Pamirškite paspirtukus: už tą pačią kainą iš Lenkijos sandėlio galite gauti elektrinį dviratį

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-06
Pamirškite paspirtukus: už tą pačią kainą iš Lenkijos sandėlio galite gauti elektrinį dviratį
0 Pasidalinimai
8110 Peržiūros

Banggood

Atšilus orams, atrodo, jog visi miestų gyventojai tik ir laukė, kada galės išsitraukti savuosius elektrinius paspirtukus - jų pilnos gatvės, aikštės ir parkai. Be to, paspirtukų neturintys, jau suka galvą, iš kur juos įsigyti. Tačiau Telefonai.eu komanda rekomenduoja neskubėti ir paglavoti, ar tikrai tai yra geriausias variantas. Šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti naujo modelio „Kugoo Kirin B1” elektrinį dviratį, kurį galite nusipirkti už tokią pačią kainą kaip ir populiariausią „Xiaomi” paspirtuką.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB448S, „Kugoo Kirin B1” elektrinį dviratį įsigysite vos už 330,23 euro. Geriausia žinia tai, kad į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Lenkijos sandėlio, todėl prekė jus pasieks itin greitai ir be jokių papildomų mokesčių. Žodžiu, pirmojo pasivažinėjimo ilgai laukti neteks.

Daugiau apie „Kugoo Kirin B1”

 

„Kugoo Kirin B1”, kaip ir elektriniai paspirtukai, savo dizainu bando apeliuoti į miestiečio estetikos jausmą. Tamsus aliuminio rėmas, raudoni akcentas - viskas dvelkia stiliumi ir kokybe. Maža to, dviratis yra labai lengvas - sveria vos 15,7kg, bet gali vežti net 120kg sveriantį žmogų. Prireikus jį bus nesunku transportuoti ir automobiliu, nes vairas yra nulenkiamas.

 

Tačiau pereikime prie svarbiausios dalies - važiavimo komforto. Šiuo požiūriu „Kugoo Kirin B1” neprilygsta joks paspirtukas. Vien faktas, kad nereikia stovėti kratantis, o galima važiuoti patogiai įsitaisius ant sėdynės su amortizatoriais, yra vertas nė nežiūrėti į primityvesnių transporto priemonių pusę. Riedėjimo kofortą padidina storos 12 colių skersmens padangos, pripučiamos oru.

Iš techninių parametrų svarbiausia paminėti galingą 250W motorą, kuris dviračiui leidžia pasiekti 25km/h. Žinoma, mynimo pedalų čia nerasite, bet tai ir nebus būtina, nes „Kugoo Kirin B1” gali kopti net į 15 laipsnių statumo įkalnes. 6Ah talpos baterijos turėtų pakakti 23km. Ji visiškai įkraunama pakankamai greitai - per 4h.

 

Malonu ir tai, jog šis elektrinis dviratis yra išmanus - jis gali būti valdomas telefonu (tinka tiek „iPhone”, tiek Android) per specialią aplikaciją. Joje gali būti rodomi įvairūs važiavimo duomenys (greitis, baterijos likutis, nuvažiuotas atstumas ir pan.) bei ja galima atlikti keletą naudingų funkcijų - užrakinti dviratį, kad juo nepasinaudotų ilgapirščiai, nustatyti greičio limitą vaikams, patikrinti, ar nėra gedimų.

 

„Kugoo” pasirūpino ir saugumu. Dviratis aprūpintas priekiniais ir galiniais žibintais, o galinį ratą stabdo galingas diskinis stabdis. Žodžiu, į kelią riedėti galėsite, vos tik išsipakavę dviratį iš dėžutės - jokių papildomų investicijų nereikės.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB448S, „Kugoo Kirin B1” elektrinį dviratį įsigysite vos už 330,23 euro. Geriausia žinia tai, kad į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Lenkijos sandėlio, todėl prekė jus pasieks itin greitai ir be jokių papildomų mokesčių. Žodžiu, pirmojo pasivažinėjimo ilgai laukti neteks.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga