Nepraleiskite progos: dabar puiki progą įsigyti „Kugoo“ el.paspirtuką ir atgauti dalį sumokėtų pinigų!

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-11
Nepraleiskite progos: dabar puiki progą įsigyti „Kugoo“ el.paspirtuką ir atgauti dalį sumokėtų pinigų!
0 Pasidalinimai
220 Peržiūros

Telefonai.eu jau ne kartą rašė apie pakankamai pigius, tačiau galingus „Kugoo“ elektrinius paspirtukus. Kaip tikriausiai jau žinote, šios Kinijos kompanijos paspirtukai kainuoja kiek pigiau nei populiariausios opcijos rinkoje ir tuo pačiu siūlo labai kokybišką produktą.

Kaip lapai nuo medžių, taip ir elektrinių paspirtukų kainos, pradėjo po truputį kristi. Dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ populiariausius „Kugoo“ paspirtukus galima įsigyti už žemesnę kainą nei įprasta, o taip pat tai Jums leis ir atgauti tam tikrą sumą pinigų.

Dabar perkant „Kugoo S1“ arba „Kugoo S1 Pro“, kurio apžvalgą rasite mūsų „Youtube“ kanale, Jūs galite atgauti net 30 JAV dolerių. Pardavėjas taip pat panašų pasiūlymą turi ir tiems, kurie nori įsigyti naująjį „Kugoo ES2“ – įsigiję šį paspirtuką Jūs atgausite 10 JAV dolerių.

Viskas ką Jums reikia padaryti, tai nusipirkus vieną iš šių elektrinių paspirtukų, apsilankyti specialiame „Geekbuying“ puslapyje ir jo apačioje užpildyti esančią formą. Pinigai Jums grįš nuolaidų kupono pavidalu, kurį galėsite panaudoti įsigyjant bet kurį produktą iš „Geekbuying“ internetinės parduotuvės. Dabar trumpai pažvelkime į pagrindinius „Kugoo“ paspirtukų privalumus.

Kaip jau tikriausiai žinote, mes jau išbandėme „Kugoo S1 Pro“ modelį, kurio apžvalgą rasite čia. Tačiau naujasis „Kugoo ES2“ yra ganėtinai akivaizdus praėjusio modelio atnaujinimas. Į akis iškart krinta stipriai patobulintas jo dizainas – gerokai solidesnis vairas, tvirtesnis pagrindas ir dailesnės visos dizaino linijos. Naujasis modelis taip pat turi ir kiek didesnius, 8,5 colių dydžio, ratus.

Naujasis „Kugoo ES2“ yra kiek lėtesnis nei jo pirmtakas ir gali pasiekti 25 km/val. greitį, o jo įveikiamas atstumas su pilnu įkrovimu turėtų siekti maždaug 25 kilometrus. Šis modelis išlaikė tą patį 350W variklį, tačiau gavo gerokai patobulintą stabdžių sistemą. Elektrinis paspirtukas dabar turi elektra valdomus diskinius stabdžius.

Atnaujintas buvo ir ekranas, esantis vairo viršuje. Dabar jis nebe toks didelis ir atrodo žymiai moderniau, o ir priekinė LED lempa daug dailesnė. Prie viso šito privalu paminėti ir tai, jog „Kugoo ES2“ dabar turi ir savo programėlę, kuri suteiks Jums informacijos apie bateriją, Jūsų kelionių statistiką, navigaciją ir paspirtuko lokaciją bei daugybę kitos naudingos informacijos.

Dabar naująjį „Kugoo ES2“ elektrinį paspirtuką galite įsigyti už 389,30 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKBES2. Jeigu norite kiek pigesnio varianto – tuomet „Kugoo S1 Pro“ galite gauti už 316,87 euro su nuolaidos kodu GKB126S. Ieškantiems pigiausio varianto – „Kugoo S1“ dabar kainuoja tik 280,66 euro, o tokią kainą gausite su nuolaidos kodu GKB127S.

Kaip tikriausiai jau žinote, visa „Kugoo“ produkcija atkeliauja iš Lenkijoje esančių sandėlių, o tai Jums garantuoja itin greitą pristatymo terminą. Verta paminėti ir tai, jog perkant šiuos elektrinius paspirtukus Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga