Nepraleiskite progos įsigyti „Redmi“ belaidžių ausinukų: aukšta kokybė už visiems prieinamą kainą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-05-02
Nepraleiskite progos įsigyti „Redmi“ belaidžių ausinukų: aukšta kokybė už visiems prieinamą kainą
0 Pasidalinimai
237 Peržiūros

Per pastaruosius metus, belaidžių ausinukų rinka užfiksavo įspūdingą augimą. Jeigu anksčiau pasirinkimas buvo ganėtinai skurdus ir rinkoje sunkiai kas prilygo „Apple“ kuriamiems „AirPods“, tai šiandien galime rasti gausybę alternatyvų, o svarbiausia tai, jog daugelis jų yra gerokai pigesnės. Puikų pasiūlymą turi ir „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Redmi“.

„Redmi AirDots” dėl savo 20 eurų nesiekiančios kainos tiesiog užkariavo visą Rytų pasaulį; jas pirko dideli ir maži, „Xiaomi” fanai ir priešininkai, mūsų skaitytojai ir technologijomis nesidomintys. Produkto sėkmės priežastis labiau nei akivaizdi – rinkoje nedaug padoriai veikiančių visiškai belaidžių ausinių, kurios kainuotų tiek pat, kiek analogiškos kokybės laidiniai atitikmenys.

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ dabar puiki proga įsigyti naujuosius „Redmi AirDots 3“ belaidžius ausinukus, kurių kaina siekia vos 39,09 euro, įskaitant ir siuntimą į Lietuvą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Taip pat, nepamirškite nurodyti nuolaidos kodo J6698D9751553000.Tiesa, jeigu dar neteko girdėti apie šiuos ausinukus – tuomet daugiau informacijos rasite žemiau.

Pigiausių „Xiaomi” ausinių revoliucija: patobulintas „AirDots 3” jau galima įsigyti už mažiausią kainą

Pigiųjų „AirDots” buvo parduota daugybė milijonų vienetų, todėl jų dizainas tapo pagrindine alternatyva „Apple AirPods” ir yra pažįstamas daugeliui vartotojų visame pasaulyje. Dėl šios priežasties bendrovė nusprendė naujojoje produkto kartoje išvaizdos iš esmės nekeisti ir apsiribojo tik keletu nedidelių patobulinimų. Iš jų galima paminėti šiek tiek aukštesnį ir apvalesnį dėklą bei blizgią ausinukų išorės apdailą.

Pagaliau bendrovė išgirdo gerbėjų prašymus ir atnaujino spalvų paletę. Nuo šiol vietoje juodą korpusą turinčio varianto siūlomas madingesnis tamsiai mėlynas, o prie šviesesnių atspalvių mėgėjams skirtos baltos versijos prisijungė ir šviesiai rožinė. Visa kita išliko nepakitę - ausyse ausinukus laiko keičiamo dydžio guminės pagalvėlės, o nuo vandens saugo IPX4 atsparumo sertifikatas.

Tačiau dabar gali kilti pagrindinis klausimas - jeigu dizainas praktiškai nepasikeitė, tai kodėl kaina tapo beveik dvigubai didesnė? Priežastis labai paprasta - savo vidiniais komponentais „AirDots 3” yra visai kitos klasės produktas, nei buvo „AirDots” ar nežymiai patobulintos vėlesnės jų versijos.

Pagrindinė naujovė yra naujausias „Bluetooth 5.2“ standarto palaikymas ir suporavimas su telefonu, vos atvėrus dėklo dangtelį. Anksčiau ausinukai prie telefono prisijungdavo tik išimti iš dėžutės, kas užtrukdavo nemažai laiko ir ne visada įvykdavo sklandžiai. Beje, „Xiaomi” telefonų savininkai galės džiaugtis ir prijungus ausines iššokančiu specialiu langu, kuriame bus atvaizduojamas ausinukų ir dėklo baterijų likutis.

Tačiau svarbiausia, kad nuo šiol garsas iš telefono į ausines perduodamas aptX kodeku. Tai reiškia, kad muzikos kokybė bus daug daug geresnė nei pirmtakuose, o žiūrint filmus ar žaidžiant žaidimus garsas neatsiliks nuo vaizdo. Visa tai įgalina nauja „Qualcomm” mikroschema, anksčiau buvusi išskirtinai tik brangiausių belaidžių ausinių atributu.

Prie puikios garso kokybės prisideda ir tai, kad nuo šiol ausinukuose montuojamas nebe vienas, o du garsiakalbiai, kurių vienas skirtas žemiems ir vidutiniams dažniams, o antras - aukštiems. Kitaip tariant, šiuo patobulinimu džiaugsis tiek elektroninės, tiek klasikinės muzikos gerbėjai. Vėlgi - pretenzija į aukštesnę klasę.

Taip pat šiek tiek patobulėjo ir valdymas. Ausinėse buvusius mygtukus pakeitė didelės liečiamosios aikštelės. Palietus dešiniąją du kartus muzika bus sustabdoma arba paleidžiama, kairiąją - įjungiamas balso asistentas, taip pat jos naudojamos atsiliepimui į skambutį.

Iš aukštesnės klasės ausinių čia persikėlė ir IR spindulių jutikliai, kurie padeda ausinėms žinoti, kada jos yra jūsų ausyse, o kada - išimtos. Tai reiškia, kad išėmus ausinuką iš ausies muzika bus automatiškai sustabdoma ir paleidžiama, kai vėl jas įsistatysite.

Beje, pokalbių kokybė taip pat puiki, Ją užtikrina kokybiškas mikrofonas su aplinkinio triukšmo slopinimo funkcija.

Kiti dideli patobulinimai slypi baterijos srityje. „AirDots 3” be pertraukos gali groti nebe 4h, kaip jų pirmtakai, o visas 7h. Na, o dėkle esančio energijos rezervo pakaks dar 30h grojimo. Tikrai labai pagirtinas rezultatas, kuris dar yra ir vienas geriausių klasėje.

Pagirti kompanija galima ir už tai, kad dėklas pagaliau įkraunamas USB-C jungtimi, todėl nereikės nešiotis jau pasenti spėjusio „Micro-USB” laido. Priekinėje korpuso dalyje taip pat atsirado lemputė, informuojanti apie akumuliatoriaus būseną, todėl lengvai galėsite žinoti, kai ausinės išsikraus ar bus pilnai įkrautos.

Apibendrinant gamintojas šįkart sužaidė labai protingai – paėmė vykusį produktą ir ištaisė tai, kuo labiausiai skundėsi vartotojai, smarkiai pagerino garso ir ryšio kokybę bei stebėtinai pailgino akumuliatoriaus ištvermę, Kitaip tariant, skanus pyragas tapo dar skanesnis, o jo kaina vis dar yra daugiau nei adekvati siūlomoms galimybėms.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Xiaomi“ ir toliau koncentruosis į inovacijas bei kokybę Autorius: Admin
Naujiena
„iPhone 6 Plus“ baterijos pakeitimo už 29 JAV dolerius teks laukti iki balandžio Autorius: Redakcija
Naujiena
„Samsung“ užpatentavo „Galaxy“ serijos įrenginių dizaino šabloną su „išpjova“ Autorius: Admin
Patarimas
Sužinokite kaip klausytis „Youtube“ vaizdo reportažo neatrakinus išmaniojo telefono! Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo