Nelaukite vasaros – įsigykite puikų elektrinį paspirtuką jau dabar ir sutaupykite apvalią sumą pinigų!

Paskelbė:   Redakcija | 2019-11-09
0 Pasidalinimai
26 Peržiūros

Nors vasara jau baigėsi pakankamai seniai, o ne už kalnų ir žiema, tačiau dabar pats geriausias laikas pasiruošti kitų metų vasarai. Šių metų šiltojo sezono hitu tapo elektriniai paspirtukai, kurie išpopuliarėjo neįtikėtinais tempais. Dar neturite savo paspirtuko?

Telefonai.eu jau ne kartą yra rašę apie „Kugoo“ elektrinius paspirtukus, o vieno iš jų apžvalga esame pasidalinę ir savo „Youtube“ kanale. Gamintojas pakankamai dažnai savo pirkėjams turi puikių pasiūlymų, o artėjant didžiausioms metų šventėms – dabar kai kurie produktai už neįtikėtinai žemą kainą.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ jau dabar galima užsisakyti naująjį „Kugoo ES2“ elektrinį paspirtuką, kurį su nuolaidos kodu KUGOOES2 jį galima įsigyti tik už 328,82 eurų. Žinoma, kaip ir visa šio gamintojo produkcija, paspirtukas atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums ne tik nereikės rūpintis papildomais mokesčiais, tačiau ir savo pirkinį gausite vos per kelias dienas.

Ieškantiems elektrinio paspirtuko – įspūdinga „Kugoo“ naujiena ir akcijos su dovanomis senesniems modeliams

Kaip jau tikriausiai žinote, mes jau išbandėme „Kugoo S1 Pro“ modelį, kurio apžvalgą rasite čia. Tačiau naujasis „Kugoo ES2“ yra ganėtinai akivaizdus praėjusio modelio atnaujinimas. Į akis iškart krinta stipriai patobulintas jo dizainas – gerokai solidesnis vairas, tvirtesnis pagrindas ir dailesnės visos dizaino linijos. Naujasis modelis taip pat turi ir kiek didesnius, 8,5 colių dydžio, ratus.

 „Kugoo ES2“ yra kiek lėtesnis nei jo pirmtakas ir gali pasiekti 25 km/val. greitį, o jo įveikiamas atstumas su pilnu įkrovimu turėtų siekti maždaug 25 kilometrus. Šis modelis išlaikė tą patį 350W variklį, tačiau gavo gerokai patobulintą stabdžių sistemą. Elektrinis paspirtukas dabar turi elektra valdomus diskinius stabdžius.

Atnaujintas buvo ir ekranas, esantis vairo viršuje. Dabar jis nebe toks didelis ir atrodo žymiai moderniau, o ir priekinė LED lempa daug dailesnė. Prie viso šito privalu paminėti ir tai, jog „Kugoo ES2“ dabar turi ir savo programėlę, kuri suteiks Jums informacijos apie bateriją, Jūsų kelionių statistiką, navigaciją ir paspirtuko lokaciją bei daugybę kitos naudingos informacijos.

Kaip jau minėjome, naująjį „Kugoo ES2“ dabar su nuolaidos kodu KUGOOES2 jį galima įsigyti tik už 328,82 eurų. Žinoma, kaip ir visa šio gamintojo produkcija, paspirtukas atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums ne tik nereikės rūpintis papildomais mokesčiais, tačiau ir savo pirkinį gausite vos per kelias dienas.

Šis variantas Jums kiek per brangus? Tuomet galite įsigyti mūsų apžvelgtą „Kugoo S1 Pro“ modelį, kuris su kuponu GKB224S kainuoja vos už 289,40 euro. Detalią šio varianto apžvalgą galite rasti paspaudę šią nuorodą, o į Jūsų klausimus apie jį atsakysime komentarų skiltyje.

https://www.youtube.com/watch?v=rg-4tc_kDn8


Parašyti komentarą