Naujausią „iPad” jau galima įsigyti vos už $299

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-19
Naujausią „iPad” jau galima įsigyti vos už $299
0 Pasidalinimai
332 Peržiūros

Prieš keletą dienų vykęs „Apple” renginys daugelio kritikų buvo pavadintas nuobodžiu ir netgi vienu blogiausių per keletą metų. To priežastis labai paprasta - kompanija dėl COVID-19 pandemijos kompanija nespėjo prigaminti pakankamai „iPhone” išmaniųjų, todėl jų debiutą teko nukelti keletu savaičių vėliau, o rugsėjo renginyje apsiriboti įprastai kur kas mažiau dėmesio susilaukiančiais „Apple Watch” ir „iPad” atnaujinimais (plačiau apie viską skaitykite čia). Visgi ir teigiamų aspektų galime surasti ir šiuose įrenginiuose, pavyzdžiui, tai, kad naujausias „iPad” su 32GB vidinės atminties jau pardavinėjamas JAV už vos $299.

„iPad 10.2 (2020)”, kaip ir sako jo pavadinimas, yra praėjusiais metais pristatyto „iPad 10.2” atnaujinimas. Kaip ir pirmtakas, jis pasižymi 10,2 colio įstrižainės „Retina” ekranu ir identišku dizainu - bendrovė ir toliau planšetiniame kompiuteryje montuoja namų mygtuką su integruotu „TouchID” pirštų antspaudų skeneriu, o ekraną ir toliau juosia šių dienų standartais nemaži rėmai. Vartotojams ir toliau siūloma rinktis iš trijų korpuso spalvų variantų - tamsiai pilkos, sidabrinės ir auksinės.

Iš esmės vienintelis patobulinimas, lyginant su pirmtaku, yra kur kas našesnis „A12” procesorius, pakeitęs dar „iPhone 7” laikus menantį „A10”. Nors „A12” lustas taip pat nėra pirmos jaunystės (debiutavo 2018 metais „iPhone XS”), šioje kainų kategorijoje jam prilygti negali jokia Android planšetė. Tiesą sakant, „A12” savo pajėgumu lenkia daugumą nešiojamų kompiuterių. Dėl šios priežasties „iPad 10.2 (2020)” dauguma ekspertų lyg susitarę vadina geriausiu kainos/kokybės santykiu technologijų industrijoje.

Pristatydama „iPad 10.2 (2020)” „Apple” nusprendė nekelti kainos ir JAV rinkoje jį pardavinėti už tiek pat, kiek ir senesnį modelį - $329. Įdomu tai, jog praėjus dienai po pristatymo Valstijų mažmeninės prekybos milžinas „Walmart” savo elektroninėje parduotuvėje pradėjo siūlyti „iPad 10.2 (2020)” vos už $299, kas šią planšete paverčia dar geresniu pirkiniu. Žinoma, beveik 10% nuolaida nėra labai didelė, tačiau reikia turėti omenyje, kad „Apple” produktams akcijos taikomos labai retai, juo labiau praėjus tiek nedaug laiko nuo pristatymo.


Parašyti komentarą