Pasirūpinkite šiluma savo namuose: puikus „Xiaomi“ oro šildytuvas už labai gerą kainą ir su itin greitu pristatymu!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-16
Pasirūpinkite šiluma savo namuose: puikus „Xiaomi“ oro šildytuvas už labai gerą kainą ir su itin greitu pristatymu!
0 Pasidalinimai
624 Peržiūros

Vasara jau senokai baigėsi, o ir ruduo jau įpusėjo. Gražius ir saulėtus orus po truputį keičia šaltesnės ir lietingesnės dienos, kas sufleruoja ir tai, kad artėja laikas pasiruošti žiemai. Niekas tikriausiai nesuabejos teiginiu, kad šiluma namuose – vienas svarbiausių dalykų šaltu periodu. Nors iki žiemos dar pusantro mėnesio, tačiau mes siūlome tam pasiruošti jau dabar ir turime Jums rekomenduoti išties naudingą produktą.

Internetinėje parduotuvėje „GeekBuying“ dabar galima įsigyti „SmartMi Electric Air Heater“ oro šildytuvą, kuris yra sukurtas „Xiaomi“ kompanijos ir atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio, o jo kaina siekia vos 142,75 euro. Norėdami gauti tokią kainą – prieš atsiskaitant panaudokite nuolaidos kodą SMARTMIHT, o pati produktą rasite paspaudę čia. Nesate tikri, kad tai yra Jums tinkamas produktas? Tokiu atveju rekomenduojame skaityti toliau!

Visų pirma, „Xiaomi“ sukurtas produktas pasižymi paprastu, tačiau tuo pačiu ir labai solidžiu dizainu. Baltos spalvos įrenginys, iš pirmo žvilgsnio labai primenantis garso kolonėlę, puikiai tiks prie Jūsų namų interjero. „SmartMi Electric Air Heater“ iš daugelio panašaus tipo produktų išsiskiria savo dizainu ir atrodo žymiai geriau nei kiti panašūs analogai. Be puikaus dizaino, „Xiaomi“ šį prietaisą aprūpino ir akį traukiančiomis savybėmis.

Kaip ir įprasta, šis „Xiaomi“ įrenginys gali būti valdomas pasitelkiant išmanųjį telefoną bei „Mijia APP“ programėlę. Su „SmartMi Electric Air Heater“ Jūs galėsite prišildyti savo namus dar ir tuomet, kai važiuojate iš darbo ar grįžtate po ilgos dienos mokykloje. Būtina paminėti ir tai, jog maksimali šio prietaiso galia siekia 2000W. Šio šildytuvo pučiamas šiltas oras keliauja iki 1,5 metro atstumu bei be problemų gali apšildyti 13 kvadratinių metrų.

Verta paminėti ir tai, jog  „Xiaomi SmartMi Electric Air Heater“ veikia labai tyliai, o jo skleidžiamas triukšmas siekia tik 35,6 dB. Oro šildytuvas taip pat turi keletą režimų, kurie leis pasirinkti ar norite, jog jis skleistų šiltą ar karštą orą, o taip pat ir turi keturis skirtingus laiko lygius, kurie padės kontroliuoti šilumą namuose. Kartu su šiuo šildytuvu Jūs gausite ir nuotolinio valdymo pultelį, kuris padės pasirinkti geriausius nustatymus bei nesunkiai kontroliuoti šilumos kiekį namuose.

Kaip jau minėjome, „SmartMi Electric Air Heater“ oro šildytuvas, kuris yra sukurtas „Xiaomi“ kompanijos ir atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio, kainuoja vos 142,75 euro. Norėdami gauti tokią kainą – prieš atsiskaitant panaudokite nuolaidos kodą SMARTMIHT, o pati produktą rasite paspaudę čia. Nesate tikri, kad tai yra Jums tinkamas produktas? Tokiu atveju rekomenduojame skaityti toliau!


Parašyti komentarą