Išmanųjį laikrodį su termometru ir pulso matuokliu dabar galite įsigyti vos už 17,84 euro

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-14
Išmanųjį laikrodį su termometru ir pulso matuokliu dabar galite įsigyti vos už 17,84 euro
0 Pasidalinimai
3071 Peržiūros

Visą pasaulį apėmusi koronaviruso pandemija mūsų gyvenimus transformavo visomis kryptimis - kaukės dėvėjimas mums tapo norma, mažiau keliaujame, išmokome reikalus tvarkyti vien tik virtualiu būdu. Tačiau situacija turėjo ir įdomų šalutinį efektą - žmonės pagaliau rimčiau susirūpino savo sveikata; dažniau plauna rankas, stengiasi stiprinti imunitetą, tačiau svarbiausia - ieško išmanių sveikatingumo priemonių. Taigi, šiandien norėtume pasiūlyti nebrangų išmanųjį laikrodį, galintį matuoti temperatūrą ir akimirksniu padėti pastebėti beprasidedantį karščiavimą.

Paspaudę šią nuorodą „K21” išmanųjį laikrodį galite įsigyti vos už 17,84 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas pristatymas į Lietuvą, o nedidelė prekės vertė užtikrins, kad tikrai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „K21”

Nepaisant to, kad „K21” turi daugybę sveikatingumo funkcijų, jis neatrodo lyg koks nedailus ar griozdiškas medicininis prietaisas. Plonas korpusas yra klasikinės apvalios formos ir nudažytas elegantiškomis juoda arba sidabrine spalvomis. Jis taip pat atsparus vandeniui ir dulkėms - tą užtikrina IP68 sertifikatas. Na, o silikoninė apyrankė garantuos patogų kasdienį dėvėjimą, kadangi nebijos nei prakaito, nei drėgmės. 

Pereinant prie ekrano, jo įstrižainė siekia 1,3 colio. Matricos gamybai pasirinkta gerą šviesumą ir matomumą saulėje garantuojanti IPS technologija, o ne pigusis TFT sprendimas. Tam, kad būtų patogu braukti pirštu per ekraną, jo kraštai švelniai užlenkti, kas taip pat prisideda prie geresnio estetinio vaizdo.

Tačiau pereikime prie svarbiausio dalies, dėl kurios „K21” rinksis dauguma jo pirkėjų - sveikatos funkcijų. Prelegentas turi net kelis sensorius, kurie suteikia temperatūros, pulso ir kraujo įsotinimo deguonimi funkcionalumus. Tik pagalvokite - blogai pasijutę ir būdami bet kurioje vietoje akimirksniu galite pasitikrinti, ar nekarščiuojate.

Taip pat galima paminėti, jog „K21” gali skaičiuoti žingsnius, registruoti pagrindinių sporto šakų treniruočių duomenis bei jas papildyti pulso bei kraujo prisotinimo deguonimi informacija. Tai padės įvertinti, kaip jūsų kūnas reaguoja į krūvį ir ar nereikia skubiai nutraukti treniruotės.

Kita vertus, „K21” gali veikti ir kaip įprastas išmanusis laikrodis. Prijungtas prie išmaniojo telefono (tinka tiek Android, tiek „iPhone”),  jis gali atvaizduoti pranešimus, veikti kaip žadintuvas ar kameros pultas fiksuojant asmenukę. Nereikėtų ignoruoti ir miego sekimo galimybių.

Kalbant apie bateriją, gamintojas deklaruoja, jog naudojant intensyviai jos pakaks savaitei, o jei esate nereiklus naudotojas, įkroviklį galėsite pamiršti beveik mėnesiui.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „K21” išmanųjį laikrodį galite įsigyti vos už 17,84 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas pristatymas į Lietuvą, o nedidelė prekės vertė užtikrins, kad tikrai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių. Tikrai patariame nepraleisti šio pasiūlymo - tiek daug naudingų jutiklių turintys laikrodžiai ant kelio nesimėto.


Parašyti komentarą