„Lenovo” sukūrė tradicinį laikrodį, kainuojantį vos 15 eurų ir turintį visas išmaniąsias funkcijas: puiki proga įsigyti

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-17
„Lenovo” sukūrė tradicinį laikrodį, kainuojantį vos 15 eurų ir turintį visas išmaniąsias funkcijas: puiki proga įsigyti
0 Pasidalinimai
2115 Peržiūros

Banggood

Kad ir kaip sparčiai pasaulis žengtų į technologijų erą, tam tikri klasikiniai dalykai atsisako pasitraukti iš mūsų gyvenimo. Žmonės, nepaisant „Spotify” ir kitų modernių sprendimų, vis dar klausosi vinilinių plokštelių, kaip ir anksčiau vaikšto į kiną bei mėgaujasi kitais praėjusio šimtmečio atributais. Vienais jų galime laikyti ir klasikinius laikrodžius, atsisakančius palikti žmonių riešus, nepaisant gausios išmaniųjų jų analogų pasiūlos. Tačiau galbūt galima klasikinė stilių suderinti su visomis šių laikų funkcijimis? Savo skaitytojams kaip ir norime pasiūlyti tokį variantą.

Paspaudę šią nuorodą įsigysite elegantišką tradicinio dizaino „Lenovo Watch 9” išmanųjį laikrodį vos už 14,87 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas į Lietuvą, o nedidelė kaina garantuos, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „Lenovo Watch 9”

Didžiausias šio „Lenovo” įrenginio privalumas yra tai, kad jis iš išorės atrodo lyg bet kuris klasikinis laikrodis. Jo korpusas pagamintas iš lengvo ir labai atsparaus cinko lydinio, o nugarėlė - iš 316L nerūdijančio medicininio plieno. Tai užtikrina, kad „Watch 9” bus ilgaamžis ir ilgai išlaikys prekinę išvaizdą. Solidaus korpuso dizainą pagyvina moderni silikoninė apyrankė, atspari vandeniui, prakaitui ir kitiems nepalankiems veiksniams. Be to, gamintojas giriasi ir tuo, kas parinktas specialus, alergijos nesukeliantis silikonas.

Iš įdomių dalykų dar galima paminėti 40mm skersmens safyro ciferblato stiklą. Tai reiškia, jog jo nesubraižysite ne tik raktais ar kitais metaliniais įrankiais, bet ir galėsite pernelyg nesijaudindami laikrodį dėvėti smėlio paplūdimyje. Tai tikrai nėra kasdien sutinkamas dalykas tiek nedaug kainuojančiame laikrodyje. Beje, vos nepamiršome - „Lenovo Watch 9” yra atsparus vandeniui iki 50 metrų gylio.

Po elegantiškomis klasikinio laikrodžio rodyklėmis slepiasi visas išmanių funkcijų arsenalas. Visų pirma, jį reikia Bluetooth ryšiu sujungti su telefonu, naudojant specialią aplikaciją (veikia tiek su „iPhone”, tiek su Android). Joje galėsite nusistatyti, kad „Watch 9” suvibruotų, į išmanųjį atėjus pranešimui ar skambinant pašnekovui. Visus šiuos veiksmus palengvins ties 12 valanda sumontuota šviesti ir blyksėti galinti lemputė.

„Lenovo Watch 9”, padedamas jo viduje įmontuotų sensorių, skaičiuos jūsų žingsnius, galės pasiūlyti pajudėti, kai pernelyg ilgai užsisėdėsite prie kompiuterio, ir netgi veikti kaip žadintuvas, kuris neįvaro siaubo kiekvieną rytą, o tiesiog maloniai skatina atsikelti. Ganėtinai naudingas dalykas ir miego sekimas, leidžiantis stebėti miego trukmę ir kokybę. Na, o viską vainikuoja asmenukių mėgėjams patiksianti kameros pultelio funkcija.

Kalbant apie ištvermę, „Lenovo Watch 9” šioje srityje taip pat galima pagirti. Gamintojo teigimu, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, laikrodyje esančios baterijos turėtų pakakti 6-12 mėnesių. Deja, ji nėra įkraunama - tai įprasta laikrodinė CR2032 baterija, kurią galima rasti daugelyje parduotuvių.

Viską apibendrinus, „Lenovo Watch 9” yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori pakeisti pigiai ant riešo atrodančią išmanią apyrankę arba jau seniai dairosi išmanesnio klasikinio laikrodžio varianto.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą įsigysite elegantišką tradicinio dizaino „Lenovo Watch 9” išmanųjį laikrodį vos už 14,87 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas į Lietuvą, o nedidelė kaina garantuos, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga