Kai el.dviratis kainuoja kaip paspirtukas: puiki proga įsigyti „FIIDO“ elektrinį dviratį su nemokamu siuntimu iš Europos sandėlių

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-18
Kai el.dviratis kainuoja kaip paspirtukas: puiki proga įsigyti „FIIDO“ elektrinį dviratį su nemokamu siuntimu iš Europos sandėlių
0 Pasidalinimai
1363 Peržiūros

Banggood

Iki vasaros liko jau visai nedaug, todėl dabar yra pats tinkamiausias laikas pasiruošti artėjančiam sezonui. Niekam nekyla abejonių, kad šiemet vasara bus kitokia nei įprasta, o daugumai mūsų ją praleisti greičiausiai teks praleisti gimtinėje, kur šiuo metu yra saugiausia. Keliaujant šalies viduje – puikus įrankis yra elektrinis dviratis.

Priešingai nei elektrinis paspirtukas, su elektriniu dviračiu yra ganėtinai paprasta važiuoti net ir tuomet kai baterija jau pilnai išsikrovus. Būtent tai turėtų būti pagrindinė priežastis dėl ko vertėtų įsigyti būtent tokį dviratį. Dar vienas privalumas – dviračių kainos yra labai panašios į tai kas yra prašoma už paspirtukus.

Telefonai.eu komanda jau yra išbandžiusi „FIIDO“ elektrinius dviračius, kurie bent jau mums paliko labai gerą įspūdį, o mums teko proga išbandyti „FIIDO D2“ modelį. Kaip bebūtų, pažvelkime į šio gamintojo produktus kiek plačiau, nes kompanija turi pasiūlyti ne vieną puikią opciją.

  FIIDO D1 FIIDO D2 FIIDO D3
Ratų dydis 14′ 16′ 14′
Maks. Greitis 25km/h 25km/h 25km/h
Variklis 250W 250W 250W
Maks. Svoris 120 kg 120 kg 120 kg
Baterija 7.8Ah 7.8Ah 5.2Ah
Įkrovimo laikas 7 val. 5 val. 3 val.
Kaina 387,56€ 429,10€ 406,02€
Nuoroda  Įsigyti čia Įsigyti čia  Įsigyti čia 
Nuolaidos kodas GKB249S GKB250S GKB269S

Ką reikėtų žinoti apie „FIIDO“ dviračius? Visų pirma – visi jie elektriniai ir dar sulankstomi. Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šiuo metu galima rasti tris skirtingus šių elektrinių modelius, o visi jie turi ir keletą versijų – standartinę ir kiek galingesnę.

Kalbant bendrai, „FIIDO D1“, „FIIDO D2“ ir „FIIDO D3“ palaiko tris skirtingus važiavimo režimus – pirmasis jų naudoja tik Jūsų energiją, antrasis varomas 50 proc. baterijos ir 50 proc. Jūsų jėgomis, o trečiasis – naudojamas tik elektrinis variklis. Tai reiškia, jog turint vieną iš šių sulankstomų elektrinių dviračių nereikės pernelyg nerimauti jeigu išsikraus Jūsų baterija, nes kelionę galėsite pabaigti kaip su įprastiniu dviračiu.

Visi šios kompanijos elektriniai dviračiai yra kompaktiški ir nesunkiai sulankstomi. Norint atlikti sulankstymo procedūrą Jums reikės vadovautis trijų žingsnių taisykle ir po to Jūsų transporto priemonė bus paruošta transportavimui automobilio bagažinėje ar kur kitur. Gamintojas ne tik pagalvojo apie šių dviračių patogumą, tačiau ir pagamino juos itin kokybiškus.

Visi „FIIDO“ dviračiai turi aliuminius rėmus, LED šviesas bei diskinius stabdžius. Pagrindiniai skirtingų modelių skirtumai prasideda žvelgiant į jų dizainą bei baterijas. Žemiau esančioje lentelėje rasite visas pagrindines šių dviračių savybes, o taip pat galėsite palyginti ir jų specifikacijas tarpusavyje.

Jeigu ieškote kompaktiško elektrinio dviračio – „FIIDO“ gali būti išties vienas geriausių Jūsų pasirinkimo. Puikus kainos ir kokybės santykis, o taip pat visi jie pristatomi iš Europoje esančių sandėlių. Tai reiškia, jog Jums nereikės sukti galvos apie papildomus mokesčius arba labai ilgą pristatymo terminą. Nemokamas „Geekbuying“ pristatymas garantuoja, jog savo pirkinį Jūs gausite per 3-10 darbo dienų. Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis gamintojas turi ir daugiau pasiūlymų, o visus juos rasite paspaudę čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga