Pasirūpinkite burnos higiena – išmanusis „Oclean Z1“ dantų šepetukas už ypatingą kainą ir dar su dovanomis!

Paskelbė:   Žilvinas Degutis | 2020-02-19
0 Pasidalinimai
28 Peržiūros

Dantis valomės kasdien ir tai yra viena svarbiausių procedūrų, kuriomis pasirūpiname savo sveikata. Norint tinkamai išsivalyti dantis, reikia tinkamų įrankių – siūlo ar krapštukų, geros dantų pastos ir kokybiško dantų šepetuko. Būtent tokį šepetuką mes jums ir pasiūlysime. Išmaniosios technologijos atkeliavo ne tik į telefonus, laikrodžius ar mašinas, bet ir į dantų priežiūros įrankius.

„Oclean Z1“ – išmanus elektrinis dantų šepetukas su papildoma dovana už neįtikėtinai protingą kainą. Šį dantų šepetuką galima įsigyti už €31.51 perėjus pagal šią nuorodą, tačiau tai ne viskas, „Gearbest“ parduotuvė nutarė kiekvienam perkančiam „Oclean Z1“ padovanoti specialią kelioninę dėžutę, kurios vertė beveik €13. Įsidėję į krepšelį dantų šepetuką, įsididėkite ir specialų dėklą, kuriam bus pritaikyta nuolaida ir jis nieko nekainuos. Akcijos laikas ribotas.

Kuo geras šis dantų šepetukas? Palyginus su tradiciniais dantų šepetėliais, elektriniai dantų šepetėliai teikia daugybę privalumų. Jų kaina skiriasi, tačiau „Oclean Zą“ atitinka optimalų kainos ir kokybės santykį. Be to, išmanieji šepetėliai yra gerokai efektyvesni, kai kalbame apie  apnašų šalinimą. „Oclean Z1“ dantų šepetėlis turi puikų funkcijų rinkinį, užtikrinantį bendrą dantų ir dantenų priežiūrą.

Šepetėlis atrodo kaip vientisas gaminys, tačiau sujungiamos dvi atskiros dalys - šepetėlio galva ir baltos matinės spalvos korpusas. Paviršius malonus liesti ir neslysta, nes pagamintas iš specialios ABS medžiagos. Šepetėlio galvutės dalis yra nuimama ir gali būti keičiama po tam tikro naudojimo laiko. Šepetėliai pagaminti iš Vokietijoje sukurtoų „Dupont Tynex Classical“ 0,152 mm gijos pluoštu, užtikrinančių puikų atoveiksmį perduodant vibracijas. Korpuse slypi visas gaminio mechanizmą. Komplekte yra įmontuoti intelektualieji lustai ir jutikliai kartu su maitinimo mygtuku išorėje. Netoli mygtuko įtaisytas LED ekranėlis, skirtas akumuliatoriaus įkrovimo duomenims perduoti. Dantų šepetėlio fiziniai išmatavimai  nėra dideli 24,35 × 2,44 × 2,44 cm, o 94 g svoris nespaus savo svoriu dantenų ir bus lengvai valdomas. Nors šereliai vibruoja 40 000 aps / min greičiu, jo skleidžiamas triukšmas siekia vos <45 dB.

Štai kodėl jis vadinamas protingu dantų šepetėliu. Skirtingai nuo įprasto šepetėlio, „Oclean Z1“ išmanusis dantų šepetėlis turi išmaniuosius jutiklius, „aklųjų zonų aptikimo“ funkcija naudoja įmontuotą 6 ašių giroskopą, kas užtikrintų geresnę burnos apsaugą. Po valymo galite išanalizuoti savo šepetėlio rezultatus specialioje programėlėje, „Oclean Z1“ atsižvelgia į 8 burnos ertmės sritis, nustato silpnesnes ir jautriausias zonas, kurioms reikia specialaus valymo.

Kadangi „Oclean Z1“ išmanusis dantų šepetėlis iš viso turi 3 skirtingus valymo režimus ir net 32 intensyvumo lygius. Galima rinktis įprasto valymo režimą, balinimo režimą ir masažo režimą, o nustatymai ir duomenys apie jų rezultatus bus pasiekiami minėtoje programėlėje.

Be abejo, „Oclean Z1“ dantų šepetėlis yra atsparus vandeniui, jis atitinka IPX7 standartą. Jį laisvai galima plauti po vandens srove ar dubenyje, tai nepažeis įrenginio elektronikos.

Daug kas baiminasi, kad elektriniai dantų šepetėliai veikia labai agresyviai ir gali pažeisti dantų emali, „Oclean Z1“ turi specialia dirbtinio intelekto AI dantų apsaugą naudojant žemo dažnio režimą. AI funkcija yra specialiai pritaikyta žmonėms, kurių dantys yra labai jautrūs ar pažeisti.

„Oclean Z1“ energiją ima iš 800 mAh akumuliatoriaus, kurį įkrausite per specialų stovą per 2 val. Valant įprastu režimu dantų šepetėlio baterijos turėtų užtekti visam mėnesiui, tačiau pasirinkus ypač intensyvius režimus, gali tekti įkrauti ir kiek anksčiau.

Įprastai „Oclean Z1“ kainuoja €55, bet dabar jūs turite galimybę įsigyti jį su didele nuolaida už €31.51 tik su šia nuoroda, o laimingiems pirkėjams dabar taikoma papildoma akcija, €13 kelioninis „Oclea Z1“ dėklas visiškai nemokamai (akcijos laikas ribotas). Beje, pasirinkus „Priority Line“ pašto paslaugą (ji kainuoja papildomai), jums nereikės rūpintis papildomais mokesčiais atsiimant prekę.


Parašyti komentarą