Nuotoliniu būdu dirbkite ar mokykitės kaip čempionas: puiki internetinė kamera su mikrofonu vos €18,42

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-11-21
Nuotoliniu būdu dirbkite ar mokykitės kaip čempionas: puiki internetinė kamera su mikrofonu vos €18,42
0 Pasidalinimai
211 Peržiūros

Kasdien naujienų portalams skelbiant apie vis didėjančius užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius, niekam nekyla abejonių, jog vasaros pasaka be kaukių baigėsi ir netrukus turėsime pereiti prie šių metų pavasarį primenančių judėjimo suvaržymų. Kitaip tariant, tai reiškia, kad mokiniai mokyklos klases išmainys į savo kambarį, o dirbantieji - paliks kava kvepiančius biurus ir persikels į svetainę.

Tam, kad viskas vyktų sklandžiai, reikia 4 dalykų - kompiuterio, patikimo interneto ryšio, geros internetinės kameros ir pakankamos kokybės mikrofono. Su pirmaisiais dviem problemų daugeliui nekyla, tačiau likusi pora neretai gadina reikalus - prastos nešiojamame kompiuteryje montuojamos kamerytės ir silpni mikrofonai paprasčiausiai nėra pritaikyti kasdienio nuotolinio darbo organizavimui. Dėl šios priežasties savo skaitytojams nusprendėme pasiūlyti pigų ir labai efektyvų sprendimą.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti „gocomma 2K” 2560x1440 raiškos internetinę kamerą su puikiu mikrofonu vos už 18,42 euro. Į šią sumą įskaičiuotas ir siuntimas, o nedidelė prekės vertė leis išvengti bet kokių mokesčių.

Daugiau apie „gocomma 2K” 

„gocomma 2K” savo dizainu tikrai nesiruošia išsiskirti iš minios kitų tokio tipo prietaisų. Įrenginys nudažytas į akis nekrentančia juoda spalva, o jį sudaro dvi dalys - pagrindas ir pati kamera. Kalbant apie pagrindą, jis sukonstruotas taip, kad galėtų veikti tiek kaip žnyplės tvirtinimui virš nešiojamo kompiuterio ekrano ar monitoriaus, tiek kaip stovelis padėjimui ant lygaus paviršiaus. Tai vartotojui atriša rankas ir leidžia idealiai parinkti filmavimo poziciją - galbūt „gocomma 2K” idealiai įsitaisys ant virš jūsų darbo stalo esančios lentynos, knygų krūvos ar tiesiog stalo? Viskas priklauso tik nuo jūsų.

Kaip ten bebūtų, didžiausias „gocomma 2K” privalumas yra nuostabi vaizdo kokybė. 2K raiška šiais 4K ir 8K laikais atrodo kur kas solidžiau nei FullHD ir to daugiau nei pakanka - dauguma nuotolinių konferencijų paslaugų net nesuteikia galimybės vaizdo transliuoti didesne rezoliucija, o ir šiaip vis dar nemažai šiuolaikinių kompiuterių naudoja 720p kamerytes. Be to, „gocomma 2K” kone idealiai atkuria spalvas ir geba automatiškai sufokusuoti vaizdą - pliusas, nes bendradarbiams per ekraną neatrodysite lyg tris dienas nemiegojęs ar išplaukęs. Na, o galimybė kamerą sukioti ir idealiai keisti filmavimo kampą išgelbės nuo daugelį kamuojančios pagurklio problemos.

Kita „gocomma 2K” stiprioji pusė - kokybiškas mikrofonas. Jis leis kolegoms jus girdėti net iš dešimties metrų atstumo, tad galėsite kalbėti net ir nuėję į virtuvę pasidaryti kavos ir nereikės būti nuolat pririštam prie kompiuterio. Be abejonės, dings ir visos šulinio efekto ir garso lyg iš po žemių problemos.

Na ir paskutinis, galimai netgi konkurentus nokautuojantis argumentas už „gocomma 2K” įsigijimą - itin paprastas sujungimas. Tiesiog įkiškite USB laidą į kompiuterį ir viskas - nereikia diegti jokių tvarkyklių ar specialių programų, kamera tiesiog veikia. Tai galioja kalbant apie visus „Windows”, „Mac OS” ir Android įrenginius.

Apibendrinant šiuo metu siūlome idealią galimybę vos už 18 eurų nuotolinėse konferencijose ar pasitarimuose atrodyti bei girdėtis kur kas profesionaliau ir kokybiškiau, nei šiuo metu siūlo jūsų nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio kamera. Taigi, paskubėkite ir nepraleiskite šio pasiūlymo - egzempliorių kiekis labai ribotas.

Kaip jau minėjome paspaudę šią nuorodą galite įsigyti „gocomma 2K” 2560x1440 raiškos internetinę kamerą su puikiu mikrofonu vos už 18,42 euro. Į šią sumą įskaičiuotas ir siuntimas, o nedidelė prekės vertė leis išvengti bet kokių mokesčių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga