Palaikykite sportinę formą neišėję iš namų: sulankstomas „Xiaomi“ ėjimo takelis už puikią kainą!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-09
Palaikykite sportinę formą neišėję iš namų: sulankstomas „Xiaomi“ ėjimo takelis už puikią kainą!
0 Pasidalinimai
495 Peržiūros

Banggood

2020 metai yra itin neįprasti metai, kokių nesitikėjo niekas. Dauguma mūsų jau tikriausiai spėjo prisitaikyti prie pokyčių, o daugelį veiklų saugiausia atlikti iš namų. Panašiai yra ir su sportu.

Laimė, atgauti formą ir ją vėliau palaikyti visus metus galima ir be paskutinį prakaito lašą išsunkiančių treniruočių sporto klube ar kėlimosi bėgioti paryčiais - šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti paprastą ir efektyvų būdą deginti kalorijas.

Dabar internetinėje parduotuvėje „GeekBuying“ galima įsigyti ėjimo takelį „Xiaomi WalkingPad C1“, kurio kaina siekia vos 276,24 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą WKPADC1Z. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia. Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis įrenginys atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl ilgai trunkančio pristatymo ar papildomų mokesčių.

Paruoškite kūną vasarai lengvai ir išmaniai: sulankstomas „Xiaomi” ėjimo takelis už ypatingą kainą

Turbūt pagalvojus apie ėjimo ar bėgimo takelius, mūsų galvose iškyla sporto salėse stovintys griozdai, užimantys pusę vidutinio kambario. Vis dėlto „WalkingPad C1” išvaizda išduoda, kad prie jo rankas prikišo „Xiaomi”. Įrenginys labai plonas, elegantiškos spalvos ir atrodo ne kaip koks treniruoklis, o lyg kažkoks modernus baldas.

Plonas korpusas turi ir kitą privalumą - takelis sulenkiamas, todėl jį galima pakišti po lova, palikti balkone ar po stalu. Tai lengvai atlikti padės ir nedidelis, vos 22kg siekiantis svoris. Tiesa, tai nereiškia, kad treniruoklis trapus - jis nesunkiai geba priversti vaikščioti net ir daugiau nei 90kg sveriančius asmenis.

Kalbant apie patį ėjimą, šio proceso komfortu rūpinasi specialus amortizuojantis sluoksnis. Tai sumažina apkrovą sąnariams ir padeda išvengti traumų. Vartotojams siūlomi du režimai - skirtas pradedantiesiems ir automatinis, prisitaikantis prie ėjiko. Ėjimo takelyje sumontuota daugybė sensorių, kurie matuoja ėjimo tempą, kojų padėtį ir kitus parametrus ta, kad idealiai suderintų treniruoklio veikimą. Taip pat galima užprogramuoti apsaugą nuo vaikų.

Žinoma, šiuolaikiniame pasaulyje sportas be rezultatų stebėjimo sunkiai įsivaizduojamas. Taigi, takelį galėsite sujungti su išmaniuoju telefonu ir „WalkingPad” aplikacijoje stebėti nueitą atstumą, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus. Jei nemėgstate tokiose situacijose pasitelkti telefono, gamintojas komplektacijoje prideda išmanų takelio valdymo pultą su nedideliu ekranėliu.

Tai kaip tokį daiktą naudoti? Pavyzdžiui, užuot po darbo išsidrėbus sofoje, televizorių galite žiūrėti lėtai dėliodami kojas ant šio ėjimo takelio. Taip pat galite išnaudoti ėjimą mėgstamų podcastų perklausai. Ši fizinė veikla ypatinga tuo, jog po jos nuo jūsų kūno nežliaugs prakaitas, išliksite darbingi, o kalorijos bus deginamos efektyviai. Pasivaikščiojimas ypač gerai veikia po priešpiečių - taip išvengsite šiuo laikotarpiu labai nelaukiamu svorio prieaugio.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga