Kinijoje neįtikėtinai žema „Xiaomi Mi 9“ kaina, o taip pat ir daugybė papildomų akcijų ir konkursų

Paskelbė:   Redakcija | 2019-07-10
0 Pasidalinimai
13 Peržiūros

Kiniškos internetinės parduotuvės pastaruoju metu itin aktyviai stengiasi pasiūlyti vis geresnių pasiūlymų savo pirkėjams ir neretais atvejais turi itin gerų kainų pasiūlymų. Tarp tokių parduotuvių patenka ir pakankamai gerai žinoma internetinė prekybvietė „Banggood“, kuri šiuo metu turi ne tik specialių pasiūlymų, bet ir išties nemažų nuolaidų.

Niekam ne paslaptis, jog „Xiaomi“ telefonai yra itin populiarūs tarp žmonių, kurie ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi „Xiaomi Mi 9“, kurį dabar galima įsigyti vos už 355,61 euro. Už šią sumą Jūs gausite modelį su 6 GB operatyviosios ir 128 GB vidinės atminties, o tai yra gerokai pigiau nei pirkti Lietuvoje modelį su 64 GB vidine atmintine. Tam Jums reikia panaudoti nuolaidos kodą BGEM9.

Išleidusi „Xiaomi Mi 9“ kompanija toliau eina „berėmiu“ keliu ir atkuria „Huawei“ išmaniųjų telefonų išvaizdą. Dabar 20 megapikselių priekinis fotoaparatas įtaisytas į lašo formos išpjovą. Ekranas užima 90,7% priekinio paviršiaus, o apatinis rėmelis yra 40 proc. mažesnis nei „Xiaomi Mi 8“ – vos 3,6 mm storio. Būtina paminėti ir tai, jog telefono ekrano įstrižainė siekia 6,39 colio, o raiška – Full HD+.

Buvo laikai, kai fotoaparato „kietumo“ lygį nusakydavo megapikseliais. Vėliau gamintojai pradėjo akcentuoti diafragmą ir modulių skaičių, o dabar – viso to derinį. „Xiaomi“ inžinieriai ir pardavėjai stengiasi neatsilikti nuo šios tendencijos. Galinėje pusėje įtaisytas 48 MPx „Sony IMX586“ jutiklis iš tiesų gali sukurti 48 megapikselių skiriamąją gebą, tačiau norint, kad jie būtų aukštos kokybės, keturi vaizdo taškai sujungiami į vieną didelį 1,6 μm. Aukščiausios kokybės nuotraukas gausite tik naudodami „sąžiningus“ 12 megapikselių. Pagrindiniam jutikliui padeda plataus kampo 16 MPx su 1,0 mikrono taškais ir 117 laipsnių matymo kampu. Šis objektyvas leidžia užfiksuoti makro nuotraukas su 40 mm židinio nuotoliu. Paskutinis trio narys yra 12 megapikselių teleobjektyvas, skirtas portreto režimui ir 2x optiniam priartinimui.

Svarbus dalykas – objektyvų bloką saugo safyro stiklas. DxOMak vaikinai jau išbandė „Xiaomi Mi 9“ fotoaparatą ir skyrė 112 taškų už foto galimybes bei 99 taškus už vaizdo įrašą. Naujiena tapo geriausia tarp visų „Xiaomi“ įrenginių ir trečia bendrame reitinge.

Vienas iš „Mi“ serijos pirmtakų privalumų buvo „A“ prekės ženklų flagmanų našumas už mažesnę kainą. Šia savybe gali pasigirti ir naujiena, nes geriausios „Qualcomm“ platformos „Snapdragon 855“ galia abejonių nekelia. Ji suteikia „Xiaomi Mi 9“ aukštą vietą sintetiniame AnTuTu teste, kurio 387 851 rezultatas leis jums paleisti sudėtingus žaidimus maksimaliais nustatymais. Mobiliesiems žaidimams kinai taip pat pasiūlė „Game Turbo“ funkciją, kuri leidžia žaisti be rizikos prarasti stabilumą ir sumažinti našumą.

Kaip jau minėjome, su nuolaidos kodu BGEM9 Jūs galite įsigyti šį išmanųjį telefoną vos už 355,61 euro ir tai yra turbūt pati žemiausia kaina internete šiuo metu. Tačiau tai dar ne viskas ką šiuo metu siūlo internetinė parduotuvė „Banggood“.

Dabar šioje internetinėje parduotuvėje vyksta specialūs vasaros išpardavimai, kurie tęsis iki liepos 12 dienos. Jų metu Jūs galite įsigyti ne vieną produktą už gerokai žemesnę kainą, o mokant su „Paypal“ galite sutaupyti papildomai, tam tereikia pasinaudoti specialiu pasiūlymu iš akcijų puslapio. Tokiu būdu pirkdami už 33 JAV dolerius – sutaupysite papildomus 3, pirkdami už 54 – 5 JAV dolerius ir pan. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

Dar viena galimybė ne tik sutaupyti ir laimėti – apsilankyti papildomam akcijų puslapyje, kuriame vyksta įvairios gyvos transliacijos, o jų metu galite gauti didelės vertės kuponus ar net laimėti nemokamą prizą. Šiame puslapyje Jūs galite gauti kuponus, kurių metų pirkdami už 101 JAV dolerį gausite 100 JAV dolerių nuolaidą, o tai reiškia, jog prekė Jums kainuos tik 1 JAV dolerį. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.


Parašyti komentarą