Kinijoje rekordiškai žema „Xiaomi Mi 9“ kaina – dabar įsigyti galite ir Jūs

Paskelbė:   Redakcija | 2019-06-11
0 Pasidalinimai
20 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų išpardavimai internetinėse parduotuvėse – menka naujiena. Bene daugiausiai pasiūlymų visuomet sulaukia tie, kurie ieško „Xiaomi“ įrenginių, o būtent tokį pasiūlymą šiuo metu turi ir parduotuvė „Geekbuying“. Pastaroji siūlo įsigyti vieną galingiausių šios „Xiaomi“ kompanijos flagmanų – „Xiaomi Mi 9“.

Internetinė parduotuvė „Geekbuying“ švenčia savo septintąjį gimtadienį ir tokia proga siūlo įsigyti „Xiaomi Mi 9“ flagmaną su 6 GB operatyviosios ir 128 GB vidinės atminties vos už 370 eurų. Už tokią kainą Lietuvoje Jums nepavyktų įsigyti net dvigubai mažiau vidinės atminties turinčio modelio.

Išleidusi „Xiaomi Mi 9“ kompanija toliau eina „berėmiu“ keliu ir atkuria „Huawei“ išmaniųjų telefonų išvaizdą. Dabar 20 megapikselių priekinis fotoaparatas įtaisytas į lašo formos išpjovą. Ekranas užima 90,7% priekinio paviršiaus, o apatinis rėmelis yra 40 proc. mažesnis nei „Xiaomi Mi 8“ – vos 3,6 mm storio. Būtina paminėti ir tai, jog telefono ekrano įstrižainė siekia 6,39 colio, o raiška – Full HD+.

Buvo laikai, kai fotoaparato „kietumo“ lygį nusakydavo megapikseliais. Vėliau gamintojai pradėjo akcentuoti diafragmą ir modulių skaičių, o dabar – viso to derinį. „Xiaomi“ inžinieriai ir pardavėjai stengiasi neatsilikti nuo šios tendencijos. Galinėje pusėje įtaisytas 48 MPx „Sony IMX586“ jutiklis iš tiesų gali sukurti 48 megapikselių skiriamąją gebą, tačiau norint, kad jie būtų aukštos kokybės, keturi vaizdo taškai sujungiami į vieną didelį 1,6 μm. Aukščiausios kokybės nuotraukas gausite tik naudodami „sąžiningus“ 12 megapikselių. Pagrindiniam jutikliui padeda plataus kampo 16 MPx su 1,0 mikrono taškais ir 117 laipsnių matymo kampu. Šis objektyvas leidžia užfiksuoti makro nuotraukas su 40 mm židinio nuotoliu. Paskutinis trio narys yra 12 megapikselių teleobjektyvas, skirtas portreto režimui ir 2x optiniam priartinimui.

Svarbus dalykas – objektyvų bloką saugo safyro stiklas. DxOMak vaikinai jau išbandė „Xiaomi Mi 9“ fotoaparatą ir skyrė 112 taškų už foto galimybes bei 99 taškus už vaizdo įrašą. Naujiena tapo geriausia tarp visų „Xiaomi“ įrenginių ir trečia bendrame reitinge.

Vienas iš „Mi“ serijos pirmtakų privalumų buvo „A“ prekės ženklų flagmanų našumas už mažesnę kainą. Šia savybe gali pasigirti ir naujiena, nes geriausios „Qualcomm“ platformos „Snapdragon 855“ galia abejonių nekelia. Ji suteikia „Xiaomi Mi 9“ aukštą vietą sintetiniame AnTuTu teste, kurio 387 851 rezultatas leis jums paleisti sudėtingus žaidimus maksimaliais nustatymais. Mobiliesiems žaidimams kinai taip pat pasiūlė „Game Turbo“ funkciją, kuri leidžia žaisti be rizikos prarasti stabilumą ir sumažinti našumą.

Ir dabar galingąjį „Xiaomi Mi 9“ su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties galite įsigyti vos už 370 eurų, o tai yra pati žemiausia kaina šiuo metu internete. Palyginimui galima paminėti, jog Lietuvoje modelis su dvigubai mažiau atminties kainuoja nuo 421 euro.

Jeigu nesate tikri ar šis išmanusis telefonas vertas tokių pinigų – siūlome Jums perskaityti tekstą kaip „Xiaomi Mi 9“ pakeitė didžiausių gamintojų įrenginius arba paskaityti detalią mūsų apžvalgą apie šį telefoną.


Parašyti komentarą