Naujas robotų siurblių karalius: nepraleiskite progos įsigyti itin galingą „360 S6 Pro“ su nemokamu pristatymu!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-08
Naujas robotų siurblių karalius: nepraleiskite progos įsigyti itin galingą „360 S6 Pro“ su nemokamu pristatymu!
0 Pasidalinimai
825 Peržiūros

Robotai dulkių siurbliai ne tik užkariavo internetą, tačiau ir daugelio mūsų namus. Jeigu prieš metus ar kiek daugiau, ieškant pigesnio produkto, pasirinkimas ir nebuvo labai didelis, tai šiandien jau galime rinktis iš gausybės įvairiausių opcijų. Niekas neabejoja dėl „Xiaomi“ siūlomų įrenginių kokybės, tačiau ir be šio gamintojo yra kas gali pasiūlyti dėmesio vertų sprendimų.

Dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ galima įsigyti kompanijos „360“ sukurta „S6 Pro“ robotą dulkių siurblį, kurio kaina siekia 371,85 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GB-AP360ZWGJ. Verta paminėti, jog produktas atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, o tai garantuoja ne tik greitą pristatymą, tačiau ir tai, kad Jūsų sumokėta kaina yra galutinė. Pardavėjas žada, kad „360 S6 Pro“, po apmokėjimo, bus išsiustas vos per kelias dienas, o dar po kelių dienų galėsite mėgautis savo naujuoju pirkiniu. Norėdami jį įsigyti – spauskite čia.

Iš pirmo žvilgsnio „360 S6 Pro” atrodo kaip ir bet kuris kitas tokio tipo produktas. Baltas, apvalus, galbūt šiek tiek kompaktiškesnis. Tačiau pagrindinis šio modelio privalumas nėra pastebimas plika akimi – daugybė įvairių sensorių.

Pirmasis jų – lazerinis, „LiDar” tipo. Jis padeda „360 S6 Pro“ kelis kartus tiksliau sudaryti patalpos žemėlapį nei jo artimiausiems konkurentams. Jam taip pat talkina infraraudonųjų spindulių jutikliai, kurie įgalina „360 autopilot technology 5.0” technologiją. Pridėkime dar ir ultragarsinius, nuo atsitrenkimo į baldus apsaugančius sensorius, galimybę perlipti nedidelius slenksčius ir turime tikrų tikriausią navigavimo čempioną. Tai užtikrins, kad visi namų kampai būtų išsiurbti, o siurblys – sėkmingai grįžęs į savo stotelę ir neužstrigęs tarp kokių nors kėdžių kojų.

Valymo procesą valdyti galite per itin patogią aplikaciją. Joje matysite patalpų žemėlapius, galėsite suprogramuoti tam tikras valymo ir nevalymo zonas, pasirinkti siurbimo laiką bei režimą. Per ją gamintojas taip pat siųs siurblio programinės įrangos atnaujinimus, tad valymo kokybė su laiku tik gerės. Jei nelabai mėgstate naudoti aplikacijų, džiaugsitės pakuotėje pridedamu fiziniu nuotoliniu pulteliu. Juo galėsite valdyti visas pagrindines „360 S6 Pro“ funkcijas.

Jei manote, kad „360 S6 Pro“ yra labiau robotas, nei siurblys, šiek tiek klystate – 2200Pa siurbimo galios daugiau nei pakanka kasdieniam švarinimuisi. Vienintelis dalykas, kuriuo turėsite pasirūpinti jūs, tai kartas nuo karto ištuštinti 420ml dulkių talpą. Beje, šis siurblys robotas ne tik siurbia, bet ir gali šlapiu būdu valyti grindis. Tereikia įpilti vandens į specialią 200ml talpą ir robotas tolygiai drėkindamas šluostę išvalys visus nešvarumus.

Dar viena „360 S6 ” stiprioji pusė – talpi 5200 mAh baterija. Ji leis siurbliui nepertraukiamai dirbti iki dviejų valandų, o pilnas įkrovimas užtrunka maždaug 3 valandas. Turintiems augintinių ar mažų vaikų aktualu žinoti, jog „360 S6 Pro” yra vienas tyliausių rinkoje. Darbo metu jis skleidžia vos 53 dB triukšmą, kuris yra tylesnis nei dviejų žmonių pokalbis. Pridėti galima ir HEPA filtracijos buvimą.


Parašyti komentarą