatavome, kad šį telefoną konkurentams pavyti bus itin sunku, o rasti geresnį pasiūlymą išmaniųjų telefonų rinkoje būtų labai sudėtinga. Taigi, šiandien savo skaitytojams nusprendėme papasakoti apie tai, kaip „Redmi Note 9s” galite įsigyti pigiau ir su daugiau atminties.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GBREDMIN9S123, 4GB RAM ir 64GB vidinės atminties versiją įsigysite vos už 189,56 euro (norint matyti tokią sumą, reikės nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee”). Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas.

Tuo metu spustelėję čia ir suvedę nuolaidos kodą GBNOTE9S456, 6GB RAM ir 128GB modelį įsigysite vos už 202,84 euro (norint matyti tokią sumą, reikės nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee). Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas. Būtent šį modelį ir rekomenduojame rinktis, nes už jį prašoma netgi mažiau, nei Lietuvoje kainuoja 6GB/64GB versija.

Daugiau informacijos apie „Redmi Note 9s”

„Redmi Note 9s” yra naujausias „Xiaomi” dukterinės kompanijos hitas, kuris dėl nenugalimo kainos/kokybės santykio turėtų susilaukti milijonus siekiančių pardavimų visame pasaulyje. Tačiau norėdamas tai užtikrinti, gamintojas įdiegė nemažai naujovių.

Išmanusis stengiasi neatsilikti nuo flagmanų, todėl pagrindinė jo korpuso medžiaga yra įbrėžimams atsparus „Gorilla Glass 5” stiklas, dengiantis tiek priekinę tiek galinę dalį. Nugarėlė, siekiant iki maksimumo pagerinti laikymo komfortą, pasižymi lenktais kraštais. Stiklus tarpusavyje jungia platikinis rėmas, gerai sugeriantis smūgio jėgą, telefonui netyčia nukritus ant žemės.

Tiesa, „Redmi” neapsiėjo be kuriozinės situacijos. Išmanųjį galima rinktis trijų spalvų - baltos, pilkos ir mėlynos, kuri absoliučiai daugumai žmonių atrodo žalia. Kaip ten bebūtų, dar vienas pokytis laukia ekrano srityje - lašo formos išpjovą pakeitė skylutė, kurią matėme „Samsung” flagmanuose. Beje, „Redmi Note 9s” kūrėjai nusprendė atsisakyti nepatikimo pirštų antspaudų skenerio ekrane ir jį sumontavo telefono šone.

Ekrano įstrižainė siekia 6,67 colio, raiška - FHD+, o ekrano technologija išliko IPS. „Redmi” tokį sprendimą priėmė, nenorėdama montuoti nekokybiškos ir pakankamo šviesumo neužtikrinančios AMOLED matricos. Vis dėlto didelis ekranas ir maža išpjova suteiks didelį malonumą žiūrint filmus, žaidžiant žadimus ar skaitant tekstą.

 

 

„Redmi Note 9s” žvaigždė - visiškai naujas aukštesnės klasės „Snapdragon 720G” procesorius. Tai yra didelis žingsnis į priekį, lyginant su šeštos serijos drakonus turėjusiais pirmtakais, todėl šio telefono pirkėjai galės džiaugtis ne tik išaugusia veikimo sparta, bet ir visai kito lygio žaidimų patirtimi. Kitas naujojo lusto privalumas - dar mažesnės energijos sąnaudos.

„Redmi” nuo savo tradicijų nenutolo ir, nepriklausomai kurį modelį pasirinksite 4GB RAM ir 64GB vidinės atminties ar 6/128GB, atmintį bus galima išplėsti atmitnies kortele iki pusės terabaito talpos. Niekur nedingo ir 2 SIM kortelių palaikymas.

Turbūt nieko nenustebinsime pasakę, jog kompanija nesėdi po akmeniu ir reaguoja į tai, kas dedasi rinkoje, todėl šiemet daug dėmesio skyrė „Redmi Note 9s” kameroms. Nugarėlėje rasime keturių kamerų rinkinį, kurį sudaro pagrindins 48MP, 8MP itin plataus kampo, 5MP makro ir 2MP gylio jutikliai. „Redmi” taip pat teigia iš peties patobulinusi naktinį režimą, todėl galėsite džiaugtis geromis nuotraukomis tamsoje.

Na, ir priėjome turbūt labiausiai visų vartotojų pageidautą patobulinimą - net iki 5020mAh padidintą bateriją. „Redmi Note 9s” pirmtakai su mažesniais akumuliatoriais ir ne tokiais efektyviais procesoriais demonstravo nuostabius ištvermės rezultatus, todėl galima tik pagalvoti, koks maratonininkas bus šis modelis. Beje, bateriją dar ir bus galima įkrauti 18W greituoju įkrovimu.

Taigi, turbūt būtų sunku nesutikti, kad „Redmi Note 9s” yra itin puikus pasirinkimas susiklosčiusioje situacijoje. Jis turi modernų dizainą, naują procesorių, patobulintas kameras ir nuostabią bateriją. Mūsų siūloma „Redmi Note 9s” versija palaiko visus Lietuvos 4G ryšio dažnius (įskaitant ir B20), o pačiame telefone galima pasirinkti lietuvių kalbą.

Kaip jaiu minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GBREDMIN9S123, 4GB RAM ir 64GB vidinės atminties versiją įsigysite vos už 189,56 euro (norint matyti tokią sumą, reikės nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee”). Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas.

Tuo metu spustelėję čia ir suvedę nuolaidos kodą GBNOTE9S456, 6GB RAM ir 128GB modelį įsigysite vos už 202,84 euro (norint matyti tokią sumą, reikės nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee). Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas. Būtent šį modelį ir rekomenduojame rinktis, nes už jį prašoma netgi mažiau, nei Lietuvoje kainuoja 6GB/64GB versija.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga