Pasirūpinkime muzikiniu fonu prieš Kalėdas – dvi pigios belaidės kolonėlės su puikia garso kokybe, greitu pristatymu ir ypatinga kaina

Paskelbė:   Redakcija | 2019-11-08
0 Pasidalinimai
13 Peržiūros

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų naudoja įvairiausius garso įrenginius, tačiau dažniausia problema – rasti į ką atsinaujinti, kuomet senoji technika jau atgyvena. Šiomis dienomis neabejotinai populiariausias produktas – belaidės kolonėlės.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šiuo metu galima rasti nemažai įvairių garso kolonėlių, kurios pasižymi ne tik žema kaina, tačiau ir tiesiog puikia garso kokybe. Siūlome iš arčiau pažvelgti į keletą „Tronsmart“ prekiniu ženklu pažymėtų produktų, kuriuos esame išbandę ir mes patys, o taip pat galime rekomenduoti įsigyti ir Jums.

„Tronsmart Element Force“ – išbandytas ir patikrintas variantas

Visai neseniai išbandėme „Tronsmart Element Force“ belaidę kolonėlę, kurią dabar internetinėje parduotuvėje galima įsigyti už maždaug 41,21 euro su nemokamu siuntimu iš Europoje esančių sandėlių. Tam reikia panaudoti nuolaidos kodą TSAUDIO03. Ir tai turbūt yra vienas geriausių nebrangių garsiakalbių kokius teko kada bandyti ar naudoti.

Visų pirma smagu, jog gamintojas panaudojo naujos kartos USB jungtį, kas leis išvengti papildomų laidų naudojimą jeigu turite naują ar apynaujį telefoną. Antras džiuginantis dalykas – atsparumas vandeniui. Jeigu dažnai keliaujate ar tiesiog esate suplanavę šeimos pikniką – lietus netaps problema mėgautis mėgiama muzika. Be abejo, reikėtų nepamiršti tinkamai uždaryti jungčių skyrelį.

Trumpai apibendrinant tai ką girdėjau pastarąsias kelias savaites, tai galiu pasakyti, jog garso lygis yra labai aukštas, kokybė taip pat nenuvils, o susisiejimas su kitais įrenginiais taip pat itin paprastas. „Tronsmart Element Force“ naudoja „Bluetooth 5.0“ technologija, kas iš esmės užtikrina geriausią ryšio kokybę su Jūsų telefonu ar kitu prietaisu iš kurio norėsite transliuoti muziką.

https://www.youtube.com/watch?v=HkPtSH-Vhaw

Dar norėčiau pastebėti, jog viršutinėje kolonėlės dalyje rasime ne tik standartinius valdymo mygtukus, tačiau ir papildomą ekvalaizerio mygtuko, o jo dėka galėsime pasirinkti iš trijų skirtingų režimų, o kiekvienam jų identifikuoti pastebėsime nedidelę LED švieselę virš mygtuko. Dar vienas ne ką mažiau svarbus aspektas – tai baterija.

Pats gamintojas skelbia, jog „Element Force“ baterijos turėtų pakakti maždaug 15 valandų. Tai iš esmės yra arti tiesos, tačiau viskas priklauso nuo to ką klausote ir kaip garsiai klausote. Aš dažniausiai naudoju maždaug pusę garso ir mėgstu ganėtinai sunkią muziką, todėl man pilno pakrovimo pakanka maždaug 10 valandų. Žinoma, jeigu visuomet garsiakalbį naudoti nustačius maksimalų garsą – baterijos laikas gali dar sutrumpėti.

Dabar šią „Tronsmart Element Force“ kolonėlę galima įsigyti vos už 41,21 euro, o ji siunčiama iš Europos sandėlių. Tam reikia panaudoti nuolaidos kodą TSAUDIO03. Tai reiškia, jog Jums nereikės sukti galvos dėl muitų mokėjimo ar ilgo siuntimo. Pardavėjas šį įrenginį Jums pristatys per keletą darbo dienų, o Jūsų sumokėta beveik 45 eurų suma bus galutinė.

„Tronsmart Element T6 Plus“ – puiki opcija kiekvienam

Smėlis ir vanduo – mirties nuosprendis daugumai elektronikos prietaisų, bet tik ne šiam garsiakalbiui. Dabar šią kolonėle su TSAUDIO05 kuponu galima įsigyti už 51,06 euro. Žinoma, ji pristatoma iš Europoje esančių sandėlių, todėl pardavėjas garantuoja ir greitą pristatymą.

Kaip jau tikriausiai supratote, „Tronsmart Element T6 Plus“ pagrindinis privalumas yra atsparumo savybės, o jas nulemia IP6X. Be to, čia rasime ir USB jungtį, kuri leis įkrauti telefoną ar prijungti USB atmintinę su Jūsų muzikos failais ir 3 režimų („Vokalo”, „3D žemų dažnių”, „Papildomų žemų dažnių”) ekvalaizerį – jis turėtų muzikai suteikti daugiau charakterio ir sukurti malonesnę klausymosi patirtį.

Kalbant apie garsą, jis skiriasi nuo pigesnio modelio. Beveik dvigubai didesnė 40W galia ir „SoundPulse” technologija leis džiaugtis širdį stipriau plakti skatinančiais žemais dažniais. 15h vienu įkrovimu tarnaujanti baterija, galimybė sujungti 2 garsiakalbius kartu bei „MicroSD” kortelių skaitytuvas taip pat smagus bonusas.

Kaip jau minėjome, vieną šią kolonėlę galima įsigyti už 51,06 euro su TSAUDIO05 kuponu. Patį produktą galite rasti paspaudę šią nuorodą.


Parašyti komentarą