Pasiūlymas, kurio negalima praleisti: įsigykite galingą „Tronsmart“ belaidę kolonėlę ir dovanų gaukite belaidžius ausinukus!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-29
Pasiūlymas, kurio negalima praleisti: įsigykite galingą „Tronsmart“ belaidę kolonėlę ir dovanų gaukite belaidžius ausinukus!
0 Pasidalinimai
246 Peržiūros

Nešiojami garsiakalbiai yra vienas tų aksesuarų, kurie niekam per daug nekrito į akis, tačiau tyliai evoliucionavo ir sekė rinkos tendencijomis. Šio amžiaus pradžioje pasirodžius „iPod” grotuvams, atsirado ir specialūs garsiakalbiai su jiems pritaikyta jungtimi, kai žmonės savo „iPod” iškeitė į išmaniuosius telefonus – portabilūs garso šaltiniai pasekė paskui ir jungtis išmainė į Bluetooth.

Dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ galima rasti išties puikų pasiūlymą. Jeigu ieškote puikaus garsiakalbio – tuomet galite rinktis „Tronsmart Element T6 Max“, o kartu su juo dar gausite ir „Tronsmart Onyx Neo“ belaidžius ausinukus. Belaidė kolonėlė su nuolaidos kodu GKBTS13 Jums kainuos tik 87,81 euro, o ausinukai bus kaip dovana.

Verta paminėti, jog visas šis rinkinukas atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio. Tai reiškia, kad „Element T6 Max“ ir „Onyx Neo“ ausinukai Jus pasieks labai greitai, o taip pat nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių. Norite pasinaudoti šiuo puikiu pasiūlymu? Tuomet spauskite čia ir užsisakykite!

Vienintelis garsiakalbis, kurio jums kada nors prireiks: šiuo metu jam taikoma ypatinga nuolaida

„Tronsmart Element T6 Max” dėl savo nugludintos ritinio formos labai primena „Apple HomePod”. Tačiau tokia konstrukcija turi labai svarbią paskirtį – 4 įvairiomis kryptimis išdėstyti aukštų dažnių garsiakalbiai bei viena itin galinga žemų dažnių kolonėlė, turinti 8 pasyvius radiatorius, geba sukurti tikrą 360 laipsnių kampu sklindantį garsą.

Tai reiškia, jog šį prietaisą pastatę kambario viduryje muziką visuose patalpos kampuose girdėsite vienodai gerai. Šios „SoundPulse” technologijos dėka galėsite mėgautis net 60W galios garsu. Gamintojas akcentuoja ir itin galingus žemuosius dažnius, tad vakarėlyje garso, tikrai nepritruks. Na, po jei vis dėlto nusipirksite 2 vienodus „Tronsmart Element T6 Max”, juos galėsite sujungti tarpusavyje ir mėgautis itin sodriu stereo garsu.

Kitas garsiakalbio privalumas – net 12000mAh baterija, įkraunama įprasta USB-C jungtimi. Tai reiškia, jog daiktas bus mobilus ir nepririštas prie elektros tinklo, koks yra „HomePod”. Tokios talpos akumuliatorius leis kolonėlei nepertraukiamai groti net 20h. Kadangi korpusas turi IPX5 atsparumą vandeniui, garsiakalbį galėsite pasiimti į gamtą ar kokią kitą išvyką. Žodžiu, jį galėsite naudoti visur, kur tik reikės garsiakalbio.

Greičiausiai metas pakalbėti apie išmanias funkcijas. Tiesą sakant, „Tronsmart Element T6 Max” nėra tikras išmanusis garsiakalbis. Jis tiesiogiai nėra jungiamas prie interneto ir jo veikimui būtinas „Bluetooth” ryšiu prijungtas telefonas. Tačiau tai reiškia, jog naudoti galėsite bet kokį išmanųjį, ar kompiuterį, o Android telefonų savininkai, dėka palaikomo NFC ryšio, suporuoti savąjį prietaisą su garsiakalbiu galės vos priglaudę jį prie kolonėlės viršutinės dalies.

Būtent toje vietoje yra ir visi valdikliai. Čia rasime mygtukus, skirtus perjungti dainai, garso lygio kontrolei, atsiliepimui į skambutį bei balso asistento aktyvavimui (priklausomai nuo prijungto telefono, bus „Siri”, „Google Assistant” arba „Cortana”). Tai leis vienu prilietimu sužinoti informaciją apie orus, kam nors paskambinti ar tiesiog paprašyti paleisti muzikos.

Kaip jau minėjome, dabar „Tronsmart Element T6 Max“ kainuos tik 87,81 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GKBTS13. Būtina žinoti, kad pristatymas vyksta iš Vokietijoje esančio sandėlio, o su savo užsakymu gausite ir „Tronsmart Onyx Neo“ ausinukus visiškai nemokamai! Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga