Išmanusis laikrodis už 10€? Pasirodo būna ir taip, nepraleiskite progos įsigyti labai pigaus produkto

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-12
Išmanusis laikrodis už 10€? Pasirodo būna ir taip, nepraleiskite progos įsigyti labai pigaus produkto
0 Pasidalinimai
2282 Peržiūros

Išmanieji laikrodžiai mūsų aplinkoje yra jau kurį laiką. Vieną jų tikrai turi kuris nors mūsų giminaitis, kolega ar bičiulis. Tačiau neabejojame, kad tarp mūsų skaitytojų yra daug tų, kurie dėl vienos ar kitos priežasties delsė įsigyti šį daiktą. Šiandien turime Jums pasiūlymą, kuris puikiai tiks tiems, kurie nori išbandyti tokio tipo produktą, tačiau nori išleisti kuo mažiau pinigų.

Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ parduodamas „GM20“ išmanusis laikrodis, kuris savo dizainu primena populiarųjį „Apple Watch“, tačiau kainuoja vos 10,58 eurus. Norėdami įsigyti šį modelį – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti Jūsų dėmesį, kad tai yra labai ribotas pasiūlymas. Šio teksto rašymo metu buvo parduota jau 640 iš 850 vienetų, todėl norintys įsigyti – nedelskite.

Kaip galite matyti iš nuotraukų, „GM20“ išmanusis laikrodis yra labai panašus į „Apple Watch“, bent jau kalbant apie šio įrenginio dizainą. Žinoma, tokių pačių technologinių sprendimų tikėtis būtų labai naivu, tačiau bent jau dizainas turėtų palikti gerą įspūdį. Šis laikrodis pasižymi spalvotu 1,3 colių įstrižainės ekranu su 240 x 240 taškų raiška. Verta paminėti ir tai, jog nepaisant labai žemos kainos, ekranas yra jautrus lietimui, todėl jo valdymas turėtų būti labai paprastas.

Išmanusis laikrodis taip pat atlieka ir visas įprastines tokio tipo produktų funkcijas – praneš apie įeinančius skambučius ar pranešimus populiariausiuose socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip „Facebook“, „Twitter“ ir pan., o ekrane matysite ir gautų pranešimų turinį. Žinoma, „GM20“ pasiūlys ir daugiau įvairių galimybių.

Vos kiek daugiau nei 10 eurų kainuojantis išmanusis laikrodis geba fiksuoti Jūsų miego informaciją, skaičiuoti žingsnius, sudegintas kalorijas ar nueitą atstumą, o taip pat turi tokias funkcijas kaip žadintuvas, orų prognozės ir pan. Verta paminėti, jog „GM20“ leis Jums valdyti ir muziką, kuri groja Jūsų telefone ar nuotoliniu būdu atlikti tam tikrus veiksmus, kurie susiję su Jūsų išmaniojo kamera.

Skelbiama, jog šio laikrodžio baterijos, kurios talpa siekia 90 mAh, turėtų pakakti maždaug savaitei, o budėjimo režimu – ir dviem. „GM20“ įkraunamas naudojant USB laidą, o įkrovimo trukmė siekia maždaug 2 valandas. Dar viena savybė, kurią būtina paminėti – IP67 atsparumo dulkėms bei vandeniui sertifikatas.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ parduodamas „GM20“ išmanusis laikrodis kainuoja vos 10,58 eurus. Norėdami įsigyti šį modelį – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti Jūsų dėmesį, kad tai yra labai ribotas pasiūlymas.


Parašyti komentarą