„KW19“ išmanusis laikrodis – tiems, kurie ieško labai pigaus ir funkcionalaus varianto

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-23
„KW19“ išmanusis laikrodis – tiems, kurie ieško labai pigaus ir funkcionalaus varianto
0 Pasidalinimai
160 Peržiūros

Dar visai neseniai, atrodo, naudojomės mygtukiniais telefonais, o šiai dienai jau turime išmaniuosius telefonus. Telefonas tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, kuri palengvina daugybę kasdienių užduočių – skambučiai, žinutės, elektroninis paštas, banko sąskaitų tvarkymas ir pan. Smarkiai ištobulėjus šių įrenginių technologijomis – išpopuliarėjo ir įvairiausių aksesuarų.

Kasmet vis populiaresni tampa ir išmanieji laikrodžiai, o šių įrenginių gausa gali nustebinti kone kiekvieną. Nuo brangių, kurie kainuoja po kelis šimtus, iki itin pigių, vos už keletą dešimčių eurų. Būtent nebrangų, tačiau kokybišką išmanųjį laikrodį dabar siūlo įsigyti internetinė parduotuvė „Geekbuying“, kurie savo asortimente turi „KW19“ laikrodį. Šis išmanusis įrenginys kainuoja vos 16,31 euro. Iš pradžių, pažvelkime į jo galimybes.

Išmanusis „KW19“ laikrodis pasižymi 1,3 colių įstrižainės ekranu su HD raiška. Nors šis įrenginys yra labai pigus, tačiau jo ekranas – spalvotas ir dar jautrus lietimui. Būtent dėl šios priežasties valdyti bus jį itin paprasta. Žinoma, kaip ir dauguma tokio tipo produktų, taip ir „KW19“, turi širdies ritmo matuoklį, kuris veikia realiu laiku. Tai Jums padės stebėti Jūsų pulsą – tiek aktyvumo, tiek ir pasyvumo metu.

Šis prietaisas turi ir miego stebėjimo galimybę. Vos 16 eurų kainuojantis išmanusis laikrodis gali stebėti Jūsų miego būklę – kiek laikote snūduriavote, o kiek laiko buvote giliai įmigę. Negana to, įrenginys turi ir 7 skirtingus sporto režimus – bėgimo, vaikščiojimo, futbolo, krepšinio, dviračių sporto, badmintono bei šokinėjimo. Visa tai skamba išties šauniai, ypatingai atsižvelgiant į jo kainą. Tačiau tai dar ne viskas.

„KW19“ laikrodis pasižymi IP67 saugumo sertifikatu, o tai reiškia, jog jis atsparus dulkėms, o sušlapęs – nesustos veikti. Tiesa, gamintojas pažymi, kad su šiuo prietaisu maudytis negalima. Dar viena puiki jo savybė – pakankamai talpi baterija, kurios pakaks maždaug 5-7 dienoms.

Kaip jau minėjome, „KW19“ išmanųjį laikrodį dabar galima įsigyti už 16,31 euro. Tiesa, produktas atkeliaus iš Kinijos, tačiau dėl žemos jo kainos Jums nereikės rūpintis jokiais mokesčiais ar kitais papildomais mokesčiais.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga