Neeilinė proga: įsigykite galingiausią ir itin žema kainą išsiskiriantį „RedMagic 5G“ flagmaną tiesiai iš gamintojo!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-01
Neeilinė proga: įsigykite galingiausią ir itin žema kainą išsiskiriantį „RedMagic 5G“ flagmaną tiesiai iš gamintojo!
0 Pasidalinimai
223 Peržiūros

Kinijos technologijų milžinė ZTE visai neseniai pristatė naujausią savo žaidimų flagmaną „RedMagic 5G“, kuris išsiskiria ne tik galingomis specifikacijomis ar įspūdingu dizainu, tačiau ir labai patrauklia kaina. Naujasis žaidimų telefonas jau kuris laikas prieinamas ir lietuviams.

Oficialioje gamintoje svetainėje šį išmanųjį telefoną galima įsigyti vos už 579 eurus, o norėdami tai padaryti – spauskite čia. Šiuo metu ZTE siūlo 8 GB + 128 GB atminties modelį už 579 eurus, o jeigu norite 12 GB + 256 GB – tai kainuos 649 eurus. Su „RedMagic 5G“ Jūs galite įsigyti ir pačių įvairiausių priedų, kuriuos taip pat rasite paspaudę šią nuorodą. Pabandykime pažvelgti į šio flagmano privalumus, kuris yra neabejotinai pigiausias įrenginys su „Snapdragon 865”, kuris prieinamas ir lietuviams.

„RedMagic 5G” žvaigždė – galingiausias „Snapdragon 865” procesorius, kurį nuo perkaitimo saugo įrenginio viduje besisukantis aušintuvas – taip, mes nesuklydome, telefone išties yra ventiliatorius. Jis ir yra atsakingas už tokius gerus testų rezultatus ir padeda išvengti perkaitimo net ir valandų valandas be pertraukas žaidžiantiems žaidėjams. Kompanijos teigimu, jų kūrinys šiuo metu yra vienintelis rinkoje, kuris išnaudoja maksimalias „Qualcomm” platformos galimybes.

Kitas įspūdingas parametras – net 144Hz siekiantis 6,65 colių įstrižainės Full HD+ raiškos AMOLED ekrano atsinaujinimo dažnis – maksimalus šiuo metu rinkoje siūlomas. Tai užtikrins ne tik žaidimų veikimą dideliu kadrų per sekundę skaičiaus kokybe, bet ir itin sklandų slankiojimą ekrane. Apie tai, kad „RedMagic 5G” subalansuotas žaidėjams, byloja ne tik jo dizainas, RGB lemputės nugarėlėje, bet ir įvairios smulkmenos. Pavyzdžiui, konsolės pultelius primenantys programuojami šoniniai mygtukais, o įvairiais sprogimo efektais ir kitais panašiais dalykais leis džiaugtis „4D” vibracijos motoriukas.

Kita vertus, „ZTE” kūrinys turi nemažai ir įprastus vartotojus privilioti galinčių savybių. „RedMagic 5G” palaiko visų dažnių 5G ryšį, turi labai kokybišką garsą atkuriančią 3,5mm ausinių jungtį ir kokybišką 3 kamerų komplektą, kurį sudaro 64MP „Sony IMX686” sensorius, 8MP itin plataus kampo jutiklis ir 2MP makro kamera.

Kitas išskirtinis „Red Magic 5G“ bruožas – tai briaunoje įtaisyti sensoriniai mygtukai, kurių jautrumas net 300Hz. Nors konkurentai sugeba įsprausti dar didesnes baterijas, ZTE panaudojo vientisą 4500mAh ir pažadėjo, kad jos tarnavimo laikas bus gerokai ilgesnis, o 55W greitas įkrovimas leis beveik nepertraukiamai naudotis telefonu. Išmanusis išsiskiria iš kitų ir labai sudėtinga aktyvia oro aušinimo sistema (​Active Liquid-Cooling with Turbo Fan 3.0), kurioje besisukantis ventiliatorius sujungtas su šilumos šalinimo vamzdeliu.

ZTE teigimu, ši sistema yra 200% efektyvesnė už naudotą praeitų metų „RedMagic“ telefone ir gali sumažinti CPU temperatūrą iki 18° C. Aušinimo sistema taip pat įsijungia, kai telefonas yra įkraunamas maksimaliu 55W būdu tam, kad būtų išvengta bet kokių perkaitimo problemų ir būtų užtikrintas dar greitesnis įkrovimas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga