Laikai pasikeitė: legalūs „Windows 10” už €8, o „Office” paketas - tik €28

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-26
Laikai pasikeitė: legalūs „Windows 10” už €8, o „Office” paketas - tik €28
0 Pasidalinimai
5690 Peržiūros

Dar visai neseniai „Windows” operacinės sistemos ir „Office” licencijos pasižymėjo ganėtinai aukštu finansiniu barjeru. „Microsoft” tai ilgą laiką buvo pagrindinis pajamų šaltinis, tad kompanija tikrai nebuvo suinteresuota, kad jos programinė įranga būtų dalijama į kairę ir dešinę už centus. Dėl šios priežasties nemažia kompiuterių gamintojų savo gaminius parduodavo be operacinės sistemos, o juos nusipirkę vartotojai neretai operacinę sistemą įsidiegdavo nelegaliu būdu, taip neretai prisigaudydami virusų ir kasdien priversti bijoti licencijos panaikinimo. 

Tačiau laikai stipriai pasikeitė. „Microsoft” pradėjo gyventi iš savo paslaugų prenumeratos mokesčių, todėl priėmė sprendimą jas siūlyti kuo platesniam ratui žmonių. Tai lėmė, jog jos programinė įranga tapo kur kas pigesnė nei anksčiau. Taigi, jeigu dar naudojatės piratine „Windows” ar „Office” kopija, šiandien kartu su savo partneriais iš Keysoff.com pateiksime jums tokį pasiūlymą, kurio negalėsite atsisakyti.

„Windows 10” licencija už 8 eurus

Ar prieš kelerius metus būtumėte galėję pagalvoti, kad naujausios „Windows” operacinės sistemos licencija kainuos vos kelis eurus? Bet kuriuo atveju, tai ne utopija, o realybė. Paspaudę vieną iš nuorodų žemiau ir prieš mokėjimą suvedę LLD45 nuolaidos kodą, „Windows 10” aktyvacijos kodą įsigysite už mažiau nei 10 eurų. Nuorodas ir kainas rasite žemiau:

„Office 2019” už puikią kainą

Ne paslaptis, jog „Office” ir „Windows” yra lyg vaflis ir ledai - galima valgyti atskirai, bet kartu skaniau. Tą pačią analogiją galima pritaikyti ir perkant šią programinę įrangą - šiuo metu įgalite ne tik įsigyti „Office 2019”, bet kartu pirkti ir legalią „Windows 10” licenciją ir taip sutaupyti keletą eurų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti sau tinkantį biuro paketą ir prieš apmokėjimą suvesti nuolaidos kodą LLD57. Nuorodas ir kainas pridedame žemiau:

Norintiems sutaupyti - puikus „Office 2016” pasiūlymas

Jei norite pasinaudoti aukščiau esančiu pasiūlymu, bet mielai sutaupytumėte keletą eurų kavai, siūlome rinktis „Office 2016”. Gausite tokius pačius komplektus, o jūsų pinigė liks pilnesnė. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti sau tinkančią opciją ir prieš apmokėjimą suvesti nuolaidos kodą LLD60. Nuorodas ir kainas pridedame žemiau:

Apie Keysoff.com

Keysoff.com yra vienas didžiausių licencijų ir žaidimų aktyvacijos kodų prekybininkų. Visa produkcija yra 100% legali ir tikrai veikainti. Kompanija priima praktiškai visų tipų mokėjimų būdus - mokėjimo, kredito korteles, bankinius pervedimus bei „PayPal”, kas garantuoja, jog bendrovė nėra sukčiai ar apgavikai.

Po sėkmingo apmokėjimo Keysoff.com licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadagi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@keysoff.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Kompanija pabrėžia, jog prieš aktyvuojant įsigytą kodą būtina atsisiųsti teisingą „Windows” ar „Office” versiją.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee S60“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga