Nepraleiskite progos įsigyti pigų išmanųjį laikrodį – puikios savybės ir greitas pristatymas iš ES sandėlių!

Paskelbė:   Redakcija | 2020-01-17
0 Pasidalinimai
36 Peržiūros

Išmaniųjų laikrodžių populiarumas praėjusiais metais augo ganėtinai stipriai, o tendencijos turėtų nesikeisti ir šiemet. Kone kiekvieną mėnesį internete galima rasti įvairių naujų laikrodžių – nuo labai pigių iki itin brangių. Tačiau ką pasirinkti jeigu ieškomas pigus ir kokybiškas variantas?

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying.com“ dabar galima įsigyti „Makibes Q20“ išmanųjį laikrodį, kuris su nuolaidos kodu 47EOGKAT dabar kainuoja vos 28,41 euro. Į šią kainą jau įskaičiuotas ir siuntimas iš Europoje esančio sandėlio, todėl produktą gausite ne tik be jokių papildomų mokesčių, tačiau ir itin greitai. Norėdami įsigyti šį laikrodį – spauskite čia, o žemiau rasite daugiau informacijos apie jį.

Visų pirma – „Makibes Q20“ pasižymi 1,22 colių įstrižainės ekranu, kuris apgaubtas apvaliu rėmeliu. Tai itin paprasto, tačiau tuo pačiu ir solidaus dizaino produktas, kurį nesunku priderinti prie įvairiausio apsirengimo stiliaus. Nesunku pastebėti, jog laikrodis pasižymi spalvotu ekranu su HD raiška ir tai tikrai puiki kombinacija šioje kainos grupėje.

„Makibes Q20“ taip pat pasižymi IP67 sertifikatu, kas rodo jo atsparumą vandeniui ir dulkėms. Ir nors išmanusis laikrodis atsparus vandeniui, tačiau su juo maudytis ar plaukioti – nerekomenduojama. Šis produktas taip pat turi ir visas pagrindines šių dienų laikrodžių savybes – širdies ritmo matuoklį, miego stebėjimo funkciją ar žingsnių skaičiavimo galimybę.

Išmanusis laikrodis taip pat pasižymi ir talpia baterija. „Makibes“ į savo produktą integravo 1750 mAh talpos bateriją, kuri garantuos bent 7 dienas įprastinio naudojimosi be papildomų įkrovimų. Žinoma, tai labai priklauso nuo to kokias funkcijas būsite įjungę, tačiau gamintojas žada ir bent 30 dienų ištvermę budėjimo režimu.

Kaip jau minėjome, dabar „Makibes Q20“ galima įsigyti vos už 28,41 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 47EOGKAT. Į šią kainą jau įskaičiuotas ir siuntimas iš Europoje esančio sandėlio, todėl produktą gausite ne tik be jokių papildomų mokesčių, tačiau ir itin greitai. Norėdami įsigyti šį laikrodį – spauskite čia.


Parašyti komentarą