Kvapą gniaužiantis pigumas: įsigykite naująsias „Redmi AirDots 2” belaides ausines už ypatingą kainą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-27
Kvapą gniaužiantis pigumas: įsigykite naująsias „Redmi AirDots 2” belaides ausines už ypatingą kainą
0 Pasidalinimai
1203 Peržiūros

Praėjusių metų kovą „Xiaomi” dukterinė kompanija „Redmi” pristatė visiškai belaides „Redmi AirDots” ausines, kurios Kinijoje kainavo vos 12 eurų. Taigi nenuostabu, kad jo buvo perkamos kaip karštos bandelės - gamintojui per keletą mėnesių pavyko parduoti net 3 milijonus vienetų. Šių metų balandį bendrovė ausinukus truputį atnaujino pagerinusi jų ryšį su telefonu (produktas vadinosi „Redmi AirDots S”), o prieš savaitę buvo pristatyta visiškai nauja jų karta - „Redmi AirDots 2”.

Šiuo metu paspaudę šią nuorodą naująsias „Redmi AirDots 2” galite įsigyti vos už 17,34 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas, o maža prekės vertė užtikrins, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „Redmi AirDots 2”

Ausinės šįkart aprūpintos 7,2mm skersmens garsiakalbiais, kurie garantuoja geresnius žemuosius dažnius ir geriau atkuria subtilius aukštus tonus. Taip pat pagerinta pokalbių kokybė - nuo šiol kalbant su pašnekovu pašalinamas aplinkos triukšmas, todėl susikalbėti taps paprasčiau.

Svarbiausias atnaujinimas, lyginant su pirmos kartos „Redmi AirDots” - visiškai nauja Bluetooth 5.0 mikroschema, pakeitusi jau senstelėjusią Bluetooth 4.2. Tai lems, jog garsas ausinėse netrūkinės, bus geresnės kokybės ir bus galima klausytis muzikos toliau nutolus nuo telefono.

Visos kitos specifikacijos praktiškai identiškos „Redmi AirDots S”. Kiekvienas iš ausinukų sveria vos 4,1g ir pakuotėje atkeliauja su skirtingo dydžio guminėmis pagalvėlemis - tai padės užtikrinti geresnį dėvėjimo komfortą. Kalbant apie bateriją, ausinės vienu įkrovimu gali groti 4h, o dėkle esančios baterijos pakaks dar 8h.

Primename, kad šiuo metu paspaudę šią nuorodą naująsias „Redmi AirDots 2” galite įsigyti vos už 17,34 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas, o maža prekės vertė užtikrins, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

 


Parašyti komentarą