Išmaniai naikinkite virusus namuose: pirmasis pasaulyje dezinfekcinis robotas dabar už itin mažą kainą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-06
Išmaniai naikinkite virusus namuose: pirmasis pasaulyje dezinfekcinis robotas dabar už itin mažą kainą
0 Pasidalinimai
301 Peržiūros

Banggood

Nors koronaviruso pandemija šiuo metu atrodo besitraukianti, mokslininkai nenustoja kalbėti apie antrąją protrūkio bangą. Galbūt šįkart nebebus tokio šoko ir tokių įspūdingų ribojimų, tačiau užsikrėtimo grėsmė išliks, o įvairios apsaugos priemonės taps ne mažiau svarbios nei buvo. Tiesa, net jeigu ir turite kaukę ir dažnai dezinfekuojate rankas, užsikrėtimo grėsmė vis tiek išlieka didelė. Juk rūbų, baldų ir kitų paviršių namuose ar biure kasdien nepulsite nardinti į dezinfekcinį skystį. Laimė, šiai problemai atsirado išmanus ir ganėtinai nebrangus sprendimas.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš mokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4FSRJ0PF galite įsigyti „CleanseBot”, pirmąjį pasaulyje dezinfekcinį robotą, vos už 58,66 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Europos sandėlio, tad prekė jus pasieks vos per keletą dienų ir be jokių mokesčių.

Daugiau apie „CleanseBot”

„CleanseBot” savo forma šiek tiek primena tuos visiems puikiai žinomus siurblius robotus, tačiau yra kur kas mažesnis. Tai - apvalus, baltas prietaisas, šiek tiek didesnis už plaštaką. Viršutinėje jo dalyje yra guminis dirželis, skirtas įkišti keliems pirštams ir robotą naudoti viena ranka.

Už dezinfekciją atsakingos apatinėje dalyje išdėstytos UV-C spindulių lempos, kurios geba sunaikinti net 99,99% bakterijų, virusų ir kitų nedidelių parazitų. Šis dezinfekcijos būdas yra patvirtintas moksliškai ir yra plačiai naudojamas pramonėje.

Vis dėlto didžiausias „CleanseBot” išskirtinumas yra jo roboto titulas, reiškiantis, kad jis tam tikrus veiksmus gali atlikti automatiškai, nepadedamas žmogaus. Apačioje esantys ratukai leidžia robotukui savarankiškai judėti ir dezinfekuoti paviršius, esančius po juo. Gamintojas šią funkciją siūlo naudoti lovai. Tiesiog padedate „CleanseBot” ant antklodės ar paklodės ir robotas per 30-60 minučių, savarankiškai judėdamas, sunaikina visus parazitus. Tai aktualu ne tik koronaviruso protrūkio kontekste, bet ir žmonėms turintiems alergiją dulkių erkutėms ar kitiems parazitams.

Kad įrenginys nenukristų nuo lovos paviršiaus užtikrina net 18 išmanių sensorių, tad galėsite ramia galva jį palikti dirbti savo darbo ir eiti tvarkyti kitų reikalų. Beje, „CleanseBot” yra nepamainomas ir keliautojams. Jei tenka apsistoti neaiškiame viešbutyje, kurio valymo kokybe abejojate, šis robotas bus tikras išsigelbėjimas. Juo labiau, kai jo dydis leis jam tilpti į lagaminą ar kelioninį krepšį.

Vis dėlto kasdienybėje dažnai prireikia dezinfekuoti ir kur kas mažesnius paviršius, nei lova ar stalas - pavyzdžiui, išmanųjį telefoną, kompiuterį, pjaustymo lentelę ar klozeto dangtį. Dėl šios priežasties gamintojas įdiegė ir rankinį režimą. Tiesiog užkiškite pirštus už guminės juostos ir laikykite „CleanseBot” per porą centimetrų nuo norimo dezinfekuoti paviršiaus - žus visi virusai ir kiti mikrobai.

„CleanseBot” montuojamos 3700mAh baterijos pakaks 3 valandoms darbo, o ją įkrauti galima naudojant populiariąją USB-C jungtį. Beje, kad robotą pasiimti į kelionę būtų papildoma motyvacija, gamintojas įrenginį aprūpino išorinės baterijos funkcija, tad „CleanseBot” baterija taip apt gali įkrauti jūsų telefoną.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš mokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4FSRJ0PF galite įsigyti „CleanseBot”, pirmąjį pasaulyje dezinfekcinį robotą, vos už 58,66 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Europos sandėlio, tad prekė jus pasieks greitai ir be jokių mokesčių. Tai tikrai labai unikalus ir praktiškas prietaisas, tad nepraleiskite geros progos įsigyti.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Straipsnis
Kas atsitinka su į Lietuvą įvežamais 1,5 mln. mobiliųjų telefonų? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Ulefone“ pristatė itin atsparų išmanųjį telefoną „Armor 2S“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga