Kai neįsigyti neįmanoma: ribotas „Xiaomi” belaidžių ausinukų kiekis už €18

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-24
Kai neįsigyti neįmanoma: ribotas „Xiaomi” belaidžių ausinukų kiekis už €18
0 Pasidalinimai
940 Peržiūros

Pastaruoju metu internete galima rasti daugybę įvairiausių nebrangių belaidžių ausinukų. Vieni jų yra tiesiog bukos „AirPods” kopijos, kiti šiek tiek originalesni, bet skamba lyg skardinės arba savaime atsijunginėja nuo išmaniojo telefono. Vis dėlto turbūt nieko nenustebins, kad kokybiškiausią elektroniką už mažą dažniausiai gali pasiūlyti ne kas kitas, o Kinijos milžinė „Xiaomi”. Šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti itin kokybiškas jos dukterinės kompanijos ausines, kurių kainos/kokybės santykis, lyg kokia Elono Musko raketa, po didelės nuolaidos tiesiog pakilo į kosmosą.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti „Haylou GT1 Plus” visiškai belaidžius ausinukus su kokybiška „Qualcomm” mikroschema vos už 18,05 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas pristatymas, o maža prekės vertė padės išvengti mokesčių mūsų šalyje. Egzempliorių kiekis šįkart labai ribotas, tad pernelyg nedelskite.

Daugiau apie „Haylou GT1 Plus”

Iš dizaino pusės „Haylou GT1 Plus” didelių reformų nesiūlo ir atrodo praktiškai identiškai jų žemesnės klasės broliams - „Xiaomi AirDots”. Ausinukai yra nedidelės dėžutės formos ir turi į ausies kanalą kišamas pagalvėles, kas leis jiems tvirčiau įsitaisyti jūsų ausyje ir geriau izoliuos aplinkos triukšmą. Tiesa, „Haylou” šiek tiek patobulino ausinukų dėklas - čia jis šiek tiek dailesnis.

Gamintojas skelbia, jog šiam produktai nebaisi drėgmė - tai patvirtina IPX5 sertifikatas. Žodžiu, jei nuspręsite išeiti pabėgioti ir užklups lietus, „Haylou GT1 Plus” iš šios situacijos išlips sausos.

Kaip ten bebūtų, didžiausias „Haylou GT1 Plus” privalumas slepiasi viduje - tai yra „Qualcomm” mikroschema. Jeigu domitės išmaniaisiais telefonais, turbūt girdėjote, kad šio gamintojo „Snapdragon” procesoriams neprilygsta niekas, tad nenuostabu, jog ši technologinė pažanga pastebima ir ausinėse. „QCC3020” lustas palaiko tiek aptX, tiek AAC audio kodekus, tad galėsite džiaugtis juntamai geresnės kokybės garsu su mažesniais kompresijos nuostoliais. Bendrovė netgi teigia, jog garso kokybė prilygsta iš CD disko klausomai Hi-Fi muzikai.

Kitas šios mikroschemos, kurios neturi „AirDots” ir dauguma kitų pigių ausinių, privalumas - kur kas mažesnis vėlavimas. Jei kada teko žiūrėti filmą su nebrangiais belaidžiais ausinukais, greičiausiai pastebėjote, jog garsas atsilieka nuo vaizdo - su tuo „Haylou GT1 Plus” savininkams susidurti neteks. Tai taip pat labai svarbu žaidimų entuziastams, kur per vėlai išgirsti priešininko žingsniai gali lemti netikėtą pralaimėjimą.

Palaikoma Bluetooth 5.0 technologija užtikrins stabilų ir netrūkinėjantį ryšį su telefonu bei sunaudos mažiau energijos. Be to, ant ausinukų yra liečiamosios zonos, todėl neištraukę išmaniojo iš kišenės galėsite valdyti muziką, atsiliepti į skambutį („Haylou GT1 Plus turi ir kokybišką triukšmą slopinantį mikrofoną) ar iškviesti balso asistentą.

Na, o galiausiai reikia paminėti baterijos kokybę. Gamintojas skelbia, jog ausinukuose esančių baterijų ir dėklo energijos rezervo pakaks net 18h muzikos klausymo.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą galite įsigyti „Haylou GT1 Plus” visiškai belaidžius ausinukus su kokybiška „Qualcomm” mikroschema vos už 18,05 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas pristatymas, o maža prekės vertė padės išvengti mokesčių mūsų šalyje. Egzempliorių kiekis šįkart labai ribotas, tad pernelyg nedelskite.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Patarimas
Penki dalykai, kuriuos norėsite pakeisti tik įsigiję naują išmanųjį telefoną Autorius: Admin
Patarimas
Dažniausi išmaniųjų telefonų gedimai ir patarimai kaip jų išvengti Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga