Kitą savaitgalį namų valymą patikėkite robotui: turime itin pigų pasiūlymą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-23
Kitą savaitgalį namų valymą patikėkite robotui: turime itin pigų pasiūlymą
0 Pasidalinimai
348 Peržiūros

Atėjo dar vienas savaitgalis, o jūs vis dar gulite lovoje, nė negalėdami pagalvoti, jog reikės tvarkytis? Iš spintos neštis siurblį, tąsyti jį po visus kambarius, atpainioti jo laidą, apsivijusį baldus - būtent taip atrodo daugelio švarintis sugalvojusių žmonių dienotvarkė. Tačiau ar galėtumėte patikėti, jog išleidę vos 103 eurus, vietoje minėtų vargų, galėsite gerti kavą, tingiai slinkdami savo išmaniojo ekraną?

Pasirodo, tai tikrai įmanoma. Šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti pigų, bet tikrai kokybišką robotą siurblį, kuris palengvins daugelio mūsų kasdienybę.

Paspaudę šią nuorodą  „ECOVACS DEEBOT DE55” robotą siurblį galite įsigyti vos už 142,85 euro (norint mokėti būtent tokią kainą, mokėjimo lange reikia nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee”). Į kainą įskaičiuotas ir greitas bei mokesčių išvengiantis siuntimas.

Daugiau apie „ECOVACS DEEBOT DE55”

„ECOVACS DEEBOT DE55” yra vienas tų produktų, kuris nemėgsta pernelyg afišuotis. Jo dizainas ganėtinai paprastas - baltos spalvos korpusas su blizgia juosta netraukia akių, tačiau leidžia jam puikiai įsikomponuoti praktiškai bet kokiame interjere.

Tačiau didžiausias siurblio privalumas yra išsikišimas, matomas viršutinėje dalyje. Jame montuojamas stipriai patobulinta „Navi 3.0” navigacijos sistema, skirta nuskenuoti patalpą ir sudaryti detalų jos žemėlapį. Naudodama įvairių sensorių informaciją, ji parenka patį efektyviausią valymo maršrutą, todėl, lyginant su kitais panašiais produktais, „ECOVACS DEEBOT DE55” kambarius išsiurbs kur kas kokybiškiau. Prie to prisideda ir dėvėjimuisi atspariomis padangomis apauti ratai, kurie leidžia robotui įveikti 1,8cm aukščio kliūtis, o 9,5cm korpuso aukštis leis palįsti po sofomis ir kitais baldais.

„Alfawise V8S” galima pagirti ir už 1000pa siurbimo pajėgumą, kuris yra maždaug dvigubai didesnis, nei panašios kainos konkurentų. Tai, kartu su besisukančiais šepetėliais, padės surinkti visus nešvarumus nuo kilimų, plytelių ar parketo. Malonu ir tai, jog turėdamas ganėtinai galingą motorą šis siurblys dirba tyliai, kas naudinga, jei namie turite augintinių ar mažų vaikų.

O kas jei nenorite, jog tam tikri kambariai būtų siurbiami? Jokių problemų. Puikioje išmaniajam telefonui skirtoje aplikacijoje, net ir būdami kitame pasaulio krašte, galėsite nustatyti, kurias patalpas kuriomis savaitės dienomis, kuriuo laiku valyti. Be to, „ECOVACS” aplikacija palaiko ir valdymą balsu.

Kalbant apie veikimo ištvermę, „ECOVACS DEEBOT DE55”  jūsų nenuvils - vienu įkrovimu jis gali veikti 70-100 minučių, ko visiškai pakanka išsiurbti vidutinio dydžio būstui. Be to, baterijos papildymu jums rūpintis tikrai neteks, nes pakuotėje pridedama įkrovimo stotelė, į kurią robotas geba sugrįžti savarankiškai.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą  „ECOVACS DEEBOT DE55” robotą siurblį galite įsigyti vos už 142,85 euro (norint mokėti būtent tokią kainą, mokėjimo lange reikia nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee”). Į kainą įskaičiuotas ir greitas bei mokesčių išvengiantis siuntimas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas atsitinka su į Lietuvą įvežamais 1,5 mln. mobiliųjų telefonų? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Ulefone“ pristatė itin atsparų išmanųjį telefoną „Armor 2S“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Sony“ kitąmet gali pristatyti telefoną su 4K raiškos OLED ekranu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Bluboo“ kuria „Samsung“ flagmano kopiją su itin talpia baterija Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga