Laukiamiausias „Xiaomi“ telefonas jau prekyboje: nepraleiskite progos įsigyti „Mi 10T“ flagmano už puikią kainą ir gaukite dovanų!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-12
Laukiamiausias „Xiaomi“ telefonas jau prekyboje: nepraleiskite progos įsigyti „Mi 10T“ flagmano už puikią kainą ir gaukite dovanų!
0 Pasidalinimai
3648 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ dar visai neseniai pristatė naujuosius „Mi 10T“ serijos išmaniuosius telefonus. Tai yra populiariosios „Mi 9T“ įrenginių serijos atnaujinimas, kurio laukė daugelis. Niekam ne paslaptis, kad praėjusiais metais išleisti „Xiaomi Mi 9T“ ir „Mi 9T Pro“ modeliai sulaukė milžiniško populiarumo, o šiemet gamintojas siūlo dar geresnius produktus.

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ jau galima įsigyti naująjį „Xiaomi Mi 10T“ išmanųjį telefoną, kuris parduodamas už itin patrauklią kainą – 499,01 euro. Tai yra ribotos trukmės pasiūlymas, o kiekvienas pirkėjas gaus ir nemokamą dovaną – „Mi Band 5“ išmaniąją apyrankę. Verta paminėti ir tai, jog „Gearbest“ šiam pasiūlymui taiko ir Priority Line siuntimą, o norėdami įsigyti jau dabar – spauskite čia.

Kaip jau žinote, „Xiaomi Mi 10T“ yra praėjusiais metais išleisto „Mi 9T“ modelio atnaujinimas, o ši naujiena pasižymi 6,67 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei net 144 Hz atsinaujinimo dažniu. Tai reiškia, jog „Mi 10T” prietaisai sukurs dar sklandesnio veikimo įspūdį ir žaidimus leis žaisti net 144 kadrų per sekundę kokybe. Be puikaus ekrano čia rasime ir aukščiausios klasės specifikacijas.

Išmanusis telefonas veikia su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi bei turi 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Visa tai garantuos maksimalią užduočių atlikimo spartą, maksimaliais grafikos nustatymais veikiančius žaidimus ir padės įrenginiams taip greitai nepasenti ir nepradėti strigti bėgant metams. „Xiaomi Mi 10T“ taip pat turi 5000 mAh talpos bateriją su 33W greituoju įkrovimu, o dėžutėje rasime ir tam skirtą įkroviklį.

„Xiaomi Mi 10T“ turėtų patikti ir tiems, kurie mėgsta fotografuoti. Į šį įrenginį gamintojas įmontavo trigubą kamerą, o pagrindinė jų pasižymi 64 MP raiškos vaizdo jutikliu. Kitos dvi kameros – tai 13MP itin plataus kampo ir 5MP makro sensoriai. Asmenukių fiksavimas patikėtas 20MP priekiniam jutikliui. Tačiau puiki optika dar nėra viskas ir tai suprasdama „Xiaomi” naujuosiuose savo aukščiausios klasės atstovuose įdiegė daugybę įdomių funkcijų, tokių kaip filmavimas vienu metu tiek priekine, tiek galine kamera ar naujas ilgo išlaikymo režimas.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ jau galima įsigyti naująjį „Xiaomi Mi 10T“ išmanųjį telefoną, kuris parduodamas už itin patrauklią kainą – 499,01 euro. Tai yra ribotos trukmės pasiūlymas, o kiekvienas pirkėjas gaus ir nemokamą dovaną – „Mi Band 5“ išmaniąją apyrankę. Verta paminėti ir tai, jog „Gearbest“ šiam pasiūlymui taiko ir Priority Line siuntimą, o norėdami įsigyti jau dabar – spauskite čia.


Parašyti komentarą