Paruoškite kūną vasarai lengvai ir išmaniai: sulankstomas „Xiaomi” ėjimo takelis už ypatingą kainą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-10
Paruoškite kūną vasarai lengvai ir išmaniai: sulankstomas „Xiaomi” ėjimo takelis už ypatingą kainą
0 Pasidalinimai
1073 Peržiūros

Banggood

Šylantis oras ir vis labiau kaitinanti saulė daugeliui žmonių varo siaubą. Karantino metu prikibę kilogramai nesiruošia niekur kraustytis, nepaisydami, kad netrukus prasidės paplūdimio sezonas. Laimė, atgauti formą ir ją vėliau palaikyti visus metus galima ir be paskutinį prakaito lašą išsunkiančių treniruočių sporto klube ar kėlimosi bėgioti paryčiais - šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti paprastą ir efektyvų būdą deginti kalorijas.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš mokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4T8HGBBZ, „WalkingPad C1” ėjimo takelį įsigysite vos už 286,56 euro. Į kainą įskaičiuotas ir mokesčių išvengiantis siuntimas, tad galite pirkti nesijaudindami.

Daugiau apie „WalkingPad C1”

Turbūt pagalvojus apie ėjimo ar bėgimo takelius, mūsų galvose iškyla sporto salėse stovintys griozdai, užimantys pusę vidutinio kambario. Vis dėlto „WalkingPad C1” išvaizda išduoda, kad prie jo rankas prikišo „Xiaomi”. Įrenginys labai plonas, elegantiškos spalvos ir atrodo ne kaip koks treniruoklis, o lyg kažkos modernus baldas.

Plonas korpusas turi ir kitą privalumą - takelis sulenkiamas, todėl jį galima pakišti po lova, palikti balkone ar po stalu. Tai lengvai atlikti padės ir nedidelis, vos 22kg siekiantis svoris. Tiesa, tai nereiškia, kad treniruoklis trapus - jis nesunkiai geba priversti vaikščioti net ir daugiau nei 90kg sveriančius asmenis.

Kalbant apie patį ėjimą, šio proceso komfortu rūpinasi specialus amortizuojantis sluoksnis. Tai sumažina apkrovą sąnariams ir padeda išvengti traumų. Vartotojams siūlomi du režimai - skirtas pradedantiesiems ir automatinis, prisitaikantis prie ėjiko. Ėjimo takelyje sumontuota daugybė sensorių, kurie matuoja ėjimo tempą, kojų padėtį ir kitus parametrus ta, kad idealiai suderintų treniruoklio veikimą. Taip pat galima užprogramuoti apsaugą nuo vaikų.

Žinoma, šiuolaikiniame pasaulyje sportas be rezultatų stebėjimo sunkiai įsivaizduojamas. Taigi, takelį galėsite sujungti su išmaniuoju telefonu ir „WalkingPad” aplikacijoje stebėti nueitą atstumą, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus. Jei nemėgstate tokiose situacijose pasitelkti telefono, gamintojas komplketacijoje prideda išmanų takelio valdymo pultą su nedideliu ekranėliu.

Tai kaip tokį daiktą naudoti? Pavyzdžiui, užuot po darbo išsidrėbus sofoje, televizorių galite žiūrėti lėtai dėliodami kojas ant šio ėjimo takelio. Taip pat galite išnaudoti ėjimą mėgstamų podcastų perklausai. Ši fizinė veikla ypatinga tuo, jog po jos nuo jūsų kūno nežliaugs prakaitas, išliksite darbingi, o kalorijos bus deginamos efektyviai. Pasivaikščiojimas ypač gerai veikia po priešpiečių - taip išvengsite šiuo laikotarpiu labai nelaukiamu svorio prieaugio.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš mokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4T8HGBBZ, „WalkingPad C1” ėjimo takelį įsigysite vos už 286,56 euro. Į kainą įskaičiuotas ir mokesčių išvengiantis siuntimas, tad galite pirkti nesijaudindami.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga