Itin pigūs ir kokybiški „Xiaomi“ ausinukai – puiki proga įsigyti „Redmi AirDots“

Paskelbė:   Redakcija | 2019-06-01
0 Pasidalinimai
35 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų ausinukai yra vienas dažniausiai sutinkamų komponentų, kurį turi kone kiekvienas. Ir nors internete galima rasti nesuskaičiuojamą kiekį įvairiausių tipų ausinių, tačiau didžiausia problema iškyla tuomet kai ieškome geriausio kainos ir kokybės santykio. Turbūt niekas nenustebs jeigu tokį žodžių jungtinį būtų galima panaudoti su „Xiaomi“ produkcija.

Kinijos kompanija yra pristačiusi visiškai belaides ausines „Xiaomi Redmi AirDots“, kurios iš esmės yra žymiai pigesnė alternatyva „Apple AirPods“ ausinukams. Šiuo metu „Redmi AirDots“ galima įsigyti už 23,99 euro ir tai yra kone 8 kartus pigiau nei „Apple“ siūlomas produktas. Pažvelkime į šių ausinukų pagrindinius privalumus.

Visų pirma, į akis krinta pakankamai kompaktiškas ausinių dėkliukas, kuris kartu yra ir įkrovimo stotelė. „Redmi AirDots“ dizainas labai minamalistinis, tačiau bendras vaizdas išties dailus – krovimo stotelė nedidelė, juodos spalvos, lygiai taip pat kaip ir patys ausinukai. Verta paminėti, kad pastarieji ir itin patogūs bei puikiai tiks kone kiekvienam. Kartu su ausinėmis Jūs gausite ir skirtingų dydžių ausų kamštukus, tad problemų dėl jų dydžio tikrai nekils.

Kaip ir dauguma „Xiaomi“ produktų, taip ir „Redmi AirDots“ pasižymi tiesiog puikiu baterijos tarnavimo laiku. Kiekviena iš ausinių turi integruotą 40 mAh talpos bateriją, o įkrovimo stotelė pasižymi 300 mAh talpa. Tai reiškia, jog pilnai įkrauti savo turimus ausinukus galėsite bent 2 kartus. Gamintojo teigimu, pilno „Redmi AirDots“ Jums pakaks iki 12 valandų klausymosi.

„Xiaomi Redmi AirDots“ yra ir technologiškai pažangios ausinės. Pažymima, jog jos palaiko „Bluetooth 5.0“ technologiją, kas leis Jums jas susisieti su įvairiausiais įrenginiais, o tuo pačiu bus užtikrintas ir greitas duomenų perdavimas. Tiesa, visa tai turi ir vieną trūkumą. Šių ausinių negalima vienu metu naudoti su dviem įrenginiais.

Verta paminėti ir tai, jog įrenginys prie kurio prijungtos ausinės gali būti nutolęs iki 10 metrų. Žinoma, negalime nepaminėti ir garso galimybių. „Redmi AirDots“ palaiko 20-20000 Hz dažnių diapazoną, o maksimalus garso lygis siekia 98 dB. 7,2 mm dinaminiai transduktoriai užtikrina stiprius žemus tonus, puikius vidutinius ir itin kokybiškus aukštus tonus.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi Redmi AirDots“ šiuo metu kainuoja vos 23,99 euro ir tai turbūt yra pats geriausias kainos ir kokybės santykis, kokį galima rasti. Taip pat norime atkreipti dėmesį, jog tai yra ribotas pasiūlymas, todėl jeigu ketinate įsigyti – padarykite tai šiandien.


Parašyti komentarą