Pasitikite naująjį paspirtukų karalių: 60km vienu įkrovimu, 45km/h greitis ir protinga kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-11
Pasitikite naująjį paspirtukų karalių: 60km vienu įkrovimu, 45km/h greitis ir protinga kaina
0 Pasidalinimai
5712 Peržiūros

Banggood

Žvelgdami į kiniškų elektrinių paspirtukų asortimentą, nesunkiai galime pastebėti vieną tendenciją - didžioji dauguma atrodo tarsi prastesnės arba minimaliai geresnės „Xioami M365” kopijos. Panašus dizainas, pora dešimčių vienu įkrovimu nuvažiuojamų kilometrų, tas pats <30km/h greitis - skiriasi tik logotipas ir kaina. Tačiau ką daryti tiems, kam reikia rimtesnės transporto priemonės, o ne standartinio masinės gamybos žaisliuko? Būtent tokiems žmonėms turime puikų pasiūlymą.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB470S, neseniai išleistą aukščiausios klasės „Kugoo M4 Pro” elektrinį paspirtuką galite įsigyti už ypatingą 591,11 euro kainą. Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis pristatymas iš Europos sandėlio.

Daugiau apie „Kugoo M4 Pro”

Jau vien pažvelgus į „Kugoo M4 Pro” tampa aišku, kad reikalą turime su visai kitos, nei įprasta, kategorijos žvėrimi. Masyvus rėmas, storas vairas, masyvios padangos, spyruoklės ir net sėdynė - viskas labiau primena mopedą nei paspirtuką. Be to, išvaizda neapgauna - gamintojas deklaruoja, jog šis dviratis gali atlaikyti net 150kg sveriančius asmenis arba vidutinio svorio vairuotoją ir keleivį. Visgi netgi toks tankas yra draugiškas kelionėms - vairas susilankto, tad jį be problemų galite dėti į automobilio bagažinę.

Ne mažiau įspūdingos ir techninės specifikacijos. Čia montuojamas 500W galios motoras yra du kartus galingesnis nei randamų „Xiaomi” ir konkurentų paspirtukuose, kas padeda pasiekti net 40-45km/h greitį. Praktiškai galėsite į vieną eismo juostą stoti su automobiliais ir netgi palenktyniauti nuo šviesoforo (žinoma, to daryti dėl Jūsų saugumo nepatariame). Didelė galia turi ir kitą privalumą - galimybė kopti net į 20% leis į praktiškai visas įkalnes mieste užvažiuoti nenulipus nuo „M4 Pro”, taip keliant pavydą pigesnius paspirtukus į kalną tempiantiesiems.

Tam, kad „Kugoo M4 Pro” galėtume vadinti rimta transporto priemone, kompanija viduje sutalpino didžiulę 13Ah bateriją. Ji leis vienu įkrovimu nuvažiuoti net iki 60km/h, tad galėsite paspirtuku važiuoti net ir į atokesnėje vietoje įsikūrusią darbovietę ir dar liks energijos grįžimui namo.

„Kugoo” pasirūpino ir važiavimo komfortu. Pirmiausia, į akis krenta nedidelė sėdynė. Ji padės nepervargti net ir važiuojant ilgesnius atstumus, kuriuos leidžia paspirtuko baterija. Taip pat taip padidinama ir saugumas, nes taip kyla mažesnė tikimybė susižaloti praradus paspirtuko kontrolę ant slidžios dangos ar ant kažko užvažiavus. Kitas komforto elementas - dviguba amortizatorių sistema, padėsianti neišsibarškinti dantų, važiuojant nelygiomis lietuviškomis gatvėmis arba akmenuotu grindiniu.

Komforto suteikia ir didelės 10 colių pneumatinės padangos. Jos ne tik sugeria nelygumus, bet ir stipriai pagerina sukibimą bei pravažumą. Važiavimo saugumą garantuoja masyvūs dvigubi diskiniai stabdžiai bei lempos. Ant vairo esančiu mygtuku taip pat galima įjungti garso signalą jūsų nepastebintiems pėstiesiems, užėmusiems dviračių taką. „Kugoo M4 Pro” turi ir greitį, baterijos įkrovą ir kitus pagrindinius rodmenis atvaizduojantį skydelį, o pats paspirtukas užvedamas raktu, lyg koks motociklas ar automobilis.

Kaip jau supratote, „Kugoo M4 Pro” yra lyg du įprasti paspirtukai, sujungti į vieną ir dar paturbinti, kad atitiktų išrankausio pirkėjo norus. Juo važiuodami jausitės lyg vairuodami amerikietišką pikapą, kuriame galios, pravužumo ir viso kito yra dvigubai daugiau nei pakaktų. Taigi, jei paprasti paspirtukai neatrodo kaip rimtas ir jums tinkamas daiktas, „Kugoo M4 Pro” turėtų būti pirmas jūsų pasirinkimo sąraše.

Kaip jau minėjome, Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB470S, neseniai išleistą aukščiausios klasės „Kugoo M4 Pro” elektrinį paspirtuką galite įsigyti už ypatingą 591,11 euro sumą. Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis pristatymas iš Europos sandėlio.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga