Nenorintiems išlaidauti: puiki progą įsigyti naujutėlaitį „Xiaomi“ telefoną už mažiau nei 100€!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-10
Nenorintiems išlaidauti: puiki progą įsigyti naujutėlaitį „Xiaomi“ telefoną už mažiau nei 100€!
0 Pasidalinimai
3167 Peržiūros

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Redmi“ praėjusio mėnesio pabaigoje pristatė naujus „Redmi 9“ serijos išmaniuosius telefonus. Paskutinę birželio dieną buvo pademonstruoti „Redmi 9C“ ir „Redmi 9A“ išmanieji, o būtent pastarasis modelis jau pasirodė ir prekyboje.

Ieškantiems išmaniojo telefono už mažiau nei 100 eurų, naujasis „Redmi 9A“ gali būti viena geriausių opcijų šiuo metu. „Xiaomi“ jau ne vieneri metai yra laikomas kaip gamintojas, kuris už žemą kainą gali pasiūlyti tikrai kokybiškus įrenginius, o naujasis „Redmi 9A“ yra dar vienas naujas pasirinkimas Jums.

Dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šį išmanųjį telefoną galima užsisakyti vos už 91,29 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą V4EB3BBCAE9EB160. Į šią kainą jau įskaičiuotas EU Priority Line siuntimas, o tai reiškia, kad Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių. Norėdami įsigyti šį telefoną – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti dėmesį, jog tai yra išankstiniai pardavimai, todėl vėliau kaina gali kisti.

Trumpai pažvelkime į patį telefoną. Už mažiau nei 100 eurų Jūs gausite įrenginį, kuris pasižymės 6,53 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška. „Redmi 9A“ priekinėje dalyje taip pat turės ir nedidelę vandens lašo formos išpjovą, kurioje bus įmontuota asmenukėms skirta kamera su 5 MP raiškos vaizdo jutikliu.

Naujasis „Redmi 9A“ veikia su „MediaTek Helio G25“ procesoriumi bei turi 2 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Kaip ir įprasta tokio tipo produktams, išmanusis telefonas palaiko ir atminties korteles, todėl jeigu manote, kad vidinės talpyklos gali ir nepakakti – visuomet galite panaudoti papildomą atmintinę. Tiesa, įspūdingų fotografijos galimybių čia nerasime. Nugarėlėje įmontuota viena 13 MP kamera.

Didžiausias šio išmaniojo telefono privalumas – 5000 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog visi „Redmi 9“ ir „Redmi Note 9“ serijos išmanieji telefonai turi tokios talpos baterijas, tačiau naujieji du išsiskiria ir žema kaina. Mažiau nei 100 eurų kainuojantis telefonas pirkėjus pasieks su „Android 10“ operacinės sistemos versija bei „MIUI 11“ vartotojo sąsaja.

Kaip jau minėjome, dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šį išmanųjį telefoną galima užsisakyti vos už 91,29 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą V4EB3BBCAE9EB160. Į šią kainą jau įskaičiuotas EU Priority Line siuntimas, o tai reiškia, kad Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių. Norėdami įsigyti šį telefoną – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti dėmesį, jog tai yra išankstiniai pardavimai, todėl vėliau kaina gali kisti.


Parašyti komentarą