Itin tvirtas išmanusis laikrodis kainuoja vos €33: puikus dizainas ir 50 dienų laikanti baterija

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-03-20
Itin tvirtas išmanusis laikrodis kainuoja vos €33: puikus dizainas ir 50 dienų laikanti baterija
0 Pasidalinimai
2959 Peržiūros

Ne paslaptis, kad daugumos mūsų gyvenimas neapsiriboja ėjimu į biurą, dėvint kostiumą ir rankoje nešantis puodelį kavos. Po darbo valandų arba savaitgaliais nevengiame nueiti į sporto salę, paplaukioti baseine, nudirbti lauko darbus, o gal netgi išsiruošti į žygį. Taigi, natūralu, jog tais momentais norime įrankių, kurie nepavestų ir savo darbą atliktų bet kokiomis sąlygomis. Būtent toks produktas yra „Kospet Rock” išmanusis laikrodis, kurį gamintojas kūrė atsižvelgdamas į aktyviausių žmonių poreikius ir pasirūpino maksimalia kokybe.

Geriausia dalis yra tai, jog mūsų naujieji partneriai „Geeklifetime” siūlo šį produktą užsisakyti su didele nuolaida. Dabar paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą KOSPETROCK išmanųjį laikrodį „Kospet Rock” galite įsigyti vos už 32,63 euro (neišsigąskite - kainos mokėjimų lange rodomos doleriais). Į šią sumą įskaičiuotas ir mokesčių išvengiantis pristatymas (mokėjimo lange pasirinkite „Priority Line”) į Lietuvą.

Daugiau apie „Kospet Rock”

Kaip galima spėti, didžiausias „Kospet Rock” privalumas yra jo dizainas. Laikrodis yra labai įdomios formos, nors išoriškai šiek tiek primena legendinius „Casio G-Shock” ir pasižymi metaliniu rėmu, matomais varžteliais, įvairiais grioveliais ir sutvirtinimais. Tačiau tokia konstrukcija ne tik atrodo gražiai, bet ir turi funkcinę prasmę. „Kospet Rock” yra atsparus vandeniui iki 30m gylyje bei gali kuo puikiausiai veikti tiek prie -40, tiek prie +55 laipsnių Celsijaus temperatūros. Pridėkime dar ir tai, jog įrenginys yra atsparus smūgiams bei dulkėmės ir turėsime tikrą tvirtumo čempioną. Taip, tai gali įrenginys už 32 eurus.

Priekinėje prietaiso dalyje montuojamas didelis 1,69 colio įstrižainės spalvotas ekranas, pasižymintis didele rezoliucija. Tai padės tikroviškai atrodyti net penkiasdešimčiai skirtingų ciferblatų stilių ir padės turinį įžiūrėti kur kas lengviau bei komfortiškiau.

Kalbant apie funkcijas, „Kospet Rock” gali atlikti viską, ko iš jo tikimės. Jis skaičiuoja žingsnius, seka pulsą ir geba registruoti net 20 skirtingų sporto šakų treniruočių duomenis, įskaitant bėgimą, plaukimą, važiavimą dviračiu, kopimą į kalnus, futbolą ar tiesiog svorių kilnojimą. Beje, jis netgi turi kraujospūdžio matavimo funkciją, kuri leis šią procedūrą atlikti bet kur ir bet kada.

Na, o prijungus laikrodį prie telefono per Bluetooth atsiveria dar kitos galimybės. Įrenginys gali atvaizduoti pranešimus iš jūsų išmaniojo, rodyti orų prognozę, kontroliuoti muziką (perjungti ar sustabdyti dainą), sekti miegą, veikti kaip malonus žadintuvas ir dar daug visko.

„Kospet Rock”, kaip ir būdinga tokio tipo produktui, gali pasigirti puikia baterija. Gamintojo duomenimis, naudojant įprastai, vieno įkrovimo pakaks 14, o aktyviai nenaudojant - baterijos atsargos išseks tik po 50 dienų.

Kaip jau minėjome, dabar paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą KOSPETROCK išmanųjį laikrodį „Kospet Rock” galite įsigyti vos už 32,63 euro (neišsigąskite - kainos mokėjimų lange rodomos doleriais). Į šią sumą įskaičiuotas ir mokesčių išvengiantis pristatymas (mokėjimo lange pasirinkite „Priority Line”) į Lietuvą.

 

 
 

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee BL5000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo