Norite tvarkingo išmanaus laikrodžio rudeniui? Turime nebrangų klasika spindintį pasiūlymą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-27
Norite tvarkingo išmanaus laikrodžio rudeniui? Turime nebrangų klasika spindintį pasiūlymą
0 Pasidalinimai
545 Peržiūros

Banggood

Išmanieji laikrodžiai mūsų aplinkoje yra jau kurį laiką. Vieną jų tikrai turi kuris nors mūsų giminaitis, kolega ar bičiulis. Tačiau neabejojame, kad tarp mūsų skaitytojų yra daug tų, kurie dėl vienos ar kitos priežasties delsė įsigyti šį daiktą. Vis dėlto daugiau to tęsti nebėra reikalo - šiandien norime pasiūlyti labai dailų variantą, kurį būtinai turite įsigyti šį rudenį.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti klasika dvelkiantį „Kospet GTO” išmanųjį laikrodį vos už 21,24 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas greitas ir mokesčių 100% išvengiantis pristatymas.

Daugiau apie „Kospet GTO”

Vienas didžiausių argumentų, kodėl verta rinktis būtent šį modelį yra išskirtinai elegantiškas jo dizainas. „Kospet GTO” pasižymi klasikine kvadaratine forma, tad puikiai dėrės ir prie puošnių rūbų, ir prie džinsų. Gerai ir tai, kad jis neatrodo kaip iš akies lupta pigi „Apple Watch” kopija, kuriomis dabar užversti visi kiniški portalai. Gamintojas akcentuoja, jog vartotojas labai lengvai gali pakeisti apyrankę ir taip nesunkiai paįvairinti jo išvaizdą. Pvz. galite nusipirkti rudą odinę apyrankę ir taip turėti proginį jo dizaino variantą. Beje, kompanija su kiekvienu egzemplioriumi prideda ir antrą dirželį, tad tam nebūtina išleisti nė cento.

„Kospet GTO” taip pat yra ne tik gražus, bet ir kokybiškas. Korpusas gaminamas ne iš plastiko, o iš patvaraus ir lengvo cinko lydinio. Paminėti galima ir IP68 sertifikatą, suteikiantį atsparumą vandeniui ir dulkėms. Žodžiu, laikrodžio tikrai nereikės saugoti.

Įrenginys aprūpintas 1,4 colio įstrižainės spalvotu IPS ekranu, kurio rezoliucija atitinka respektabilų 320x320 pikselių standartą. Tai leis visiems programiniams laikrodžio ciferblatams ekrane atrodyti įtikinamai bei padės lengviau įskaityti tekstą. Be to, ekrano stiklas yra švelniai lenktas, kas suteikia prabangos ir padeda pirštui daug maloniau vaikščioti po meniu.

„Kospet GTO”, kaip ir dauguma jo konkurentų, pabrėžia savo fizinės veiklos sekimo galimybes. Laikrodis ne tik patikimai skaičiuos žingsnius, bet registruos net 30 skirtingų treniruočių parametrus. Tai gali būti praktiškai bet kas - bėgimas, važiavimas dviračiu, treniruotė sporto salėje, tenisas, futbolas ir dar daug kitų sporto šakų.

Prietaisas turi ir pulsometrą, tad gali registruoti širdies susitraukimų dažnį kad ir visą parą, bei kraujo prisotinimo deguonimi matuoklį, kas padės geriau sekti, kaip jūsų kūnas tvarkosi su fiziniu krūviu. Na ir žinoma, kaip be miego sekimo - kadangi laikrodis labai plonas, su juo nekils problemų užmigti, o ryte galėsite pasižiūrėti į statistiką bei įvertinti savo miego kokybę.

Iš išmanių funkcijų paminėti galima ir pranešimų atvaizdavimą iš telefono. Taip nepraleisite svarbių žinučių, skambučių ir kt., o ir patį išmanųjį galėsite traukti iš kišenės kur kas rečiau, taip nesukeldami aplinkinių nepasitenkinimo. Žinoma, tam bus būtina atsisiųsti „YFit” aplikaciją (suderinama tiek su Android, tiek su iOS) ir prijungti „Kospet GTO” per Bluetooth.

Paskutinis „Kospet GTO” aspektas yra 170mAh baterija, kurios turėtų pakakti ne vienai savaitei - tikrai nebūsite pririšti prie elektros lizdo. Pakuotėje pridedamas ir specialus įkroviklis.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą klasika dvelkiantį „Kospet GTO” išmanųjį laikrodį galite įsigyti vos už 21,24 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas greitas ir mokesčių 100% išvengiantis pristatymas. Ir jei jau nuspręsite pirkti, nepamirškite ir savo antrosios pusės - gamintojas dėl šios priežasties siūlo kelis spalvų pasirinkimus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Patobulinta amžinoji klasika „Nokia 5.1“ – jau Lietuvoje Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
3 pasiūlymai, ką dar galima nuveikti su planšete Autorius: Pranešimas spaudai
Patarimas
Norite išbandyti savo išmaniojo galimybes? Atsisiųskite šiuos 3 žaidimus Autorius: Lukas Snarskis
Akcija
[Akcija] Renkamės nebrangų „Xiaomi“ telefoną „11.11“ išpardavimų metu Autorius: Redakcija
Akcija
[Akcija] Geriausi 11.11 išpardavimų pasiūlymai Autorius: Redakcija
Akcija
[Akcija] Ypatingi išmaniųjų telefonų pasiūlymai - 46-toji 2018 metų savaitė Autorius: Redakcija

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga